Şimdi Ara

MİGROS Kampanyaları [Ana Konu] (4041. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
87.267
Cevap
930
Favori
6.206.524
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
145 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 40394040404140424043
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Islak mendilden daha koru bir yapısı var, nemli tuvalet kağıdı gibi. Sıktıgımda vıcık vıcık suyu cıkmıyor ıslak mendil gibi.

MİGROS Kampanyaları [Ana Konu]

MİGROS Kampanyaları [Ana Konu]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 55_42 kullanıcısına yanıt
    Sanal market siparişinde, ödeme aşamasına kadar geldiyseniz, siparişi sonlandırmasanız dahi indirim yansıyor ve hakkınız bitiyor. Uygulamadan m.hizmetlerine tekrar yazın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sauthern Man -- 26 Şubat 2018; 15:03:41 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    Sanal markette deneyip almadığınız için hakkınız orada kullanılmış sayılıyor.

• Sauthern Man kullanıcısına yanıt
    Hımmm bulunduğum ilçede sanal yok ilin sanalına girmiştim sepet yapıp markete gittim peki düşen 2 kuruş neyin nesi

Siz sanalda alışveriş provası yaparken, 9.98 tl indirim düşmüştür.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sauthern Man

Siz sanalda alışveriş provası yaparken, 9.98 tl indirim düşmüştür.

60/10 kodu olmasın

• d_ragon kullanıcısına yanıt
    Hocam f/p olarak nasil degerlendiriyorsunuz?

islak medillere gore daha kalin mi ürün?
    Evet hocam doğru 9.98 orda indirim düşünce mağazaya gidince kalan 2 kuruş indirim verdi , iyi hosta ben bunu is bilmez m.hizmetleri temsilcilerine nasıl anlatacam kız benle iddialasiyor 2 kampanya birleşmez diye bildiğinden değil hani sırf inat için kayıt açmadı bir daha aradım yine ayni kiz cikti bu sefer ısrarıma dayanamayarak acti ancak size burdan dönüş olmaz yada olumsuz sonuçlanır diye üstüne basa basa söyledi

• Son alışverişim tam fiyasko oldu çipura site fiyatı kg 24,90TL, fatura 27,90 TL.Uzman kasaptan gelmesi gereken 10 moneyde hesaba yansımadı.Çağrı açtım ne arayan var ne soran
  • 39.9 liralık finish quantum deterjan aldım, ama 35 TL üstü bulaşık temizleme ürününe 10 money kapsamında 10 money yatmadı. bu ürün bu kapsamda değil midir bilen var mı?
  • tiviti T kullanıcısına yanıt
    Ben bir defasında sanal marketten baktım aynen 24.90 dı baktım mağazaya oradan alıcam 27.90 ilgilenen kişiye dedim fiyat neden böyle önce bana inanmadı ekran Görüntüsü almıştım gösterdim şaşırdı Müdürünü aradı sanal market ile fiyat farkı olabilir dedi

• Dokusu ve kalınlığı bu tür ıslak mendiller ile aynı, bende denemek için bir kutu aldım. Biz çocuğumuz için kullanıyoruz, bize uygun gelen kısmı , ıslak değilde nemli gibi olması oldu. Böylelikle ıslak mendil sonrası kurulama gerekliliği kalmadı gibi. Amacında kullanılırsa tek ürün ile temizlik sağlandığı için pratik ve bu fiyata uygun gibi, içinde alkol yok fakat parfüm var kokusuda ağır geldi bana, birtane alıp deneyebilirsiniz. Normal ıslak mendil gibi kullanmak için fiyatı çokta uygun değil.

Ben artık pes ettim,aramıyorum. Anlat anlat, anlamıyorlar. Uygulamadan yazıyorum.
    Bugüne kadar sıkıntı yaşamadım.

Ok hocam tesekkur ederim bende uygulamadan yazdım bakalım akli başında biri anlarda yükler indirimi

• Moneyler ile kasada telefona tl yüklemesi yapılıyor mu?
  • sucre S kullanıcısına yanıt
    Ben siparişi sanal marketten verdim ekran görüntüsü de var ama fiyat 27,90 diyorlar hala nasıl işse..
  • DH_ölücüsü D kullanıcısına yanıt
    TL yüklemesi sırasında money kart girişi yapılmadığı için kullanılamıyor demişti bana kasiyer.

• d_ragon kullanıcısına yanıt
    Detayli cevabiniz cok tesekkür ederim. Bir kutu alip deneyecegim
  • Extralarge kullanıcısına yanıt
    Nakit veriyorlar para iadesini

• tiviti T kullanıcısına yanıt
    O mağazanın sanal market Bölümü'nü arayın benim ilettiğim şeyi söyleyin başka bir mağaza müdürü böyle diyor deyin neresi derlerse adana deyin

• 
Sayfa: önceki 40394040404140424043
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.