Şimdi Ara

MİGROS Kampanyaları [Ana Konu] (2221. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
87.267
Cevap
930
Favori
6.206.531
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
145 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 22192220222122222223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: hamemo

quote:

Orijinalden alıntı: hardcrss

Sizde oluyormu diye soruyorum iste, bizde uc farkli dondurma dusuyor. Kartlar personel tanimli onunla ilgisi var mi bilmiyorum.

Evet oluyor. Personel kartı ile ilgisi yok. Daha önce kod ile dondurma alımı yaptıysanız, bedava dondurmalar kartınıza tanımlı oluyor ve kodsuz alım yapabiliyorsunuz.

Ben herhangi biryerde göremiyorum hocam tanımlı olduğuna dair . Tam olarak merde acaba ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Hergun mu?

evet hergün 3 çeşit dondurmayı otomatik indirim düşüyor ücretsiz alıyorsun. sadece ilk sefer 3 çeşitinde kodunu girerek almak.ondan sonra salla kazan gibi kod karta tanımlanıyor.
    hergün 3 tane alıyorsun kodsuz.
  • belo3 kullanıcısına yanıt
    Daha önce kodla alınan dondurmalar moneyclubkart.com da size özel kampanyalar kısmında tanımlı gözüküyor. Bu 3 çeşit dondurmayı hergün kod girmeden tek tek fişlerde mi almak gerekiyor yoksa 3ünü de bir seferde alsak otomatik tutar düşüyor mu?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lynx87

quote:

Orijinalden alıntı: hamemo

quote:

Sizde oluyormu diye soruyorum iste, bizde uc farkli dondurma dusuyor. Kartlar personel tanimli onunla ilgisi var mi bilmiyorum.

Evet oluyor. Personel kartı ile ilgisi yok. Daha önce kod ile dondurma alımı yaptıysanız, bedava dondurmalar kartınıza tanımlı oluyor ve kodsuz alım yapabiliyorsunuz.

Ben herhangi biryerde göremiyorum hocam tanımlı olduğuna dair . Tam olarak merde acaba ?

Hocam herhangi bir yerde görünmüyor ama kasada indirim düşüyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: yunus91

Daha önce kodla alınan dondurmalar moneyclubkart.com da size özel kampanyalar kısmında tanımlı gözüküyor. Bu 3 çeşit dondurmayı hergün kod girmeden tek tek fişlerde mi almak gerekiyor yoksa 3ünü de bir seferde alsak otomatik tutar düşüyor mu?

ben tek tek denedim daha doğruu kasiyer öyle yaptı. ama diğer konuda 3ünü birseferde aldım diyenler var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Deleted User

Bu mesaj silindi.
    -

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi belo3 -- 18 Nisan 2016; 14:53:53 >
  • kartıma salla kazandan %60 indirim ile kosla gold eklenmişti. alışveriş sonrasında dikkat ettim ki %60 indirim yansımamış.
    ben kasada numaramı vererek alışveriş yaptım.
    bu salla kazan kampanyası sadece kart ile yapılan alışverişlerde mi geçerli? kasada numara vererek işlem yapınca indirim verilmiyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Deleted User

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi belo3 -- 18 Nisan 2016; 14:55:49 >
  • ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tugi7 -- 18 Nisan 2016; 15:09:03 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tugi7

buna büyük uzmanlık sorusu değil bence dolandırıcılık sorusu denir. bunun bence migrosa gidip bir ürünü güvenlik görmeden çantaya atıp çıkmakla bir farkı yok.

migros sayesinde yeterince kampanya yakalıyoruz zaten, farklı yolları zorlamanın manası yok bence.

amacım tartışma yaratmak değil, belki siz yapmazsınız başkaları buradan görüp yapar. bu sayı çoğaldığı zaman da TBG vb. sona erer.

bu yüzden mesajı silin bence

Arkadaşım burda amaç çakallık değil taze ürün alındı ama teslim alınacak şu an zaman imkan olmadığından yapılablirmi sorum amaç çakallık olsa konunun uzmanlarına özelden pm atarız değilmi

• travegostar kullanıcısına yanıt
    tamam hocam ben de öyle dedim siz yapmayı düşünmüyor olabilirsiniz ama bunu düşünebilecek başkalarına ilham olabilir dedim, mesajı silip özelden konuşmak daha mantıklı, takip eden çok fazla insan var
  • quote:

Orijinalden alıntı: tugi7

buna büyük uzmanlık sorusu değil bence dolandırıcılık sorusu denir. bunun bence migrosa gidip bir ürünü güvenlik görmeden çantaya atıp çıkmakla bir farkı yok.

migros sayesinde yeterince kampanya yakalıyoruz zaten, farklı yolları zorlamanın manası yok bence.

amacım tartışma yaratmak değil, belki siz yapmazsınız başkaları buradan görüp yapar. bu sayı çoğaldığı zaman da TBG vb. sona erer.

bu yüzden mesajı silin bence

+99999999999

katılıyorum
  • İlk bedava dondurmamı an itibariyle yemiş bulunuyorum :) kasiyer üçünden de alabiliyorsunuz dedi milletin kasiyeri vermez bizimki de ben söylemeden alabilirsiniz dedi :)

• travegostar kullanıcısına yanıt

yok hocam. kimseyi yargılayamam. sen iyi niyetle sormuşsundur elbet. dolandırıcılık ağır kelime. millete yol gösterme olur kısmına katılıyorum. msjı sil. buna katılıyorum demek istedim. ben eksik yamış olabilirm.

hem neyimi gördün ayrıca. sen katılmazsan olma diyorsun. iyi ki bir kez carrefour konusunda ayrı konu açmaya gerek yok dedik.
  • Katlanır koltuk nasıldır ?Çok adi değilse almayı düşünüyorum. Daha önceden kullanan var mı ?
  • bugün migrosa gittim.bir de ne göreyim?kasabından şöferine kadar bütün çalışanlar algıda dolabının başına üşüşmüşler talan ediyorlar.tabii çok sinirlendim.hemen müdahale ettim.çekilin ben müşteriyim dedim.
    kalabalığı yararak algıda dolabına ulaştım.aman tanrım.tüm magnum ve cornetleri bitirmişlerdi.ben şok...gözüme ilişen son kalan 5 winnerı kapıp hemen kasaya gittim.kasiyer kız çaktırmadan kendi kartına magnum işliyordu.öhhö öhhö dedim.panikledi. 5 winnerı okutup çıktım.
  • bugün migrosu başka bir problemim için aradım. bayanla işlemlerimi yaparken orda alışverişlerimi gördüğü için. Bir şey soracam dedi.Siz dedi aynı gün 3 adet dondurmayı ücretsiz almışsınız.
    nasıl yapıyorsunuz biz dün denedikte olmadı dedi.Bunları Derken biraz kısık sesle demeye başladı. Migros çalışanı bana soruyor ya kampanyayı
  • elemanları çok çalıştırıyolar heralde.ne alacaklarını bilmiyolar.bugün dolabın başına üşüşen elemanlar ay ben darçınlı siviyorum,yok yok bardemli olsun falan diyolardı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: elelce

İlk bedava dondurmamı an itibariyle yemiş bulunuyorum :) kasiyer üçünden de alabiliyorsunuz dedi milletin kasiyeri vermez bizimki de ben söylemeden alabilirsiniz dedi :)

elinizde 3 dondurmaya ilişkin kod da var mıydı? Yoksa tek bir kod ile 3 dondurma mı aldınız?
  • belo3 kullanıcısına yanıt
    ama forumda bilgili olanı da yakalamış üstad)))
    insan sarrafı oldugu kesin))))
  • 
Sayfa: önceki 22192220222122222223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.