Şimdi Ara

MİGROS Kampanyaları [Ana Konu] (4043. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
87.268
Cevap
930
Favori
6.206.514
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
145 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 40414042404340444045
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Migros bir gün kara geçerse buradaki emektarların sayesinde olacak ama bunu Migros bilmeyecek Tabiki 😊

• kod nerde yazıyor ben aldım dediğiniz ürünleri fakat fişte bulamadım bu kodu
  • Migros marka makarno ve unu nasıl buluyorsanız ilgili arkadaşlar değerlendirir misiniz?
  • lassaban kullanıcısına yanıt
    Makarnası çok güzel tavsiye ederim unu da çok oldu kullanalı o da güzel

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • migros mayonez için yorum yapabilirmisiniz

• ufuk-34JD58 kullanıcısına yanıt
    Migros'un mayonezi yok diye biliyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

sulanmış yoğurt

• quote:

Orijinalden alıntı: sucre

Migros'un mayonezi yok diye biliyorum

ben nasıl aldım

• lassaban kullanıcısına yanıt
    fişte olacağı söyleniyordu ben bu sitede yazanlara göre duyurdum hem sanalmarket.com.tr de hemde migros un ana sitesinde fırsatlar bölümünde yazıyor..
    https://www.sanalmarket.com.tr/kweb/campaign/18509-pepsi-ve-ruffles-mega-boy-alimina-burger-king-ozel-sampiyonlar-ligi-menulerinden-biri-hediye
    money kartlardan biri ile alınması gerekiyor... belkide ürünleride buna özel yaptılar bazen ürünün üzerinde kampanyanın logosu oluyor sadece o ürünler dahil oluyor böyle birşeyde yapmış olabilirler.. 28 şubat son günmüş zaten..bugun migros'a bunun için ugrayacaktım bende ama trakya tarafındayım iş cıkısı soguk cok bastırınca sadece diger işlerimi halldebildim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aleyk83 -- 26 Şubat 2018; 22:43:30 >

• smichov S kullanıcısına yanıt
    deniyim beğenmezsem atarım

migros mayonezi büyük bir abalajda yahut kavanozda da oluyordu sanırım; satılıyor ama genelde olmuyor raflarda,
    mayonezi fena değil, ortalamanın üstünde.
    içine hardal da katıyorlar, o güzel bir fark yaratıyor piyasa malı yoğurt tipi kremamsı adi mayonezlere göre.
  • iyigun kullanıcısına yanıt
    evet plastik ambalajı büyük, ama fiyatı baya ucuzdu.deneyip bakıcaz.

• En son uzun zaman önce denemiştim ve migros marka mayonezin plastik ve cam kavanozlarının üreticileri farklıydı ve tatları arasında büyük fark vardı. Cam olanı Tat üretiyordu ve tadı oldukça iyiydi. Plastik şişeyi yiyememiştim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: onbeskarakterli

En son uzun zaman önce denemiştim ve migros marka mayonezin plastik ve cam kavanozlarının üreticileri farklıydı ve tatları arasında büyük fark vardı. Cam olanı Tat üretiyordu ve tadı oldukça iyiydi. Plastik şişeyi yiyememiştim.

cam olanı görmedim plastikte tukaş yazıyor.çokta umutsuz değilim kalitesinden

• Arkadaşlar, şehrime yeni migros sanal geldi, ilk alışverişimi az önce yaptım.
    60 lira sepette 10 tl ADA kodu kullandım ve 18 money kullandım ama sepette 10 liralık biskivü&çikolata vardı şimdi money kullandım diye 5 money kazanamayacak mıyım? Şartlarda öyle yazıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: smichov

sulanmış yoğurt

Emsallerine(bim-a101-şok markaları) göre iyi.
  • 200 liralık bir alışveriş listem var ama 60 liraya bir şey vermiyor. Ne zaman gelecek yeni kampanya bilen biri var mı?
  • soyken kullanıcısına yanıt
    En az 10 tl ödeme yaptıysanız money kullanmanız sorun yaratmaz.

• 
Sayfa: önceki 40414042404340444045
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.