Şimdi Ara

MİGROS Kampanyaları [Ana Konu] (50. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
87.268
Cevap
930
Favori
6.206.519
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
145 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4849505152
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kardeş bence sen bu işsizlikte iş bulmuşsun bence bırakma ama genede sen bilirsin. Üniversite okuyup işsiz olan binlerce insan var bu memlekette. Bir elaman ilanı çıkıyoruz 100 kişi arıyor günde. Neyse konuyu dağıtmayayım.

Not: Bu arada izmir alsancak migrostaki elamanlar inanılmaz kaliteli ve bilgiliydi.ayrıca mavişehir egsparktakilerde.
    İndirim olduğuna inanıyorum. hatta bu forum sayesinde onlarca bedava ürün yakaladık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sahibitanıdık -- 23 Ağustos 2011; 2:08:01 >
  • Bu haftaki tıkla kazan kampanyası hangi gün olacak ? Geçen hafta salı olmuştu, ondan önce hep Perşembe oluyordu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: manyax

Promosyon Adı : Gordugunuze Inanın - 196 Sanal
    Açıklama : 23-24 Ağustos tarihlerinde Money kart ile Sanal market Gördüğünüze İnanın kampanyasında 50TL alışverişe Sezon baldo pirinç 2.5kg veya Lipton yellow label çay 1kg 5 TL

Sezon markalı Baldo Prinç ürününü bedava verseler almam da,Lipton Yellow Label 1 kg çay avantajlı,şimdiye kadar Lipton çay kampanyalarını pek kaçırmadım Gördüğüne İnan kampanyalarında 5 TL ye verdiklerinde.Uzun süredir gördüğüne inan ürünleri işime yaramadı aslında.Deterjanda sıvı detarjan kullanıyoruz,cola içmiyoruz,organik olmayan süt kullanmıyoruz,bu yüzden baya ürün işime yaramadı,geçenlerde bal verdiler,aldım yiyemedim,verdim birine.
    Çay olarak da Çaykur Present yada Doğadan Altın Başak kulanıyorum ama Lipton Yellow da işimi görür.

Yapalım 75 lik alışveriş,gelsin 75 TL Bonus garantiden.

Bu arada yukarda arkadaş da değinmiş,migrosun sitesinden,şikayet yada öneri yazınca mutlaka kısa zamanda arıyorlar,çok da ilgileniyorlar.
    Kasiyerlerine gelince,bence Migros çalışanları genellikle eğitimli kişiler.Arada bazı sorunlular çıkıyor ama genellikle personellerinden memnunum.

Bir arkadaş maaşı sormuş,asgari ücret belli,belirlenen çalışma saatine asgari ücret verilir,fazla çalışınca prim işler,Migros gibi bir firmanın çalışma saatlerinde silmeler yapıp personele söz verdiğinden daha az ödeme yapacağını sanmıyorum.Bu demek değildir ki Migros çok para verir,hayır,piyasadaki asgari ücret ne ise onu verir kasiyere.Tahminim,ödemelerde gecikme yada eksiklik olmaz,öyle bir farkı vardır diğer yerel sokak-cadde marketlerine göre.Bilirsiniz,istanbulda her önüne gelenin açtığı,süt ürünlerinin tarihi geçtikten sonra satılmaya devam ettiği marketlerde kasiyerler ve çalışanlar maaşlarını aylarca alamıyorlar,sigortaları sosyal güvenceleri de belli değil.
    Aslında bende gerçekten merak ediyorum,migros personelinin ödemelerini hiç geciktiriyormu ve hak edişlerde oynama yapıyor mu?Olumsuz bir durum varsa yakışmaz migros gibi parasını peşin alan ve iyi kazanan bir firmaya.

• @NetAnket.Net hocam,

Bu caykur present urunu yeni mi? Hic duymadim ve sanirim gormedim. Dogadan altin basak pahali, zaten coca-cola almis, bir daha dogadan icmeyecegim. Cay uretici ulkeyiz yabanci marka kullanmayalim

Lutfen ama lutfen tavuk alirken dikkat edin. Bu ara cok zehirlenme olayi duyuyorum. Migrosun dolaplari kalitesiz, sık sık arızalı dolap goruyorum.

@XFeeL dostum bana maıl gelmemıs henuz tıkla kazan icin. Bekleyecegiz

Ekleme: simdi acilan konuyu gordum :) ersan sosis var bugun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TWiST_oF_FaCe -- 23 Ağustos 2011; 8:06:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TWiST_oF_FaCe

@NetAnket.Net hocam,

Bu caykur present urunu yeni mi? Hic duymadim ve sanirim gormedim. Dogadan altin basak pahali, zaten coca-cola almis, bir daha dogadan icmeyecegim. Cay uretici ulkeyiz yabanci marka kullanmayalim

Lutfen ama lutfen tavuk alirken dikkat edin. Bu ara cok zehirlenme olayi duyuyorum. Migrosun dolaplari kalitesiz, sık sık arızalı dolap goruyorum.

Takipteyim o zaman. Tıkla kazan umarım adam gibi şeyler verir bu sefer. Netbook falan verse 100 kişiye fena olmaz

• quote:

Promosyon Adı : Gordugunuze Inanın - 196 Sanal
    Açıklama : 23-24 Ağustos tarihlerinde Money kart ile Sanal market Gördüğünüze İnanın kampanyasında 50TL alışverişe Sezon baldo pirinç 2.5kg veya Lipton yellow label çay 1kg 5 TL

ekledim ilk mesaja..
  • quote:

Orijinalden alıntı: xFeeL

quote:

Orijinalden alıntı: TWiST_oF_FaCe

@NetAnket.Net hocam,

Takipteyim o zaman. Tıkla kazan umarım adam gibi şeyler verir bu sefer. Netbook falan verse 100 kişiye fena olmaz

Ersan sosis veriyo yazmış zaten

• quote:

Orijinalden alıntı: _Riven_

quote:

Orijinalden alıntı: ekdellal

gdi'nin her 50 TL'ye olduğunu bilmiyordum, öğrendiğim iyi oldu. Ben 1 fişde sadece 1 kez gdi oluyor sanıyordum,

ilk öğrendiğin doğru..50tl yi geçen alışverişinde tek indirimli ürün alırsın.100tl oldu 2.yide alırım dersen indrimsiz alırsın.ayrıca 50tl o ürürnün indirimsiz fiyatıyla değil diğer ürünler toplamı olursa +5tl ödenerek alınıyor.

dün bizzat starcity de şefle test edip gördüm.ayrıca kasiyer 100tl de 2 GDi(=gördüğünüze duyduğunuza inanın ürünü)alınırsa 2. nin indirimsiz olarak geçtiğini ve bu yüzden müşteri ile yaptığı tartışmayı ve fiş iptallerini anlatıp gösterdi.
    onun yerine 2 tane 50tl lik olacak şekilde ürünleri ayırın birer tane GDi ekleyin .2 fişte ödeyin olur.

arkadasım ozaman gercekten magaza magaza farkediyor demektir bu olay ben kendim bostanlı migrostan GDİ leri alıyorum hep 100 tlyi ya da fazlasını alırsam kactane 50 varsa o kadar indirimli ürün alırım.
    bu tansasta da boyle hatta bir keresinde 180 tl lik alışverişe 2 cola+1 lipton çay almıstım.
    dün de 100.57 tuttu kasiyer bayan 2 adet kolayı da ekledi ve fiyatı oyle duşurdu.hatta 25 tl money vardır moneykartta onu da dustu ondan sonra son rakamı verdi.
    hatta ozellikle sordum moneyi dusunce sorun olmasın diye yok dedi hesaplıyor otomatik ve oyle çıkarıyor sistemden diyerek aldı moneyleri de yani 136 lira tutan alışverişe 91 lira odemis oldum toplamda.
    kısaca kac 50 o kadar indirimli ürün idi....

• Gdi her 50 tl için arkadaşlar
    Fiş ayırmaya gerek yok (eskiden vardı) starcitynin sistemler güncellenmemiş heralde sorun onlarda
  • Gdi sadece sanal markette mi arkadaşlar , mağazada da olmakta mı?
  • Tüh ya bir günle kaçırmışım kola GDİ'ını :/
  • quote:

Orijinalden alıntı: TEKFİDAN

Gdi sadece sanal markette mi arkadaşlar , mağazada da olmakta mı?

her ikisindede geçerli
  • arkadaşlar moneyclub sitesinde 42 bebe money görünüyor ama kiosktan almaya çalışınca bakiyeniz yeterli değil diyor halbuki almaya çalıştığım şey 23 puanlık bez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: albati

arkadaşlar moneyclub sitesinde 42 bebe money görünüyor ama kiosktan almaya çalışınca bakiyeniz yeterli değil diyor halbuki almaya çalıştığım şey 23 puanlık bez.

moneyclub sitesinde bebe money puanını gördüğünüz kısımda ürünü seçin alttaki ürünü bedava almak için tıklayın linkine basın
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: albati

arkadaşlar moneyclub sitesinde 42 bebe money görünüyor ama kiosktan almaya çalışınca bakiyeniz yeterli değil diyor halbuki almaya çalıştığım şey 23 puanlık bez.

moneyclub sitesinde bebe money puanını gördüğünüz kısımda ürünü seçin alttaki ürünü bedava almak için tıklayın linkine basın

onu da defalarca denedim, aşağı kısımda işlem yapılıyor işareti var dönüp duruyor fakat bi türlü sayfa değişmiyor.
  • arkadaşlar bebemoney üyesi olmak için ayrı bir kart mı çıkartmak gerekiyor değilse mevcut money kart ile nasıl üye oluyoruz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: attorney-at-law

arkadaşlar bebemoney üyesi olmak için ayrı bir kart mı çıkartmak gerekiyor değilse mevcut money kart ile nasıl üye oluyoruz?

*Ayrı kart gerekmez

Kartımı nasıl kayıt ettiririm?

SMS ile: BEBEMONEY yazıp bir boşluk bırakıp kart numarınızı yazın. (BEBEMONEY 60026745894 ) 5324441044 nolu numaraya SMS atın.

Web sitesi ile: “Bebe Money’e kaydol” kutusuna kart numaranızı girin, kaydol botununa basın, kaydınız anında gerçekleşsin.

Kampanyaya katılım için gerekli iletişim bilgileriniz bizde yoksa açılan ekranda istenilen bilgileri girin, hemen kaydolun.

Kiosklardan: Migros’lardaki kiosklardan Bebe Money’e kayıt olabilirsiniz. Ekranda bulunan “Bebe Money butonu”na basın, kartınızı geçirin, kaydınız anında gerçekleşsin.

Kampanyaya katılım için gerekli iletişim bilgileriniz bizde yoksa açılan ekranda istenilen bilgileri girin, hemen kaydolun.

• Hanımlar kulübü çekleri aynı alış verişte kullanılabiliyor...Ben ikisini tek alışverişte kullandım az önce...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rapator

Hanımlar kulübü çekleri aynı alış verişte kullanılabiliyor...Ben ikisini tek alışverişte kullandım az önce...

hangi aynı alışverişte? 2 tane hanımlar kulübü çekini mi aynı anda kullandın? biraz açsana konuyu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bamboochaa

quote:

Orijinalden alıntı: Rapator

Hanımlar kulübü çekleri aynı alış verişte kullanılabiliyor...Ben ikisini tek alışverişte kullandım az önce...

hangi aynı alışverişte? 2 tane hanımlar kulübü çekini mi aynı anda kullandın? biraz açsana konuyu?

Çok açık yazdığımı sanıyorum...Çekin şartlarını yerine getiren tek alış verişte iki veya daha fazla çeki bir arada kullanabiliyorsunuz...

Misal ben 2 gdi ürünü ile beraber tutarı 116 tl lik olan bir alış verişte 2 çek kullanıp 96tl ödedim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rapator -- 23 Ağustos 2011; 14:37:17 >
  • 
Sayfa: önceki 4849505152
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.