Şimdi Ara

MİGROS Kampanyaları [Ana Konu] (1244. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
87.267
Cevap
930
Favori
6.206.524
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
145 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12421243124412451246
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Her kampanya için 5818 e money yazıp atmalı mi yoksa 1 kez yapınca yetiyor mu arkadaşlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yedikeresekiz

quote:

Orijinalden alıntı: dguoguz

quote:

Orijinalden alıntı: maestoso76

Bu haftasonu hangi ürün grubunda indirim var bilen var mı?

yok mu hafta sonuna özel bir indirim.
    GDİ deki zeytinyağı, nasıldır? Riviera pek tercih etmiyoruz ama fiyatı uyguna geliyor!

riviera yı zeytinyağından saymamak lazım. biz yıllardır almıyoruz sonuçta rafine edilmiş bir yağ bi espirisi yok

Migrostan riviera zeytinyağını gdi olursa alıyorum, evdeki sızmayla birebir ölçekte karıştırıyorum. Öyle kullanıyorum, doğru yanlış bir fikrim yok, normalde gdi olmazsa riviera almam.

• quote:

Orijinalden alıntı: emirtarik

quote:

Orijinalden alıntı: yedikeresekiz

quote:

Orijinalden alıntı: dguoguz

quote:

Orijinalden alıntı: maestoso76

Bu haftasonu hangi ürün grubunda indirim var bilen var mı?

yok mu hafta sonuna özel bir indirim.
    GDİ deki zeytinyağı, nasıldır? Riviera pek tercih etmiyoruz ama fiyatı uyguna geliyor!

riviera yı zeytinyağından saymamak lazım. biz yıllardır almıyoruz sonuçta rafine edilmiş bir yağ bi espirisi yok

Migrostan riviera zeytinyağını gdi olursa alıyorum, evdeki sızmayla birebir ölçekte karıştırıyorum. Öyle kullanıyorum, doğru yanlış bir fikrim yok, normalde gdi olmazsa riviera almam.

niye arkadaslar bu yag zeytinyagı degilmi sonucda .. faydalı bir yag degilmi yani..

• kızartmalarda riviera tüketiyoruz tavsiye ederim sızmayı sadece salata sos ve yemeklerde kullandığımızdan Kızartma için riviera tek sağlıklı alternatif bu gün gdi 4 Lt Yudum 5lt komili ile kombolayip aldım fiyat iyi oldu

Sipariş Numarası
    Teslimat Zamanı Pazar, 19 Nis 2015 10.30 - 13.00
    Sipariş Toplamı 167.35 TL
    Migros İndirimleri 22.30 TL
    Dip İndirimleri 45.51 TL
    İndirim Çek Tutarı 15 TL
    HediyeM Kart Ödemesi 67 TL
    Sipariş Tutarı 17.54 TL
    Sipariş tutarınız ile fatura tutarınız arasında, seçilen alternatif ürünler ve/veya gramajlı ürünler nedeni ile artı ya da eksi yönde farklılıklar oluşabilir. Siparişiniz nedeni ile ödenecek tutar, teslimat sırasında tarafınıza iletilen faturanın üzerinde kayıtlı miktardır. Siparişinizin ödeme tutarını, eski siparişlerim menüsü altından takip edebilirsiniz.
    Ürünler
    YUDUM RİVİERA ZEYTİNYAĞI 2 L 2.0 Ad
    KOMİLİ RİVİERA ZEYTİNYAĞI 5 L TENEKE 1.0 Ad
    SARELLE KAKAOLU FINDIK EZMESİ 700 GR 1.0 Ad
    ULUDAĞ DOĞAL MADEN SUYU 6X200 ML 3.0 Ad
    NAMET HİNDİ FÜME 200 GR 1.0 Ad
    *İYİ TARIM ÇİFTLİĞİ MİNYATÜR OYUNCAK 1.0 Ad

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• zeytinyağcı arkadaşa sormuştum
    kesinlikle riviera kullanma demişti bana.
    zeytintyağıyla alakası yok dedi.
    karışık yağ spnuçta.
  • migrosun beni dinlediğinden şüphelenmeye basladım. peynir de az kalmıs filan dedik migrostan peynirlerde soyle boyle indirim diye mesaj geldi. sonra kampanyadan bahsederken birden migrosun mahalledeki subesinden beni aradılar 20 tl lik et alırsanız 10 tl lik sebze ve kasap kofte hediye diye... anlamadım boyle de mi kampanya oluyormus artık
  • quote:

Orijinalden alıntı: artçı

zeytinyağcı arkadaşa sormuştum
    karışık yağ spnuçta.

KıZartmalarda sızma kullanmak hem gereksiz hemde maliyetli olacağından ve yanma Noktası sızmada 205 iken rivierada 230 derece iken ve Zeytinyağı olması nedeniyle Reflü ve mide Rahatsızlığı olan benim gibi Arkadaşlara riviera zeytin yağını tavsiye ederim kızartmalar için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ottoserdar -- 18 Nisan 2015; 21:19:32 >
  • müdavimlere bir uzmanlık sorusu... bisiklet aldıgımızda gdi den faydalanabiliyormuyuz :)
  • ottoserdar O kullanıcısına yanıt
    hocam onu da sordum işte.
    zeytinyağının hafifleri de varmış.
    riviera almak yerine onlardan alabilrisiniz diyorlar.
    ege de herkes zeytinyağı kuşllanıyor kızartma da da
    ama riviera kullanmıyorlar..
  • quote:

Hocam kızartmada hafif yada ağır olması değil konu sızma yağla kızartmada olur hemde ne koku ne bişey bırakır zeytinyağının ağırı diye bişi zaten yok fakat o yağa yazık günah neticede 2-3 kullanımda atılıyor ve pahalı bir yağ rivieraya göre rivieranın bir + sıda yanma Noktası rafine Zeytinyağı ve sızma karışımı olması nedeniyle yanma Noktası 230 derece ve sızmaya göre (205) daha yüksek ve kızartmalar için uygun
    Sızma ilede olur tabiki ama 5 Lt 90 tl olan sızmayıda kızartmaya şimdilik kullanmayı düşünmüyorum :)
    Yapana SAYGI duyarım :)

Yağ çeşidi Kritik sıcaklık derecesi (°C)

Palmiye yağı 240

Yerfıstığı yağı 220

Zeytinyağı 210

Ay çiçek yağı 170

Soya yağı170

Margarin 150

Tereyağı 110

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ottoserdar -- 18 Nisan 2015; 22:21:44 >

• quote:

Orijinalden alıntı: kotukedi

müdavimlere bir uzmanlık sorusu... bisiklet aldıgımızda gdi den faydalanabiliyormuyuz :)

Evet faydalanırsın. Elektronik bölümünde değil. Ev/pet bölümünde. Alacaksan kaçırma. Ben geçen sene aldım. 250 tlye 5 adette komili riveara almıştım

• quote:

Orijinalden alıntı: dekonline

Her kampanya için 5818 e money yazıp atmalı mi yoksa 1 kez yapınca yetiyor mu arkadaşlar

Mesajla uğraşmadan migros uygulamasından tüm fırsatları seçebilirsiniz. Daha önce bir arkadaş paylaşmıştı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ottoserdar

quote:

Hocam kızartmada hafif yada ağır olması değil konu sızma yağla kızartmada olur hemde ne koku ne bişey bırakır zeytinyağının ağırı diye bişi zaten yok fakat o yağa yazık günah neticede 2-3 kullanımda atılıyor ve pahalı bir yağ rivieraya göre rivieranın bir + sıda yanma Noktası rafine Zeytinyağı ve sızma karışımı olması nedeniyle yanma Noktası 230 derece ve sızmaya göre (205) daha yüksek ve kızartmalar için uygun
    Sızma ilede olur tabiki ama 5 Lt 90 tl olan sızmayıda kızartmaya şimdilik kullanmayı düşünmüyorum :)
    Yapana SAYGI duyarım :)

Yağ çeşidi Kritik sıcaklık derecesi (°C)

Palmiye yağı 240

Yerfıstığı yağı 220

Zeytinyağı 210

Ay çiçek yağı 170

Soya yağı170

Margarin 150

Tereyağı 110

Kızartmalarda fındık yağını denemenizi tavsiye ederim. Kızartmalar kokusuz ve hafif oluyor. Yanma sıcaklığı zeytinyağı ve çiçek yağından yüksektir.
    Marketlerde çok pahalı ama toprak mahsulleri ofisinde 5 L' si 40 tl

• quote:

Orijinalden alıntı: belo3

quote:

müdavimlere bir uzmanlık sorusu... bisiklet aldıgımızda gdi den faydalanabiliyormuyuz :)

Evet faydalanırsın. Elektronik bölümünde değil. Ev/pet bölümünde. Alacaksan kaçırma. Ben geçen sene aldım. 250 tlye 5 adette komili riveara almıştım

eyvallah hocam saolasın bizim cocuk yeni ogrenecek acıkcası 500-600 simdi salcanoya para vermeyi pek istemiyorum bugün gözüme ilişti 219 tl belderia diye bi marka.. sonuc da dusecek vuracak kıracak en azından yag ile filan hafifletirsekte guzel bi alıs veriş olur :)))

• quote:

quote:

quote:

eyvallah hocam saolasın bizim cocuk yeni ogrenecek acıkcası 500-600 simdi salcanoya para vermeyi pek istemiyorum bugün gözüme ilişti 219 tl belderia diye bi marka.. sonuc da dusecek vuracak kıracak en azından yag ile filan hafifletirsekte guzel bi alıs veriş olur :)))

Onlarin birde 40 money hediyesi var.

• quote:

quote:

quote:

hocam insertte 279,99 tl geçiyor, 219 olduğuna eminmisiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: kayigit

Bahçıvan çiftlik peynirini hiç deneyen oldu mu tadı nasıl, klasik peynirle kıyaslayınca? 1 alana 1 bedava yine haftasonnda

Geçen ay sizin gibi merak edip almıştım ama verdiğim paraya değmedi, tavsiyede etmiyorum. İçinde iki adet 225gr peynir adı altında birşey var tam yağlı olduğundan bile şüpheliyim
    ayrıca o fiyata anca 1 + 1 olarak merak edip alacak olanlara satabilirler.

• teşekkürler iyi ki almamışım o zaman
  • quote:

karışık yağ spnuçta.

rafine hiç bir ürün kullanmayın
  • quote:

Orijinalden alıntı: agtr

quote:

karışık yağ spnuçta.

rafine hiç bir ürün kullanmayın

Rafine hiçbir ürün kullanmayalım, doğru.
    Ama zeytinyağının fiyatları alınabilecek gibi değil ki!
    Ancak salataya ve bazı yemeklere kullanabiliyoruz.
    Bu ülkede herkes saraylarda oturmuyor ki!!!
    Asgari ücretle yani 1000 lira ile geçinen milyonlarca aile var.

• 
Sayfa: önceki 12421243124412451246
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.