Şimdi Ara

MİGROS Kampanyaları [Ana Konu] (2219. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
87.268
Cevap
930
Favori
6.206.516
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
145 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 22172218221922202221
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ThaDe

quote:

Orijinalden alıntı: belo3

quote:

Orijinalden alıntı: ThaDe

Tamamdır süper hocam yapılabiliyorsa öğrendiğim iyi oldu. Tek kart diye diretmesin de, gerekirse ben yardımcı olurum gelen elemana.

Yapılıyor tabii hatta ykb , maximum , bonus hepsinin puanlarını kullanabiliyorsun. Ben çoğu zaman öyle yaparak puanları harcıyorum. Eleman her seferinde fatura numarasını girecek sonra çekeği tutarı girecek sonra puan yada tek çekim seçecek.
    ( bu sıralamada kartı ne zaman takıyordu onu hatırlamıyorum yanlız)
    -
    Parçalı ödeme dışında şöyle bir imkanda var mesela 2,3 siparişiniz var normal yada ek olarak hepsini bütün fatura numaralarını girip toplamını bir kalemde çekebiliyorlar. Banka kampanyalarından yararlanabiliyorsun. 100/10 yada flash 150/29 gibi.
    Hepsinden yararlandım ben.

Çok sağol hocam ayrıntılı açıklama için. Bu çok iyi oldu cidden. Birden fazla banka market kampanyasından aynı anda yararlanma imkanı doğmuş oldu. Diğer türlü ayrı ayrı sipariş vermek durumunda kalıyordum. Hem ortak pos dolayısıyla banka puanlarını da kullanabiliriz böylelikle. Tek kalemde çekebilme imkanı da cidden iyiymiş. Bonus bu ara harcama limitli kampanya tanımlıyodu ondan da yararlanalım.

Rica ederim. Tabii bu dediklerim elemanın tecrübesine bide sanalmarket , mağaza ile olan yakınlığınıza bağlı. Genelde yapmıyor uğraşmak istemiyorlar. Siparişleri yetiştirmek için hemen tek çekim yapıp gitme derdinde oluyorlar.
    28 şubatta migros kampanyası ile bonusflash 29 bonus kampanyası ilaç gibi gelmişti. 2 farklı hesapla sipariş vermiştim. Toplamını alıp tek çekim yapınca 29 bonus kazanmıştım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Qantas

bebee olanlar için sabamed beybi ürünlerinde %30 indirim var.

ayrıca splenda 150 taplet 15 ten 6.95e düşmüş.

okuyanlara da bir magnum duple hediyem olsun : 76821293

Şifre tek kullanımlık değil mi? herkes nasıl kullanacak
  • 23 ünde GDİ ne var?

Birde Splenda tatlandırıcı önerirmisiniz ?

• Soickan S kullanıcısına yanıt
    23 Nisan gdi : 5 li nestle 80 gr kare tablet çikolata

• siz yine bulmussunuz.
    burdaki subede toplasan 10 magnum var onlarda kıştan kalma tarçınlılar

• quote:

Orijinalden alıntı: slickman

quote:

Orijinalden alıntı: LEONİM

Telefonunun sürümünü sakın Güncelleme. 4s var arkadaşta. Ios ios 8.4.1 e güncellemişti şimdi telefon tuşa bastıktan 4-5 saniye sonra işlem yapmaya Başlıyor. Telefonun masada kalır. Demedi deme

zaten guncelleyemiyorum ki, en son 7.1.2 var. Problem su migros uygulamayi guncellemis ama eski uygulamayi kullanmaya devam edemiyorsun. Normalde benim bildigim guncel varsa ister yuklersin, yukleyemezsen eski surumu kullanmaya devam edersin. Simdi hicbir yolu yok mudur bunun telefona yuklemek icin? Ya da pc ye yukleyip telefon gibi uygulamayi calistirmak? Maksat salla kazanlari kacirmayalim

bluestacks

• quote:

Orijinalden alıntı: Soickan

23 ünde GDİ ne var?

Birde Splenda tatlandırıcı önerirmisiniz ?

Şu anda en zararsız tatlandırıcı olarak görülen maddeden üretiliyor. GDİ ve TBG açılımı nedir yeni girdim bu konuya.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Qantas

magnum duple çikolata bulmak ne zor ya hep böörtlen var.

En güzeli o bence. Diğerleri çok ağır

• quote:

Orijinalden alıntı: çaylaq

Mesajınızı okuyunca baktım da ben de 13 nisanda sanalmarketten sipariş vermiştim, 14 nisan fatura tarihi olmuş, benim 29 money demek onun için yüklenmemiş (14 çay tbg'si+5 tl makarna tbg'si+10 tl deterjan moneysi), şimdi aradım kayıt oluşturdu, ama pek ümidim yok, gör inandaki doğuş çay ile TBG birleştirmiştim, genel merkez incelemesinden geçmez benim bu işlem, 80 tl harcamaya 55 money kullanmıştım, bunu da bahane edip hiç money yüklemeyebilirlerde

An itibariyle 4441044 den arardım, 29 tl money tam olarak yüklendi (yani gdi ile TBG birleştiremezsiniz denilmedi)

• arkadaşlar ininal yüklemesi ile gdi alınabilir mi ?
  • Novo TL kart ile migros sanal market üzerinden alışveriş yaparken hata veriyor. Bkm de kabul etmiyor, direk kart ile ödeme de. 3d şifresi geliyor onayı alıyor ama ödemeyi kabul etmiyor.

Hata(lar): Kredi kartı ödemesinde hata alındı.(98) -Red-Gecersiz Islem 0012

Bilgisi olan var mı?
  • digiogi kullanıcısına yanıt
    BAnka kartı ile ödeme kabul etmiyor.
    Kredi kartı olunca provizyon da kalıyor ve eksik çekilecekse yada fazla tam fiyatı kesinleştirip onaylıyor.
    Çekilen miktar kesin değil yani.
    Sipariş geldikten 1 sonra kesinleşir.
  • Melange kullanıcısına yanıt
    Malesef alamazsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ju3x

BAnka kartı ile ödeme kabul etmiyor.
    Kredi kartı olunca provizyon da kalıyor ve eksik çekilecekse yada fazla tam fiyatı kesinleştirip onaylıyor.
    Çekilen miktar kesin değil yani.
    Sipariş geldikten 1 sonra kesinleşir.

Tamamdır hocam teşekkür ederim.
  • Arkadaslar money bonus kampanyasindaki 100 liralik alisverisi hediyem kart alarak yapsam sayilir mi acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: fenerliyizbizler

Arkadaslar money bonus kampanyasindaki 100 liralik alisverisi hediyem kart alarak yapsam sayilir mi acaba

Yes back soon

• Gdi:gördüğüne duyduğuna inan.
    Tbg:tam bana göre.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mecnunumm -- 18 Nisan 2016; 8:36:19 >
  • Uzmanlık sorusu:

Hediyem kart yüklerken money yada bonus puan kullanabilirmiz

• travegostar kullanıcısına yanıt
    kasiyerin kapasitesine kalmış ben money bonus puanını yüklettim bilen kasiyere , bilmeyen daha monay bonus puanı kullanmayı dahi bilmiyor...
  • hediyem kartla ödeme yapınca Money kazanılıyor muydu ?
  • 
Sayfa: önceki 22172218221922202221
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.