Şimdi Ara

MİGROS Kampanyaları [Ana Konu] (4227. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
87.267
Cevap
930
Favori
6.206.527
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
145 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 42254226422742284229
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: alpalp84

quote:

Orijinalden alıntı: last_uk

Keskinoglunun ne yumurtasinda ne tavugunda 1 gram tat yok.Taseron firmalara urettirip paketleme yapiyorlar.2 yildir hic biseyini almiyorum.

+1

Açıkcası migrosta satılan hiçbir tavuğu beğenmiyorum. Hemen hemen hepsini aldım. Ama bimde satılan tavuk hepsinden daha iyi.

Egetav galiba degil mi hocam markasi?

Hic alip yemek nasip olmadi.

Hangi firma uretiyormus acaba, bilginiz var mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Money kullanılarak yapılan ödemelerde, Money tutarı kampanya harcama kotasına dahil değildir. ne demek kayboldum 25e 8money hediyeli şampuan alıcam. 11 money var hesabımda. 60 lirayı geçicek sonuçta alışveriş. sıkıntı nerede?
  • Ignite kullanıcısına yanıt
    sıkıntı yok

• Özür dileriz, 200 TLnin altındaki siparişinizi kabul edemiyoruz.

diye uyarı veriyor..ne zaman alt limit 200tl oldu??
  • Kesin deneyin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Keskinoglunun ne yumurtasinda ne tavugunda 1 gram tat yok.Taseron firmalara urettirip paketleme yapiyorlar.2 yildir hic biseyini almiyorum.

keskinoğlu'nun tavuğunda hile çıktı zaten şu gıda tarım bakanlığının yayınladığı listede adı var. Başka ürünlerinde de olabilir.
  • quote:

Büyük kısmı öyle yapıyor. Bizde virüs çıkması İran ve Rusya'da çıkmıştı geçen kış. Bizde millete yedirmek için kolisini 20 ye aldık geçen yıl. Tabi eski halini almadı fiyat olarak. Yaza doğru sıcaklık artınca uzun dayanmıyor diye fiyatı düşer.

• quote:

Orijinalden alıntı: ForzAras

quote:

Orijinalden alıntı: alpalp84

quote:

+1

Açıkcası migrosta satılan hiçbir tavuğu beğenmiyorum. Hemen hemen hepsini aldım. Ama bimde satılan tavuk hepsinden daha iyi.

Egetav galiba degil mi hocam markasi?

Hic alip yemek nasip olmadi.

Hangi firma uretiyormus acaba, bilginiz var mi?

Hep yiyici taraf olduğum için bakmadım açıkcası. Ama tadı migros un sattığı bütün tavuklardan daha lezzetli.

Tabi yine migrostan alacağım 17/5 tavuk TBG si vermiş. TBG veya kampanya olmadığı sürece bim i tercih ediyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: mx0131

Özür dileriz, 200 TLnin altındaki siparişinizi kabul edemiyoruz.

diye uyarı veriyor..ne zaman alt limit 200tl oldu??

yanlışlık olmalı.60 lira üzeri oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ağla Sevgili Yurdum Ağla -- 3 Nisan 2018; 19:40:34 >
  • Hiçbir işe yaramadığı için Money Bonus kredi kartımı bugün itibariyle kapatmış bulunmaktayım...Herkese tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Qantas

Hiçbir işe yaramadığı için Money Bonus kredi kartımı bugün itibariyle kapatmış bulunmaktayım...Herkese tavsiye ederim.

İndirimler kazanıyorsun vede aidat ödememe taktiği ile kullanıyorsun neden iptal ettin ki ?

Yoksa aidat ödememe taktiğini bilmiyormusun ?

• mx0131 kullanıcısına yanıt
    Siparişi verdiğiniz yer migros'a çok uzaksa bölgelere göre limit belirleyebiliyorlar.
  • travegostar kullanıcısına yanıt
    yani şöyle açıkliim.
    öncelikle kampanyaları yok seviyesine indi.
    normal alışverişimi mikrostan yapmıyorum zaten.
    anca kombo falan olursa mikrosa yolum düşer.
    o yüzden gerenksiz olduğuna karar verdim.

.
    Taktik nedir?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Ben aidat ödememe taktiğini bilmiyorum kısaca açıklayabilirmisiniz?
  • Benim vardı Money Bonus...Çok uğraştırdı Garanti beni bu aidat yüzünden...En sonunda ben de Garanti ile tüm irtibatımı kestim...
  • evi kiralayıp 29. gün kaçmak gibi bişey

• quote:

Orijinalden alıntı: travegostar

Aidat ödememe taktiği çok basit özelden 33 adet soru geldi açıklayayım

Flexi kart alın aidatsız

Money bonus ilk yıl ücretsiz bir kart yani 11 ay kullanın 12. Aya girmeden iptal edin iptal birimi 7 gün içinde arar ya onlarla pazarlık edin bana ses kayıtları önünde 1 ay sonra aidat almayacağınızı beyan ederseniz iptal kararımı geri alırım diyin olmaz derlerse direk iptal edin

1 ay sonra yeniden internet şubeden flexi kart çıkardınız ya ortak limitiniz gitmedi yeniden money bonus talebi yapın şube teslim istediğiniz şubeyi seçerek 1 haftada yeni kartınız hazır

Onuda aynı taktikle 11 ay kullanın

6 senedir bu şekilde kullanıyorum daha aidat vermedim :))

İyi şanslar

kesinse artiliyorum bak..?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Garanti genelde telefonda aidatın tümünü olmasa bile büyük kısmını (60 TL) iade etmeyi kabul ediyor. Her ay bir akaryakıt kampanyaları olduğu için benim yıllık bonus puan kazancım 400-500 lirayı buluyor ve aradaki 30 lira farkı dert etmiyorum. Ama yukarıdaki taktik de iyiymiş.
  • wolfien W kullanıcısına yanıt
    merhaba.bunu 1 kere yapsaydı beğenmemiş iade etmiş derdik.arkadaş bunu alışkanlık haline getirmiş bence hırsızlıktan farkı yok, çünki kazandığı avantajları iade etmiyor.

sizde yazmışsınız yılda enaz 500 lira, kullanıma göre çokdaha fazla avantajı var.

iyi bişey gibi akıl veriyor,gözdüğümüz üzere kötü dost böyle yönlendirir.

aidatsız kartlarda alınabiliyor.

• 
Sayfa: önceki 42254226422742284229
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.