Şimdi Ara

MİGROS Kampanyaları [Ana Konu] (1240. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
87.268
Cevap
930
Favori
6.206.512
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
145 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12381239124012411242
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yeni insertten haber var mı? Migrosçu arkadaşlar biraz ipucu verseler.
    Ona göre GDİ alacağız.
    eğer yeni insertte combo yapacak fırsatlar varsa onları bekleyelim...
  • evet yeni insert ü bekliyoruz
  • Arkadaşlar ücretsiz köfte nedir bilen var mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DARBE

quote:

Orijinalden alıntı: taran1tula

Ücretsiz Kasap Köfte yi sanalmarketten alabilen oldu mu acaba?

Ücretsiz kasap köfte maabbeti nedir?

kişiye özel tanımlanmış karta. mağazam uygulamasından görünüyor. ama sanal markette düşmüyo fiyatı. belki de markette düşüyordur.
  • gandal07 kullanıcısına yanıt
    Tşkler uzman kasap harici fazla cazip değil gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gandal07

Bu da benden gelsin

http://www.migros.com.tr/assets/insert/621/insert.pdf

Teşekkürler.
    23 nisanda çocuklar için yapılan kampanyalar haricinde;
    bomboş bir insert. 25 tl lik peynir alışverişine 5 money den başka bir kampanya yok. GDİ alacak ürün de bulamayız.

• 23 Nisan kampanyası iyi. Akülü Araç vardı pişman 299 tl eğer kampanya dahilindeyse 150 tl ye gelir fiyat çok güzel olur

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ottoserdar

23 Nisan kampanyası iyi. Akülü Araç vardı pişman 299 tl eğer kampanya dahilindeyse 150 tl ye gelir fiyat çok güzel olur

geçen sene bisiklet ve akülü araçlar dahil değildi.
  • ottoserdar O kullanıcısına yanıt
    Dahil değildir diye not düşülmüş.
  • Arkadaşlar, mesaj gönderebilmek için 2 tl lik Turkcell liraya ihtiyacım var. Lira transfer konusunda yardımcı olabilecek arkadaşa eft ile ödeme yaparım.
    (nette parça lira yükleyen bir site bulamadım.)
  • Money Bonus'lara PO'larda puan yükletmeyi başaran var mı? Money carda ypıyorlar ama money bonus'la yapabilene denk gelmedim

• BEDAVA ETİ KAÇIRMAYIN!
    Kırmızı Et Kampanyası (20 Mart - 20 Nisan)
    20 Mart - 20 Nisan 2015 tarihlerinde Migros, Migrosjet, Sanal Market ve Tansaş mağazalarımızda 400g ızgara köfte ücretsiz verilecektir. Her müşteri 1 kere faydalanabilir. Kampanya 5M Migros, ve Macrocenter haricindeki mağazalarında geçerlidir.

Eğer migros kartınıza bu kampanya yüklenmişse,(facebookdaki uygulamadan yüklendiğini gördüm), gidip ürünü alabilirsiniz. Herhangi bir migrosa gidin, oradaki görevliye bu kampayadan yararlanmak istediğinizi söyleyin. Ürünü bedava almanız için size bir çek veriyorlar, o çekle beraber doğru ürünü kasada okutun, (benzer kasap köfte ürünleri de var), bedavaya alın, ben aldım, yedik, biraz ağır aslında ama sonuçta bedava yani, birde ek olarak 20 tl et alışverişinize 10 tl sebze meyve alışverişi bedava çeki de veriyorlar aynı anda, istediğiniz zaman kullanabilirsiniz, herhangi bir et ürünü alımında çek aktif oluyor, aynı alışverişte 10 tl'ye kadar sebze meyve bedavaya geliyor, bir ara bu çekide kullanacağım. Kısaca bu fırsatı kaçırmayın, hem bedava et veriyolar, hem de güzel bir indirim çeki.

• quote:

Orijinalden alıntı: westblood

BEDAVA ETİ KAÇIRMAYIN!
    20 Mart - 20 Nisan 2015 tarihlerinde Migros, Migrosjet, Sanal Market ve Tansaş mağazalarımızda 400g ızgara köfte ücretsiz verilecektir. Her müşteri 1 kere faydalanabilir. Kampanya 5M Migros, ve Macrocenter haricindeki mağazalarında geçerlidir.

Eğer migros kartınıza bu kampanya yüklenmişse,(facebookdaki uygulamadan yüklendiğini gördüm), gidip ürünü alabilirsiniz. Herhangi bir migrosa gidin, oradaki görevliye bu kampayadan yararlanmak istediğinizi söyleyin. Ürünü bedava almanız için size bir çek veriyorlar, o çekle beraber doğru ürünü kasada okutun, (benzer kasap köfte ürünleri de var), bedavaya alın, ben aldım, yedik, biraz ağır aslında ama sonuçta bedava yani, birde ek olarak 20 tl et alışverişinize 10 tl sebze meyve alışverişi bedava çeki de veriyorlar aynı anda, istediğiniz zaman kullanabilirsiniz, herhangi bir et ürünü alımında çek aktif oluyor, aynı alışverişte 10 tl'ye kadar sebze meyve bedavaya geliyor, bir ara bu çekide kullanacağım. Kısaca bu fırsatı kaçırmayın, hem bedava et veriyolar, hem de güzel bir indirim çeki.

hocam bu olay nedir ne kadarlık alışveriş gerekiyor?

• Arkadaslar Moneypo olayini tam anlayamadim.
    200 liralik migros alisverisi yapinca ne kazaniyoruz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar Moneypo olayini tam anlayamadim.
    200 liralik migros alisverisi yapinca ne kazaniyoruz?

• quote:

BEDAVA ETİ KAÇIRMAYIN!

Hocam bu dogru mu gidip rezil olmayalim danismaya gidip bana bedava et ceki verin mi diyelim

• quote:

Orijinalden alıntı: CΛRNIVΛLE

quote:

BEDAVA ETİ KAÇIRMAYIN!

Hocam bu dogru mu gidip rezil olmayalim danismaya gidip bana bedava et ceki verin mi diyelim

valla bende büyük meraktayım hocam toplu kıyma alacaktım saldırmaya hazır halde bekliyorum :)

• güzel kombo veya gözden kaçan öner kazan harici bir çek kampanya var mı arkadaşlar ?
  • westblood kullanıcısına yanıt
    bu facebook uygulaması Money dünyam olan uygulama mı acaba

zira ben uygulamada size özel teklifler kısmına tıkladığımda balonlu boş sayfada kalıyor chrome da

ie11 de sayfa bile açılmıyor nasıl işse

telefon bu Migros için her yıl değiştirsen yetişemez insan zaten android sürümüne
  • 
Sayfa: önceki 12381239124012411242
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.