Şimdi Ara

Migros İndirim, Kampanya ve Fırsatları [Ana Konu] (6089. sayfa)

13 Kayıtlı Üye (7 Mobil) ve 30 Misafir (4 Mobil) - 32 Masaüstü11 Mobil3 Android
5 sn
129.789
Cevap
2.935
Favori
16.895.131
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
362 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 60876088608960906091
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İyi bayramlar arkadaşlar. Sağlık ve huzurlu bir bayram olsun inşallah......

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar herkes ailesi ve sevdikleriyle beraber bayramlar dilerim.

Kişiye özel gelen görevler (400 fiziki, 400 sanalmarket/150 money)
    için son gün 16 haziran. Sanal görevler kaldı sadece ama en erken 17 haziran teslimat görünüyor. Siparişi bugün verdiğimde kampanyadan yarar sağlar mıyım?

Not: kampanya koşullarında sanalmarket teslimatından sonra sayaç işler diyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi srcn1905 -- 16 Haziran 2024; 12:28:43 >
  • srcn1905 S kullanıcısına yanıt
    Sayın Hocam tam emin olmamakla birlikte sorun olacağını sanmiyorum migros bu tür kampanyalarda teslimat tarihini değil sipariş tarihini baz alıyordu ve sipariş tarihinde hangi kampanyalarıniz varsa money yüklemesini sorunsuz yapıyordu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Migros İndirim, Kampanya ve Fırsatları [Ana Konu]

İyi bayramlar.

• Johny Constantine kullanıcısına yanıt

İyi bayramlar. 43 liradan mı?

Sayın ustat merhaba hoş geldiniz : ) sizin ve ailenizin bayramını en içten dileklerimle kutluyorum sizi de burada daha fazla görmek istiyoruz : )

Bende sanaldan ürün bilgilerine bakıp süt tozu oranının %12 yazdığını görünce stokta olan kadar (5 paket) sipariş geçtim. Teslim edilince kutuya bir de baktım ki %1,2 yazıyor.😆

• SquidGame kullanıcısına yanıt
    Ucuz mal bizim de hakkımız

Biz de hakiki DH ölücüsüyüz

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
    O kadar nereden buldunuz be hocam 4 paket anca bulabildim

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • KISKANIYORLAR K kullanıcısına yanıt

Bisküvinin yanında pek dikkat çekmedi Migros İndirim, Kampanya ve Fırsatları [Ana Konu]  ama sayenizde 100 metrelik streç filmi 24 TL ye aldık. Sağolun üstadım.Migros İndirim, Kampanya ve Fırsatları [Ana Konu] 

Migros İndirim, Kampanya ve Fırsatları [Ana Konu]

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Tüm dostarın bayramını kutlarım. Hep birlikte nice mutlu huzurlu, indirimli, kampanyalı bayramlara inşallah. Migros İndirim, Kampanya ve Fırsatları [Ana Konu] 

--------------------------------------------------- Edit ----------------------------------------------------------

Aramızda bulunan tüm baba ve baba adaylarının da Babalar günü kutlu olsun. Migros İndirim, Kampanya ve Fırsatları [Ana Konu] 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hopeless1 -- 16 Haziran 2024; 14:16:30 >

• Moldova_lover kullanıcısına yanıt

hocam hepsini harcıyosunuz ama, ben bu sefer harcamayacağım, 3 ayda ne değişir belli olmaz bi bakmışınız "moneyleri 2 kat değerli kullan" filan gibi bi kampanya yapıyorlar. geçen o sayede 500 money için 1000 tl alışverişi bedava yapmıştım.

• Nicholai Hel kullanıcısına yanıt
    2.90 derse kalpten gidersiniz 😎

• bytunga050 kullanıcısına yanıt
    Hala geçerli değil sanırım

• sucre S kullanıcısına yanıt

Migros İndirim, Kampanya ve Fırsatları [Ana Konu] Migros İndirim, Kampanya ve Fırsatları [Ana Konu] Migros İndirim, Kampanya ve Fırsatları [Ana Konu] 

• Sinsay S kullanıcısına yanıt

ben de bayrama kadar o yüzden bekledim,moneyleri biriktirdim ama ,baktım çık yok.o yüzden harcamaya başladım.

DH yazıp öyle foto çekecektin

ne zaman? hangi fiyattan aldınız hocam?

• Herkese iyi bayramlar dilerim. Migrostan yaptığım son 2 alışverişten kazandığım moneyler İstanbul kartıma TL olarak yüklenmedi. Normalde İstanbul kart uygulamasına bakınca orda da talimat olarak gözüküyordu şimdi orda da gözükmüyor. İstanbul kart uygulamasında ''Ücretsiz para transferi yapmak için Hesabını onayla yazıyor'' bu işlemi yapmadığım için mi yüklenmiyor bilen biri var mı acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi satem -- 16 Haziran 2024; 18:23:28 >
  • satem S kullanıcısına yanıt
    Hocam son zamanlarda otomatik aktarimin bittiği manuel aktarım yapmak gerektiği yazılmıştı.

• Zabadabadab Z kullanıcısına yanıt

Sanırım moneypay kampanyasıyla karıştırdınız. Arkadaşın sorduğu farklı kampanya

• 
Sayfa: önceki 60876088608960906091
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.