Şimdi Ara

Migros İndirim, Kampanya ve Fırsatları [Ana Konu] (6017. sayfa)

13 Kayıtlı Üye (3 Mobil) ve 35 Misafir (7 Mobil) - 38 Masaüstü10 Mobil
5 sn
121.824
Cevap
2.850
Favori
16.038.802
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
351 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 60156016601760186019
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Elektronik.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    Ben demiştim, böyle ürünleri alıyorsunuz ve çok geç teslimat seçiyorsunuz. Doğal olarak bu ürünü satın alıyorsunuz ama elinize geçmez. Bu tarz ucuz ürünleri en yakın teslim tarihi ve saatine alıp gitmeniz gerek.

• Prisoners kullanıcısına yanıt
    Sipariş numarası ile gidip teslim alabilir. İsim soy isim bilgisinide verse yeterli.

• slipdream kullanıcısına yanıt

afiyet olsun

• slipdream kullanıcısına yanıt

Bende önce mağazayı arayıp soruyorum.Depodadir arkadaşlar zaten sayımı yeni yapmışlar falan dediklerinde siparişi geçiyorum..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • esesboy kullanıcısına yanıt

Market geçti (garanti bankası)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi e_capkan -- 24 Mayıs 2024; 19:57:10 >
  • Carrefour'larda ithal atıştırmalık çeşitlerinde 1 alana 1 hediye var!

Migros İndirim, Kampanya ve Fırsatları [Ana Konu]

Migros İndirim, Kampanya ve Fırsatları [Ana Konu]www.carrefoursa.com
    ithal atıştırmalıklarda 1 alana 1 bedava | CarrefourSA
    https://www.carrefoursa.com/ithal-atistirmaliklarda-1-alana-1-bedava/c/9011?q=%3AbestSeller

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turkelvis -- 24 Mayıs 2024; 16:36:18 >

• MühendisMurat kullanıcısına yanıt

Sorun o değil aslında.Sanki stoktan bulunmuş sipariş eksiksiz hazırlanmış gibi siparişim hazırlanmış,"teslimat için hazır" durumuna geçirilmiş.Ama gidiyorsun ürün yok deniliyor.Halbuki sipariş takipte öyle birşey yok.

Bu tamamen siparişi hazırlayanla alakalı.Ürün yoksa nasıl siparişi tamamliyorsun ? Ürün yok ise neden arayıp bilgilendirmiyorsun ?

Diğer olasılık ürün var belkide fiyat hatası var,uyandilar satmak istemiyorlar.Benim bildiğim barkod okutarak sipariş hazırlanıyor.

• KISKANIYORLAR K kullanıcısına yanıt

Geçen gün siparişim uygulamada "mağazada hazır" olarak gözüküyordu gittim siparişimi teslim almaya geldim dedim. Ondan sonra bir kişi gitti ürünleri raftan toplayıp getirdi ben de şaşırdım.

• den D kullanıcısına yanıt
    yemek siparişi beklerken, teslim edildi ibaresini görmeye benziyor. zaman limiti ile otomatik mesaj olabilir bunun gibi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • geçen burada dondurma muhabbeti vardı alpedoyu tavsiye ediyordu bazı arkadaşlar, a101'de bugün denk geldim indirimdeymiş deneme fırsatım oldu kıvamı lezzeti güzel eski dondurmalar gibi ama bir tık şekerli gibi yani bana pek hitap etmiyor, yinede seveni beğeni varsa diye paylaşayım dedim, alacak olanlara afiyet olsun.

• Yakın bir zamanda peynir indirimi var mı stok bitmek üzere

• Fırında kırmızı et için macrocenter'daki hangi eti tercih edebilirim sizce f/p olarak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Engin8479 -- 24 Mayıs 2024; 18:18:19 >
  • Forumdaşlar bizdeki gıda canbazları bu seferde zeytinyağ görünümlü sıvı yağ çıkarmışlar.Zeytinyağı tadında,aromasında sıvı yağ diye satıyorlarmış.Bir bakıma doğan görünümlü şahin hesabı...Hatta büyük online sitelerde 1+1 olarak da satılıyormuş.Aman dikkat edin.

• e_capkan kullanıcısına yanıt
    Geçen hafta 2 farklı alışveriş için elektronik geçti. Üstüne üstlük karton bardak almıştım birinde.

Fiyat hatası konusu ''belki de" değil de "bariz" sanki. :) Ama hazır konusu muaama tabi.

Hocam bugün için sipariş vermiştim sanal marketten, benim istediğim ürünler yerine alternatif ürünleri ekleyip "teslimat için hazır" konumuna getirmişler, arayan soran olmadı, mağazaya gidince bi baktım 10 ürünün 8'i farklı, ileri bi tarihe erteledim maalesef

• Seç al kampanyası mağazada geçerli mi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • cokbaska kullanıcısına yanıt

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Migrosta satılan tereyağlarına göre fiyat iyi değil mi? 882 lira 3 kg.

Migros İndirim, Kampanya ve Fırsatları [Ana Konu]www.hepsiburada.com
    Pınar Tereyağı 1 kg x 3 Adet Fiyatı - Taksit Seçenekleri
    https://app.hb.biz/d0owGzTvhmS9

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Stereo Palma -- 25 Mayıs 2024; 0:2:20 >
  • 
Sayfa: önceki 60156016601760186019
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.