Şimdi Ara

Migros İndirim, Kampanya ve Fırsatları [Ana Konu] (1901. sayfa)

5 sn
118.458
Cevap
2.804
Favori
15.640.040
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
341 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18991900190119021903
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yarın öğlem gelecek olan siparişe ek 60 üzeri alışverişte verilen ürünlerden eklesek yine indimrimli mi girer sepete, yoksa normal fiyatından mı olur, benimkisi merak, uyku tutmadı, her gece sabaha karşı 5 de uyuyordum, bugün 2 de girdim yatağa henüz uyuyamadım. Zaten borcam ve fairy cazip değil, sadece merak ettim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ByBaterist

Arkadaşlar uzmanlık sorusu geliyo;
    Yarın öğlem gelecek olan siparişe ek 60 üzeri alışverişte verilen ürünlerden eklesek yine indimrimli mi girer sepete, yoksa normal fiyatından mı olur, benimkisi merak, uyku tutmadı, her gece sabaha karşı 5 de uyuyordum, bugün 2 de girdim yatağa henüz uyuyamadım. Zaten borcam ve fairy cazip değil, sadece merak ettim
    Ek siparişler ayrı sipariş olarak değerlendirilir hocam. O yüzden ek sipariş verip 60 TL üstüne çıkmadıkça GDİ'den yararlanamazsınız. Ama sanalmarket elemanı tek fişe ekleme inisiyatifini alabilir genelde tanıdık olunca olabiliyor.
  • Johny Constantine kullanıcısına yanıt
    Hocam teşekkürler sağolun, bu Ramazan dı iftardı sahurdu, esnek çalışma planı vb. derken 2 aydır sabah 5 de yatıyordum öğlen kalkıyordum, artık sabahları uyanacağız, o yüzden erken yatayım dedim, 2 de yattım, uyuyamadım, merak etmiştim sağolun.

• Money bonus sanalmarkette katolog ürünlerine ek %5 indirim diye kampanya yapmış, indirim anında mı oluyor yoksa ekstrede mi düşüyor bilen var mı akadaşlar, ödemede düşmedi, sepette de düşmedi galiba sepetteki indirimler nedir ne değildir karışıyor :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tridinebandim -- 1 Haziran 2020; 13:7:1 >
  • tunç1 kullanıcısına yanıt
    Bu hangi uygulama hocam

• soyken kullanıcısına yanıt
    Nerden almistiniz bunlari hocam keske ozelden verseydin de faydalanilsaydi

• Kikimato K kullanıcısına yanıt
    Gecerli mi hocam bulundugumuz yerde sanalmarket servisi yok kargo ile gönderim olur mu

• Sanalmarkette hediye çeki+money+bonus puan üçü birlikte kullanılabiliyor mu acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sadece biri kullanılıyor

• Anxiolytic kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler

• tbgleri kullanırken toplam ödenen tutar tbg miktarının altına düşünce money gelmiyordu değil mi? (örnek 123/24 et tbg var, 130 liralık et alıp toplamda 150 liralık sipariş verip çek kullanacağım 130 ödeyeceğim ama 20 liralık bir ürün iptal edilirse 110 ödemiş olacağım bu durumda money gelmiyordu yanlış hatırlamıyorsam)
  • quote:

Orijinalden alıntı: b0Ni

tbgleri kullanırken toplam ödenen tutar tbg miktarının altına düşünce money gelmiyordu değil mi? (örnek 123/24 et tbg var, 130 liralık et alıp toplamda 150 liralık sipariş verip çek kullanacağım 130 ödeyeceğim ama 20 liralık bir ürün iptal edilirse 110 ödemiş olacağım bu durumda money gelmiyordu yanlış hatırlamıyorsam)
    Dediğiniz gibi hocam. Çek düştükten sonra minimum tutarın TBG miktarı kadar ödemesi yapılması lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: davetsiz07

Bu hangi uygulama hocam
    Çek kazan

• tunç1 kullanıcısına yanıt
    Bende yuklu o ama Migrosda gecerli degil sanirim

• Geçerli ben aldım , iki ayrı kampanyası var biri tüm marketlerde diğeri çağrı marketlerde yukarda da resim attım

• Süt kampanyasında tek seferde 40 Tl lik alım yapılınca 6 money mi geliyor yoksa sadece 3 mü geliyor bilen var mı? Teşekkürler.
  • SweetStar kullanıcısına yanıt
    Şartlarda 2 kere kullanım hakkı var, dikkat migros ürünleri hariç, 40/6 gelir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mbs79

Şartlarda 2 kere kullanım hakkı var, dikkat migros ürünleri hariç, 40/6 gelir.
    Aaaa iyi ki söylediniz Migros süt alacaktım 40 TL'lik çok teşekkürler.
  • Covid-19 gibi 33 tayfada mı mutasyona uğramış ne

• İstanbul kart 200/40 moneyleri ne zaman yatıyordu arkadaşlar?
  • 
Sayfa: önceki 18991900190119021903
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.