Şimdi Ara

MİGROS Kampanyaları [Ana Konu] (1242. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
87.267
Cevap
930
Favori
6.206.531
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
145 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12401241124212431244
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Haftasonu kamp anyalarını yayınlarmsınız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 700 tl harca 30 tl money diyor, yav he he dedim bende, o kadar parayı nerde buldukta harcayacaz, süre uzun olsa olur ama süresi kısa...
  • Bu bahsettiğiniz uygulama salla kazan için indirdiğimiz Migros adındaki uygulama mıdır?
  • Dün gece sipariş vermiştim şimdi teslim saati geldi aradılar ve gdi ile aldığım çayların stokta olmadığını söylediler. Sitede alışveriş yaparken mağazayı seçiyoruz ve bize mağazada stokta olan ürünleri göstermiyor mu zaten? Stokta yok nasıl diyebiliyorlar anlamak mümkün değil.
  • Migrosta araba satışları mı başladı? 2000e 20 money nedir ya?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: o-raiser

Dün gece sipariş vermiştim şimdi teslim saati geldi aradılar ve gdi ile aldığım çayların stokta olmadığını söylediler. Sitede alışveriş yaparken mağazayı seçiyoruz ve bize mağazada stokta olan ürünleri göstermiyor mu zaten? Stokta yok nasıl diyebiliyorlar anlamak mümkün değil.

Hocam gelince alırım diyeceksin yada düşük grlılardam tamamlayın diyeceksin. Benim başıma çok geldi öyle.

• Teslim ederken gelen faturanın üstüne yazmayı unutma. Teslim almadım sonra gelecek diye

• quote:

Orijinalden alıntı: sensitive5187

Migrosta araba satışları mı başladı? 2000e 20 money nedir ya?

migros kafayı yedi yada migrosun müdürü uzayda yaşıyor
    2000 tl harcayacakmışım 40 tl verecekmiş...
    Promosyon Adı : TamBanaGöre Hedef Kampanyası ( 2000TL harca 20Money=20TL kazan )
    Açıklama : 16Nisan-13Mayıs2015de Money Clublı harcamalarınıza size özel alışveriş hedefi verilecektir.Kazanacağınız Money tutarı teklifinizde belirtilmiştir.Tansaş,Migros,Macrocenter harcamaları dahildir.Katılmak için TAMBANAGORE yazıp 5818 sms atmanız gerekmektedir.Hakkediş sağlandıktan sonra 2 gün içinde hediye Moneyler yüklenecektir.Alkollü ürünler,sigara,TL yükleme,Money kullanımları,indirimler ve yeniden satış amaçlı toplu alımlar hariçtir.1kere yararlanabilirsiniz.Money son kullanım:30Haziran2015

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• banada kampanya garip gelmişti, gittim danışmaya dedim ki benim migros kartıma 400 g bedava ızgara köfte kampanyası yüklenmiş, bedava diyor, bundan nasıl yararlanıyorum diye sordum, zaten onların bilgisi var hemen anlıyor, tamam dedi, içerden bir mektup getiriyor, mektubun içinde 2 tane çek var birde migros bir yazı yazmış, hediyesini anlatıyor, onu verdi, bu kadar. dediğim gibi bir çek ile bedava etinizi alıyorsunuz diğer çek ile 20 tl et alışverişi yapınca 10 tl sebze meyve aynı alışverişte bedavaya oluyor. çekleri ayrı ayrı kullanabilirsiniz. yalnız kampanyanın süresi bitti bitecek, 20 nisan diyor son gün için, eğer kartınızda yüklenmişse bu kampanya çekinmeden gidin sorun, veriyorlar çekinizi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi westblood -- 16 Nisan 2015; 17:26:59 >
  • exe2000 kullanıcısına yanıt
    o kampanyadan haberim yok, facebooku açın, money dünyam diye arama yapın, o uygulamaya girin, ordan migros kartınıza hangi kampanyalar yüklü görebiliyorsunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: belo3

quote:

Dün gece sipariş vermiştim şimdi teslim saati geldi aradılar ve gdi ile aldığım çayların stokta olmadığını söylediler. Sitede alışveriş yaparken mağazayı seçiyoruz ve bize mağazada stokta olan ürünleri göstermiyor mu zaten? Stokta yok nasıl diyebiliyorlar anlamak mümkün değil.

Hocam gelince alırım diyeceksin yada düşük grlılardam tamamlayın diyeceksin. Benim başıma çok geldi öyle.

Hocam başka bir seçeneğim yok diye tüm siparişi iptal edin o zaman dedim ben de. Yanlış mı yaptım sizce? Ürünler ayrı ayrı vardır, o şekilde tamamlayın dedim olmaz dediler, ben de kızıp iptal edin dedim.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: belo3

quote:

Hocam başka bir seçeneğim yok diye tüm siparişi iptal edin o zaman dedim ben de. Yanlış mı yaptım sizce? Ürünler ayrı ayrı vardır, o şekilde tamamlayın dedim olmaz dediler, ben de kızıp iptal edin dedim.

Hocam birazda sanal Market müdürüne bağlı bir şey. Cinsin tekiyse her türlü olumsuzluğu yapar. Benim burdaki şeker şeker.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi belo3 -- 16 Nisan 2015; 17:47:26 >

• quote:

Orijinalden alıntı: westblood

banada kampanya garip gelmişti, gittim danışmaya dedim ki benim migros kartıma 400 g bedava ızgara köfte kampanyası yüklenmiş, bedava diyor, bundan nasıl yararlanıyorum diye sordum, zaten onların bilgisi var hemen anlıyor, tamam dedi, içerden bir mektup getiriyor, mektubun içinde 2 tane çek var birde migros bir yazı yazmış, hediyesini anlatıyor, onu verdi, bu kadar. dediğim gibi bir çek ile bedava etinizi alıyorsunuz diğer çek ile 20 tl et alışverişi yapınca 10 tl sebze meyve aynı alışverişte bedavaya oluyor. çekleri ayrı ayrı kullanabilirsiniz. yalnız kampanyanın süresi bitti bitecek, 20 nisan diyor son gün için, eğer kartınızda yüklenmişse bu kampanya çekinmeden gidin sorun, veriyorlar çekinizi.

hmm yani kartına tanımlanmayanlar için geçerli değil. Çok sık mı alışveriş yapıyorsunuz size özel tanımlanmış olabilir?

• evet, aşırı yüklü bir alışveriş yapmasamda buradaki en iyi market migros olduğu için ordan alıyorum genelde.
  • yeni broşürdeki money kampanyalari için 5818 e tekrar mesaj yollamak gerekiyor mu? Nisan ayı içinde göndermiştik. Her broşür yayınlandıginda 5818 e mesaj mı yollamak gerekiyor?

• quote:

o kampanyadan haberim yok, facebooku açın, money dünyam diye arama yapın, o uygulamaya girin, ordan migros kartınıza hangi kampanyalar yüklü görebiliyorsunuz.

Money dünyam uygulamasını yükledim

girişte Money no telefon sordu girdim

size özel kampanyalara tıklayınca sadece balonlu sayfada kalıyor

sizce nasıl düzelir bu sorun
  • quote:

Evet money dünyam uygulamasına girin, 3 tane baloncuk var içeride. "sana özel kampanyalar" kısmından bakıyorsunuz kartınıza hangi kampanyaların tanımlı olduğuna. firefox'tan giriyorum, gösteriyor bende.

dediğiniz gibi oldu firefox yükledim

ie ve chrome da çıkmayan şey firefox da çıktı

şansa bu seferde ürün yerine harcamaya döndüler
  • Size de bu tip indirim mailleri geliyor mu ?

http://i.imgur.com/ucuQxUp.png
  • quote:

Orijinalden alıntı: MaxAurilius

Size de bu tip indirim mailleri geliyor mu ?

http://i.imgur.com/ucuQxUp.png

bana da geldi bugun

3 ürün ortak sizin ki ile

ama 1 moneyclub için 1 mail de mpney bonus için geldi

sözde kartlar birleşti ama ayrı mail geldi
  • Evet aynısı bana da gelmiş.
  • 
Sayfa: önceki 12401241124212431244
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.