Şimdi Ara

Migros İndirim, Kampanya ve Fırsatları [Ana Konu] (99. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: m.hüseyin , yaki83 , erenp136 , hayalperestgen Daha Az
4 Kayıtlı Üye (4 Mobil) ve 24 Misafir (2 Mobil) - 22 Masaüstü6 Mobil1 iOS
5 sn
118.553
Cevap
2.804
Favori
15.653.094
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
341 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 979899100101
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    hocam, yazdığım kendisine tüketici diyen, sürekli kampanya kovalayan bütün migros müşterilerinin gönülden katılacağı görüşlerdir bana göre. sanırım ben kendimi size iyi ifade edemedim. bir de büyük resmi görenler şakşakçılar oluyor genelde, düz kafa ile çok geniş açıdan görebiliyorlar böyyük resmi. ben şükür ki, onlardan hiç olmadım.
  • callottemre C kullanıcısına yanıt
    Hiç bişey yapmanıza gerek yok kazananlar listesinde isminiz varsa money otomatik yüklenir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Askaparta kullanıcısına yanıt
    Hocam sanalda durum şudur ürüne yok çekmek genel merkez tarafından mağazaya uyarı veriliyor onun için size alternatif ürün sunuyorlar bunu kabul edirseniz uyarı almıyorlar sizde kesinlikle alternatif ürün istemıyorum dediğiniz için başka magazadan tedariğini saglayıp size teslim etmişler.

• KARACABEYY K kullanıcısına yanıt
    ben bugün alternatif ürün istemiyorum dedim. çıkarmışlar listeden direk o şekilde yollamışlar :)
  • mert341903 M kullanıcısına yanıt
    Hocam demek magaza yonetimi kendine guveniyor ya da uyarilari az, genel merkez urune yok cekmeyin diye surekli uyariyor urene yok cekmekten sorun yasayan magazalar cok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    doğrudur bir daha benzer durum olursa biraz sert yapacagım belki tam gönderirler.
  • mert341903 M kullanıcısına yanıt
    Alternatif urun istemeyen musteriye genelde baska subelerden tedarik edip yolluyorlar tabi her bolgenin sanal marketi farkli yontemler uyguluyor, standart yok.

• Öncelikle sizi bir tarafa doğru itmedim veya oradan saymadım saymam da herkesin görüşü kendine günümüzde çok farklı insan tipleri var hocam kimileri durumdan memnunken kimisi isyan ediyor akıl fikir sahibi insanlarız ki buraları takip edip ona göre hareket ediyoruz 😊

Kampanya noktasında da şunu söyleyebilirim sizlere ne banka nezdinde ne marketçilik nezdinde bu tarz avantajlı (doğru ve uygun fiyatlı ürün tercihi anlamında) kampanya yapan market yok şimdi ben evime evlendiğim günden beri yedekli gıda alırım ki bunun bir zararını görmedim tbg den yada bu 30/10 kampanyasından evimin kısa orta ve uzun vadeli gıda ihtiyaçlarını alıp çekilirim uzun bir süre o reyonlara uğramam dediğiniz gibi migros bu kampanyalar haricinde sattığı ürünlerden kazandıklarıyla zaten moneyleri çıkarıyor yaşadığım şehirde migros mağazalarında çoğu kez insanları uyarıp bak bundan bir paket daha alırsan şu bedava şu kadar money veriyor deyip yok ya ne yapacağım diye cevaplar almışımdır onun için kendi adıma ve sizlerede tavsiyem migrostan herşeyi değil ihtiyacınız olanları takip edip money ile kombolayıp karınıza kar katmaktır hayırlı geceler diliyorum...

• Arkadaşlar geçmişte 30/10 kampanyasının son gününde 30/20 yapmışlardı.

Şimdi yine yaparlarmı acaba, bugün son gün

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • TWiST_oF_FaCe T kullanıcısına yanıt
    Hocam x2 money kampanyalarini yilda bir kez Mart ayinda yapiyorlar ve x2 money kampanyasinida bu sene yaptiklari icin yapmazlar.

• 60 TL üzeri lipton çay ve şeker alışverişi yaptım. 30 TL üzeri lipton alışverişine 48 li lipton filiz demlik poşet hediyesi vardı, fişte düşmemiş. 1-2 gün bekleyip müşteri hizmetlerini arayacağım. Aynı sorunu yaşayan oldu mu?

Bir diğer sorum kazanılan moneyleri ile hediyem kart yüklemesinde kullanabiliyor muyuz?
  • İlk sorunuz icin urunu almadigim icin bilgim yok fakat cagri merkezini ararsaniz indirim dusmediyse money kartiniza gecmis indirim adiyla aradaki farki noney kartiniza yuklerler ilk alisveriste o tutar aninda indirim olarak duser, ikinci sorunuz icinse moneyler hediyem kartina yuklenmez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KARACABEYY -- 23 Mayıs 2018; 2:3:19 >
    Teşekkürler
  • Hocam rica ederim, keyifli alisverisler.

• TWiST_oF_FaCe T kullanıcısına yanıt
    Hocam, yanlış hatırlıyorsam k.bakmayın.
    Şimdi görünce anımsadım ve biraz şaşırdım.
    Sizi migros çalışanı ya da eski migros paylaşımının, konu sahibi diye hatırlıyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1 kilo kuşbaşılık alsak yarisini kiyma cektirsek ayni etikette olduğu surece sorun olmaz değil mi ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aspiratör

1 kilo kuşbaşılık alsak yarisini kiyma cektirsek ayni etikette olduğu surece sorun olmaz değil mi ?
    tek barkod ve 50 üzeri olsun istediğiniz gibi olur.

• historical2012 H kullanıcısına yanıt
    2 hakkımı kullanmıştım dediğiniz gibi şu an uygulamadan silinmiş.Ne yapmalı?

• oguzhantemiz kullanıcısına yanıt
    Ben tek fişte 20 tane aynı ülker hanımeller aldım,moneyler eksiksiz yattı...
    Üstat geçen sene 2 kez olmuştu...Bir de sanırım ağustos-eylülde yapmışlardı..
  • 
Sayfa: önceki 979899100101
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.