Şimdi Ara

Migros İndirim, Kampanya ve Fırsatları [Ana Konu] (6090. sayfa)

10 Kayıtlı Üye (5 Mobil) ve 46 Misafir (4 Mobil) - 47 Masaüstü9 Mobil2 Android
5 sn
129.789
Cevap
2.935
Favori
16.895.165
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
362 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 60886089609060916092
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam ben 14 Haziran tarihli sanal market gel al siparişimi 15 Haziran'da teslim aldım. Teslim edildi yazılmasına rağmen sayaç hâlâ işlemedi.

Kampanya şartlarında en geç bugün teslim edilmiş olması gerekir diyor ama bugün sipariş verip sonra alırsanız ve Money yüklenmezse müşteri hizmetlerinden kayıt açtırıp talep etmeniz gerekecek ki gıcıklık yapabilirler. Öyle bir durumda iade edebileceğiniz bir ürün alıp şansınızı deneyebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gesture -- 16 Haziran 2024; 19:18:49 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • satem S kullanıcısına yanıt
    Webden moneycomtr den İstanbul karta aktarma yapılıyor.

• Migrosun sattığı dijital kodlar nasıl kullanılıyor?

Mağazada mı yoksa sanalmarkette mi? Bir de birden fazla kod aynı anda kullanılabiliyor mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hamkaya -- 16 Haziran 2024; 23:4:44 >
  • Kurban Bayramınızı tebrik ederim forumdaşlar.
    Uygulamaya 500/100 money kırmızı et kampanyası sekmesi eklenmiş, katılmayı unutmayalım.

• CaptainSkyWalker kullanıcısına yanıt

Sana yok kaptan :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Askaparta kullanıcısına yanıt

Kişiye özel sanırım, bana bakliyat eklenmiş sadece

• masterap M kullanıcısına yanıt

aynen kişiye özel hocam bana da 489/49 380/38 money kampanyaları tanımlanmış. bayramdan ötürü et talebi düşecek diye bence ay sonuna kadar daha da et indirimi gelir büyük ihtimal. bizimkiler migrosun etini, kıymasını sevmiyor ben zaten kullanmayacağım ama kullanmaya niyeti olanlar acele etmesin derim.

• Arkadaşa geçen hafta 188/18 Yumurta tbgsi tanımlanmış. Yumurta indiriminin olduğu geçen gün 3 paket yumurta siparişi vermiş. 215e tamamlamış.
    Ertesi gün 2 paket yumurta göndermişler. Müşteri hizmetlerini arayınca stok bitmiştir demişler.

Hala sepete eklenebiliyor, hatta ödeme adımına da gidilebiliyor" deyince de "stok bittiğini farketmemişlerdir, stoğun bittiğini mağaza sisteme girmemiştir" gibi birşey söylemiş müşteri hizmetleri.

"Şimdi sipariş verirsem gelmeyecek mi" deyince de "siparişinizi iptal ederler, gelmez" demiş.
    Peki otomasyon yok mu giren çıkan stok belli değil mi de herşeyi elle yapıyorlar deyince de müşteri temsilcisi cevap vermemiş.

Arkadaş kızmış, konuşma bitince indirimsiz fiyattan 3 paket sipariş vermiş.
    Bakmış hala stokta, iki saat sonra 3 tane daha sipariş vermiş. İptal miptal yok, adamlarda belli ki stok var. Sonra "kuryenin ne günahı var" deyip iki siparişini de hazırlanmadan önce iptal etmiş.
    Sonra da gidip rakip bir marketten 1000 küsür TL alışveriş yapmış. Kesin ona da bakliyat tanımlamışlardır çileden çıkarmak için. :)

Mağaza hk. kayıt açmışlar, ama mağaza arayıp özür dilese ne olacak ki? Bu tür hataların telafisi, özür yöntemleri yok mu?

• hamkaya H kullanıcısına yanıt

moneypay uygulamasından: para yükle>pro dijital kod ile yükle adımından tüm kodlarınızı harcanabilir bakiye haline getirebilirsiniz.

Harcanabilir bakiye haline gelen kodlarınız ile, ister kasada moneypay QR ödeme yöntemini seçerek ödeme yapabilirsiniz, ister sanalmarkette tek siparişte tüm bakiyeyi eritebilirsiniz.

Not: Moneypay ile ödeme yaparken ilk olarak dijital kod ile yüklenen bakiyeyi, daha sonra varsa normal bakiyeyi çeker. Ürün alırken herhangi bir kısıt yoktur, alkol sigara ve yasaklı ürünler dahildir.

Hocam sanalda ki stok mağazayla ortusmedigi oluyor kasiyer hatası mesala 16 adet alınan ürünü kasiyer yanlışlıkla 6 geçti mağazada 10 tane daha ürün gozukmesi lazım ama kasiyer 6 adet yazdığı için stokta yok ama mağazada 10 gözüküyor ya da çalınan ürünler olabiliyor ama o çalınan ürün stokta gözüküyor ya da imha edilen ürünler oluyor onu sisteme geç girmeleri ya da eksik/fazla vs girmelerinden ötürü sanal stoguyla mağaza stoğu farklı olabiliyor ve siz sipariş verdiginizde ürünler saatler sonra hazırlanıyor o sırada mağazadan müşteri ürünü aldiysa yine stokta olmayabilir daha bir çok faktör var ama aklıma gelen ilk sebepler bunlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KARACABEYY -- 17 Haziran 2024; 2:15:34 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • KARACABEYY K kullanıcısına yanıt

Sanalın kendine ait stoğu yok mu 5M mağazalarda? Arkadaşın söylediğine göre lark mı dark mı ne öyle bir adı varmış hatta. Organik yumurtaymış bir de yani çalınmaz ama kırılmıştır desek bile şikayet kaydı açıldıktan sonra 2 saat arayla 3'er paket daha sipariş verilirken kimse uyanmaz mı buna?

Hocam 5M dahil hiç bir mağazanın sanal için ayrı stoğu yok sizin teslimat saatinize bir/iki saat kala ürünler reyondan görevli tarafından toplanır ürün varsa sepete eklenir ürün stoğu bittiyse sizi ararlar su ürün yok ne yapalım ya da migros tabiriyle ürüne yok cekerler stokta olmayan ürün içinde paranız ödeme yaptığınız kartınıza iade olur yazdığınızda haklısınız fakat migrosun işleyişi böyle oluyor sanalla mağaza stoğunun tutması mümkün olmuyor.

• KARACABEYY K kullanıcısına yanıt

Keşke burada olsa da kendi yazsa. Sordum, uyanıkmış cevap yazdı.

Müşteri temsilcilerinden birine mağazaya gitse reyonda görse ne olacak diye sormuş. Bunun üzerine sanal için ayrı stok olduğu cevabını almış.

Bir de bu dark mevzusu ne onu anlamadım. Sordum tekrar. Tam olarak "Dark" kelimesini kullandı. Mağaza çalışanları sanalın kendine ait olan stoğu için "Dark" diyorlarmış.

Bir de migrosun yeni birşeyler deniyor olabilceğini ve bir de çok sıkıntılı bazı durumlardan bahsetti. Daha çok şey anlattı ama burada yazıştığımı söyleyince burada anlatmamamı istedi.

Bu ''Dark stock'' olayı ''Dark web'' gibi bir şey olsa gerek. Müşteriye satılması gereken malların dolaylı yollardan...  

Migros'un bu gizemli deneyinde de denek biz olmayız İnşallah. 

• TBG'ler her pazartesi yeniliyor artık,bunlar yeni TBG'ler... @Anarchist_xx

• Cumartesi tamamlanan 400lü hedefin moneyleri yatmış.

• O zaman dediğiniz gibi şahsa özel. Bakalım saat 12'de neler gelecek yeni.

• Askaparta kullanıcısına yanıt
    Saat 12de ne gelecek ki, zaten geldi yeniler

• masterap M kullanıcısına yanıt
    Paraya kıyıp Tonale alan adamsın. Sen de mi hakiki DH ölücüsü çıktın ? Parayı nasıl biriktirdiğini şimdi anladım.

Beleşe geçinme yollarını bana da anlat. MoneyPay mi indireceğiz ?

Gonya’ya git, Etliekmek ye, Migros kuponlarından daha fazla mutluluk elde edebilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CaptainSkyWalker -- 17 Haziran 2024; 10:23:42 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 60886089609060916092
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.