Şimdi Ara

MİGROS Kampanyaları [Ana Konu] (51. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
87.267
Cevap
930
Favori
6.206.629
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
145 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4950515253
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Rapator

quote:

Orijinalden alıntı: bamboochaa

quote:

Hanımlar kulübü çekleri aynı alış verişte kullanılabiliyor...Ben ikisini tek alışverişte kullandım az önce...

hangi aynı alışverişte? 2 tane hanımlar kulübü çekini mi aynı anda kullandın? biraz açsana konuyu?

Çok açık yazdığımı sanıyorum...Çekin şartlarını yerine getiren tek alış verişte iki veya daha fazla çeki bir arada kullanabiliyorsunuz...

Misal ben 2 gdi ürünü ile beraber tutarı 116 tl lik olan bir alış verişte 2 çek kullanıp 96tl ödedim...

peki 2 tane çeki aynı anda kullanmak mümkü mü acaba? misal 55 TL lik ürün alsak 35 TL ödeyip çıkabilirmiyiz, yoksa kapıda yakalanır mıyız

• quote:

quote:

quote:

quote:

Hanımlar kulübü çekleri aynı alış verişte kullanılabiliyor...Ben ikisini tek alışverişte kullandım az önce...

hangi aynı alışverişte? 2 tane hanımlar kulübü çekini mi aynı anda kullandın? biraz açsana konuyu?

Çok açık yazdığımı sanıyorum...Çekin şartlarını yerine getiren tek alış verişte iki veya daha fazla çeki bir arada kullanabiliyorsunuz...

Misal ben 2 gdi ürünü ile beraber tutarı 116 tl lik olan bir alış verişte 2 çek kullanıp 96tl ödedim...

peki 2 tane çeki aynı anda kullanmak mümkü mü acaba? misal 55 TL lik ürün alsak 35 TL ödeyip çıkabilirmiyiz, yoksa kapıda yakalanır mıyız

Benim alış veriş ilk çek indiriminden sonrada 50tl nin üzerinde kaldığı için sorun olmadı...Ama sizin dediğinizde ilk çek düştükten sonra tutar 45tl oluyor...İkinciyi kabul etmeye bilir...

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Benim alış veriş ilk çek indiriminden sonrada 50tl nin üzerinde kaldığı için sorun olmadı...Ama sizin dediğinizde ilk çek düştükten sonra tutar 45tl oluyor...İkinciyi kabul etmeye bilir...

olabilme ihtimali var, şöyle anlatayım, 75 TL turkcell indirimini düşünce, GDI den yararlanmamıza izin veriyor, sizin dediginiz gibi olsa izin vermemesi lazım, belki olur diye düşünüyorum, denemek lazım

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

olabilme ihtimali var, şöyle anlatayım, 75 TL turkcell indirimini düşünce, GDI den yararlanmamıza izin veriyor, sizin dediginiz gibi olsa izin vermemesi lazım, belki olur diye düşünüyorum, denemek lazım

Dediğiniz gibi denemek lazım...Benim bonus kampanyasından son 75 lik alış verişimdi...100 e tamamlayıp 2 gdi alayım dedim...Üstüne bu iki çekte şerbeti, x2 moneyler (20 money) kaymağı oldu...

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

75 tl turkcell indirimi direkt olarak düşmekte arkadaşlar onun için gdi vermiyoruz gibi birşey sözkonusu değil gdi geçerli. Hatta bazen puanlarınız yüklenmez müşteri hizmetleri geçmiş indirim şeklinde yükler onlarda direkt düşer 50 ve üzeriyse alışveriş gdi geçer

yalnız 10 tl çek o şekilde değil. kotalı çek yazıyor bastırılan kağıtta

65 liralık ürün aldınız 1.çek ile 55 tl olur ve şartlar devam ediyor 2.çek ile 45 tlye düşer
    Yalnız bunda gdi kabul etmeyebilirler (aslında şartlarda money kullanımıyla ilgili madde var çek ile ilgili bir madde yok, sıkıntı çıkarsa mağaza yetkilileriyle konuşmak gerekir)

• quote:

hocam aynı money carttan nasıl 2 tane çek alabildiniz? birazdan migrosa gideceğim hazırlıklı olayım :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: attorney-at-law

quote:

hocam aynı money carttan nasıl 2 tane çek alabildiniz? birazdan migrosa gideceğim hazırlıklı olayım :)

çeklerle money kartların alakası yokki...hanımlar klübüne herhangi bir turkcell hatlı cep telefonunda üye oluyorsun ve şifreni alıyorsun...sonra mağazadaki kiosktan sms kısmına girip şifreyi giriyor ve çeki alıyorsun...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dark Territory

quote:

Orijinalden alıntı: xFeeL

quote:

Orijinalden alıntı: TWiST_oF_FaCe

@NetAnket.Net hocam,

Bu caykur present urunu yeni mi? Hic duymadim ve sanirim gormedim. Dogadan altin basak pahali, zaten coca-cola almis, bir daha dogadan icmeyecegim. Cay uretici ulkeyiz yabanci marka kullanmayalim

Lutfen ama lutfen tavuk alirken dikkat edin. Bu ara cok zehirlenme olayi duyuyorum. Migrosun dolaplari kalitesiz, sık sık arızalı dolap goruyorum.

@XFeeL dostum bana maıl gelmemıs henuz tıkla kazan icin. Bekleyecegiz

Ekleme: simdi acilan konuyu gordum :) ersan sosis var bugun

Takipteyim o zaman. Tıkla kazan umarım adam gibi şeyler verir bu sefer. Netbook falan verse 100 kişiye fena olmaz

Ersan sosis veriyo yazmış zaten

Ben alıntı yaparken yazmış ondan olmasın ?

• quote:

Orijinalden alıntı: vitriol

quote:

Orijinalden alıntı: kanunsuzkral

Arkadaşlaar .)))))) Ben migrosta kasiyerim... Tüm mesajları okumadım güncel kampanyalardan vs haberim var benden başka migrosta çalışan biri bu forumda varmı bilmiyorum varsa selam olsun .) Ayın 27 sinde bu kahpe migros düzenine yeter! diyeceğim için çok mutluyum :D İstifa ediyorum 27sinde 2. öğretim üniversite kazandım akşam saatlerinde çalışıyorum part time yim saatlerimi geri çekemezlermiş istifa edeceğim o yüzden. Migrosta bence indirim vs yooook. Sizce de olmasın bence. SOru ve sorunlarınızı dinlerim cevap vermeye çalışırım .)

vaaayyy isyan ha...

geçen aylarda(kışın) biri vardı hep migros kampanyalarından yazan bir migros çalışanı (forumdaki migros müdavimleri hatırlayacaktır)
    ama uzun süredir sesi soluğu yok forumda,canla başla her migrosla ilgili başlıkta çalışıyor yardım ediyordu
    adı neydi unuttum kayboldu gitti ama herhalde o da istifa etmiştir gibime geliyor

kardeş migrosta aylıkmı desem part-time mı desem ne veriyorlar?sigorta yapıyorlarmı?
    neden hep migroslarda kasiyerler sık sık değişirler
    nerdeyse her hafta başka kasiyer görür dururum migroslarda

şu son türkcell hanımlar kulubü 10 TL çeki? neden migros kasalarda görünmez bu indirim?
    abi kiosktan 8 haneli SMS ile gelen şifreyi yazdırdık çek diye 50 TL üstüne indirim vermedi,yok

bu ne iştir bilgin varmı?

Part time çalışıyorum ben garanti bankasına yatıyor aylığımız tam gelirimiz 599 lira full time lerin 1ooo lirayı bluyor hatta geçiyordur bilgim yok. Sigorta hiç eksiksiz yatar migrosta bi mantık var yalnız çok çalış az para al :D
    Kasiyerlerin sık sık değişmesi duruma bağlı birşey reyoncular istifa eder rapora ayrılırlar felan reyona çekerler bizi ha hiç olmaz bi kasiyerin kasasında sorun çıkar sürekli açık felan o yüzden iş feshi verirler Şu Türkcellin hanımlar klubü kampanyasını felan geçin migrosun indirimleri indirim değil hediye çekleri hediye çeki değil sürekli müşterilerimize hediye çeki vermiyorlar ford da çalışanlara hediye çekleri yağıyor koçun oluşumu diye. sürekli aldğım uht keçi sütü var mesela bu hafta sözde indirimde sürekli aldığım fiyatı 2.49 TL idi bugün baktım 2.9o dan 2.59 a indirmişler.... Anlayacağınız boş iş migros felan. Haaaaa kampanya isterseniz konörlü faturalı farketmez Türkcelle geçiş yaparsanız migrosta diğer operatörlerden 75 TL indirim kazanıyorsunuz en baba kampanya bu kaç tane hattınız kartınız varsa geçirin alışveriş yapın derim ben.... İyi geceler dilerim .)

• quote:

@NetAnket.Net hocam,

Bu caykur present urunu yeni mi? Hic duymadim ve sanirim gormedim. Dogadan altin basak pahali, zaten coca-cola almis, bir daha dogadan icmeyecegim. Cay uretici ulkeyiz yabanci marka kullanmayalim

Twist_of-Face , çay kültürü olan biriyim,çaykolik de sayılırım,sabah kahvaltısı hariç,günde içtiğim çay 100 cc bardak düşünüldüğünde en az 12 bardaktır.Kahvaltı hariç.
    Bu yüzden çaylar ve çay demleme hakkında tecrübeliyim diye düşünürüm.Sürekli aynı marka çayı da içmem,değişik birkaç marka alırım,bir hafta başka diğer hafta baikasını demlerim,çay tadı değiştirmeyi severim,sürekli aynı tad pek sevmem.Bu yüzden burda kullandığım çayları yazayım yeri gelmişken.Çaykur'un hediyelik çay diye bilinen Çaykur Present yazılı çayını alırım,Çaykur Organik Rize Çayı yazılı çayı alırım,Özçay markalı Özçay Organik Çayını da alırım sık sık.Karali Orgalife Organik Çayı da var aldıklarımın arasında.Doğadan Altın Yaprak Çayı zaman zaman kullanırım bu çayları demlerken içine atarım.Çay demlerken cam demliği tavsiye etmem,porselen yada çelik olabilir,ilk demleyişte demliğin altındaki su ile oynamayın,ekleme yapmayın,fazla kısık olmayan ateşte demlikle beraber kaynasın çaydanlık en 3 yada 5 dakika,sonra suyun sooğumasını engelleyecek kadar son seviye kısığa getirin,yani kısabildiğiniz kadar kısın ama su da az da olsa kaynama kabarcıkları olsun.Bu şekilde de 5 dakika dursun,bu süre sonunda alttaki çaydanlığa su eklerseniz ekleyin ama sakın çayı demledikten hemen sonra alttaki su ile oynamayın çünkü demlediğiniz anda demliği çaydanlığa koyduğunuz anda buhar demliği kaynatmalı.Birde benim bir yöntemim daha vardır,demlikteki çay tam kıvamına varmışsa,buharda kaynaya kaynaya acı olmaması için,demlikteki çayı mutfağımda hazırda bulunan diğer porselen demliğe süzerim,yani demlenmiş çay suyunu diğer demliğe alırım ve çaydanlığın üstüne korum,diğer demlikteki çayın posasını da hemen çöpe dökerim çaydanlığa dem kokusu sinmesin diye.
    ESSE mağazalarında satılan üstü porselen çaydanlık var,almak isteyenlere öneririm,essenso markası sanırım.
    www.caykur.com.tr
    www.ozcay.com.tr
    www.karalicay.com

Twist hocam, bu arada bende yıllardfır elimden geldiğince ülke kalkınması adına bilinçli haraket ederek yurt dışında üretilmiş ürünler almamaya çalışıyorum eğer çok avantaj kaybetmeyeceksem.Ülkemizde üretilebilecekken yurt dışında üreten burda satanlara da mail atıp tepki gösteriyorum.Yalnız Doğadan'ı satın alan firma yabancı olsa da ürün ülkemizde üretildiği için,işsizliğe çözüm olduğu için,ben buna yararlı yatırım diyorum,bu gibi şeylerde eğer üretim ve imalat ülkemizde yapılıyorsa karşı değilim.Ülkemizde üretilebilecekken yurt dışında üretilenlere çok karşıyım,hatat bu yüzden sürekli kendi ithalatımız diye reklam yapan Migros'a birkaç kere eleştiri maili attım.Birçok ithal ettiği ürün ülkemizde aynı fiyata daha kaliteli var.

quote:

Orijinalden alıntı: albati

arkadaşlar moneyclub sitesinde 42 bebe money görünüyor ama kiosktan almaya çalışınca bakiyeniz yeterli değil diyor halbuki almaya çalıştığım şey 23 puanlık bez.

Ben de ilk defa kullanmaya başladığımda sendeki hataları yaşamıştım.Sende haklı olabilirsin aslında,o kiosklar sık sık arızalanıyor kafayı yiyiyor.Bir keresinde danışmaya söylemiştim,o da o kadar uğraştı beceremedi dedi kiosk bozuk,gerçekten de bozukmuş,gittik başka mağazadan hallettik işimizi.Şimdiye kadar en az 6 paket prima bez aldım bebemoney puanlarla.Şu an 17 daha var,önceden prima bez 18 puandı 23 puan yapmışlar galiba.Şu puanlarla ıslan bebek mendili alma seçeneğide koysalar,yazdım bakalım,bebek mendili ürününü de koyacaklarmı seçeneklere.
    quote:

arkadaşlar bebemoney üyesi olmak için ayrı bir kart mı çıkartmak gerekiyor değilse mevcut money kart ile nasıl üye oluyoruz?

Dostum,öncelikle mutlaka bir Money Club kart uyada Money Vısa kredi kartın olması lazım ikisinden biri.Zaten varsa bu kartlardan biri sende,altta vereceğim linke tıkla,yani moneyclubkart.com.tr ye gir en bebe money yazını tıkla ordan en altta göreceksin.

http://www.moneyclubkart.com/BebeMoney-Kampanya/7/101/BebeMoney-Kampanya.aspx sitesine tıklayacaksın,sayfanın en aşağısında yazıyo kart numaranı aralarda boşluk bırakmadan yaz onayla.Bu bebemoney kampanyasını ben başlattım,sayemde bak binlerce kişi yararlanıyor,nasıl oldu ya gerçektenmi diyenler için detaylar çok uzun,anlatırız başka zaman.Çok işime yaradı açıkcası bebemoney,bazen bebek bezlerinde ve sütlerde 2. ye %50 indirim,her paket beze ayrıca 5 Money gibi kampanyalar olunca toplu alıyorum bezleri.yanında sürekli ıslak mendil,aptamil süt,kavanoz mamaları falan da olunca para dayanmıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OkumadanAlma -- 24 Ağustos 2011; 3:17:55 >

• Önümüzdeki günlerde verilmesi planlanan GDİ ürünleri (stok durumuna göre değişebiliyor)

25-26 ağustos
    köfte 532gr - 3 tl
    piliç 300gr - 3 tl
    polonez parmak sucuk - 3 tl

27-28 ağustos
    madlen 500gr - 3tl
    selin kolonya 1 lt = 1 tl veya 3 tl olabilir
  • teşekkürler,

neden hep polonez, neden apikoğlu hiç girmez bu işlere...

migros apikoğlu açık pastırma satıyor diye bilgi geldi bana ama hiç görmedim.

İstanbulda apikoğlu' nun açık pastırmasını satan bir yer gördünüz mü allah aşkına?

bir de bu forumdaki "lag" olayından nefret etmeye başladım. site takıla takıla açılıyor yaw ne zamandır.

Not: oruç çarpmaya başladı....
  • Arkadaşlar bugünün GDİ si nedir acaba?
  • hanımlar kulübü için turkcellden mesaj attım, kioska girmem için kod geldi fakat kioskta girdiğimde hatalı şifre diyor, bunun için ne yapmam lazım? illaki money visa kartımdaki telefon numaram turkcell mi olmalı? ama öyle olsaydı şart yazardı ve kod gelmezdi diye düşünüyorum, bilgi verebilir misiniz?
  • bugün lipton çay veya pirinç 5 tl
  • quote:

Orijinalden alıntı: mavisim_

hanımlar kulübü için turkcellden mesaj attım, kioska girmem için kod geldi fakat kioskta girdiğimde hatalı şifre diyor, bunun için ne yapmam lazım? illaki money visa kartımdaki telefon numaram turkcell mi olmalı? ama öyle olsaydı şart yazardı ve kod gelmezdi diye düşünüyorum, bilgi verebilir misiniz?

mağazadan form açtımanız lazım...
  • şu tıkla kazandan aldığımız erşan sosis' ten mağazada bulabilen var mı?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mavisim_

hanımlar kulübü için turkcellden mesaj attım, kioska girmem için kod geldi fakat kioskta girdiğimde hatalı şifre diyor, bunun için ne yapmam lazım? illaki money visa kartımdaki telefon numaram turkcell mi olmalı? ama öyle olsaydı şart yazardı ve kod gelmezdi diye düşünüyorum, bilgi verebilir misiniz?

mağazadan form açtımanız lazım...

migros müşteri hizmetlerini aradım, mağaza müdürü onay verince kart noyu verdiğimizde yüklüyorlarmış, fakat mağaza müdürü ile görüşmeleri gerektiğinden migrosa gidince arattıracağım.

• quote:

şu tıkla kazandan aldığımız erşan sosis' ten mağazada bulabilen var mı?

benddün beylikdüzü 5m migrostan aldım
  • quote:

Orijinalden alıntı: NetAnket.Net

quote:

@NetAnket.Net hocam,

Twist_of-Face , çay kültürü olan biriyim,çaykolik de sayılırım,sabah kahvaltısı hariç,günde içtiğim çay 100 cc bardak düşünüldüğünde en az 12 bardaktır.Kahvaltı hariç.
    Bu yüzden çaylar ve çay demleme hakkında tecrübeliyim diye düşünürüm.Sürekli aynı marka çayı da içmem,değişik birkaç marka alırım,bir hafta başka diğer hafta baikasını demlerim,çay tadı değiştirmeyi severim,sürekli aynı tad pek sevmem.Bu yüzden burda kullandığım çayları yazayım yeri gelmişken.Çaykur'un hediyelik çay diye bilinen Çaykur Present yazılı çayını alırım,Çaykur Organik Rize Çayı yazılı çayı alırım,Özçay markalı Özçay Organik Çayını da alırım sık sık.Karali Orgalife Organik Çayı da var aldıklarımın arasında.Doğadan Altın Yaprak Çayı zaman zaman kullanırım bu çayları demlerken içine atarım.Çay demlerken cam demliği tavsiye etmem,porselen yada çelik olabilir,ilk demleyişte demliğin altındaki su ile oynamayın,ekleme yapmayın,fazla kısık olmayan ateşte demlikle beraber kaynasın çaydanlık en 3 yada 5 dakika,sonra suyun sooğumasını engelleyecek kadar son seviye kısığa getirin,yani kısabildiğiniz kadar kısın ama su da az da olsa kaynama kabarcıkları olsun.Bu şekilde de 5 dakika dursun,bu süre sonunda alttaki çaydanlığa su eklerseniz ekleyin ama sakın çayı demledikten hemen sonra alttaki su ile oynamayın çünkü demlediğiniz anda demliği çaydanlığa koyduğunuz anda buhar demliği kaynatmalı.Birde benim bir yöntemim daha vardır,demlikteki çay tam kıvamına varmışsa,buharda kaynaya kaynaya acı olmaması için,demlikteki çayı mutfağımda hazırda bulunan diğer porselen demliğe süzerim,yani demlenmiş çay suyunu diğer demliğe alırım ve çaydanlığın üstüne korum,diğer demlikteki çayın posasını da hemen çöpe dökerim çaydanlığa dem kokusu sinmesin diye.
    ESSE mağazalarında satılan üstü porselen çaydanlık var,almak isteyenlere öneririm,essenso markası sanırım.
    www.caykur.com.tr
    www.ozcay.com.tr
    www.karalicay.com

Twist hocam, bu arada bende yıllardfır elimden geldiğince ülke kalkınması adına bilinçli haraket ederek yurt dışında üretilmiş ürünler almamaya çalışıyorum eğer çok avantaj kaybetmeyeceksem.Ülkemizde üretilebilecekken yurt dışında üreten burda satanlara da mail atıp tepki gösteriyorum.Yalnız Doğadan'ı satın alan firma yabancı olsa da ürün ülkemizde üretildiği için,işsizliğe çözüm olduğu için,ben buna yararlı yatırım diyorum,bu gibi şeylerde eğer üretim ve imalat ülkemizde yapılıyorsa karşı değilim.Ülkemizde üretilebilecekken yurt dışında üretilenlere çok karşıyım,hatat bu yüzden sürekli kendi ithalatımız diye reklam yapan Migros'a birkaç kere eleştiri maili attım.Birçok ithal ettiği ürün ülkemizde aynı fiyata daha kaliteli var.

quote:

Orijinalden alıntı: albati

arkadaşlar moneyclub sitesinde 42 bebe money görünüyor ama kiosktan almaya çalışınca bakiyeniz yeterli değil diyor halbuki almaya çalıştığım şey 23 puanlık bez.

Ben de ilk defa kullanmaya başladığımda sendeki hataları yaşamıştım.Sende haklı olabilirsin aslında,o kiosklar sık sık arızalanıyor kafayı yiyiyor.Bir keresinde danışmaya söylemiştim,o da o kadar uğraştı beceremedi dedi kiosk bozuk,gerçekten de bozukmuş,gittik başka mağazadan hallettik işimizi.Şimdiye kadar en az 6 paket prima bez aldım bebemoney puanlarla.Şu an 17 daha var,önceden prima bez 18 puandı 23 puan yapmışlar galiba.Şu puanlarla ıslan bebek mendili alma seçeneğide koysalar,yazdım bakalım,bebek mendili ürününü de koyacaklarmı seçeneklere.
    quote:

arkadaşlar bebemoney üyesi olmak için ayrı bir kart mı çıkartmak gerekiyor değilse mevcut money kart ile nasıl üye oluyoruz?

Dostum,öncelikle mutlaka bir Money Club kart uyada Money Vısa kredi kartın olması lazım ikisinden biri.Zaten varsa bu kartlardan biri sende,altta vereceğim linke tıkla,yani moneyclubkart.com.tr ye gir en bebe money yazını tıkla ordan en altta göreceksin.

http://www.moneyclubkart.com/BebeMoney-Kampanya/7/101/BebeMoney-Kampanya.aspx sitesine tıklayacaksın,sayfanın en aşağısında yazıyo kart numaranı aralarda boşluk bırakmadan yaz onayla.Bu bebemoney kampanyasını ben başlattım,sayemde bak binlerce kişi yararlanıyor,nasıl oldu ya gerçektenmi diyenler için detaylar çok uzun,anlatırız başka zaman.Çok işime yaradı açıkcası bebemoney,bazen bebek bezlerinde ve sütlerde 2. ye %50 indirim,her paket beze ayrıca 5 Money gibi kampanyalar olunca toplu alıyorum bezleri.yanında sürekli ıslak mendil,aptamil süt,kavanoz mamaları falan da olunca para dayanmıyor.

Çay demleme hakkındaki bilgi için teşekkürler

• 
Sayfa: önceki 4950515253
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.