Şimdi Ara

Migros İndirim, Kampanya ve Fırsatları [Ana Konu] (3931. sayfa)

9 Kayıtlı Üye (5 Mobil) ve 21 Misafir (3 Mobil) - 22 Masaüstü8 Mobil1 iOS
5 sn
118.389
Cevap
2.802
Favori
15.634.701
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
341 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 39293930393139323933
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

eyvallah sağolasın hocam heryerde 35 40 civarı 3 tane sipariş geçtim. bu arada patos cipslerde bi tık indirim var ilk siparişe de 40tl indirim veriyor düşünen varsa alsın.

• Migros 200/20₺ indirim kodu>>>>

Arkadaşlar daha önce paylaşıldı mı bilmiyorum. Po uygulamasında 200/20 migros indirim kodu var, migros uygulamasından ekleyebiliyorsunuz.

Bu arada, akaryakıt alımı için migros gold po kodu olup da kullanmayacak olan varsa kodu özelden iletebilir mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GK Kara Murat -- 16 Ağustos 2022; 7:41:44 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Az önce Bildirim gördüm 11-14 arası 60tl ye 30tl indirim diye, uygulamada hiçbişi yok🙃

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • DNZ157 D kullanıcısına yanıt

Gidip başka bir mağazaya ürünü iade etseydiniz hocam. Son zamanlarda Migros'ta maalesef bir umursamazlık var. Hem kampanya bazında hem de kurumsal kimlik olarak.

• DNZ157 D kullanıcısına yanıt

Merhaba, benzer şeyleri hepimiz yaşadık, mağazalarla, müşteri hizmetleriyle ne cebelleşmeler yaşadık. Kimini çözdük kimini çözemedik. Lakin küsmek çözüm değil ki. İnadına uğraşmak hak aramak gerekli. KApıya gelen görevliye, mağaza personeline sinirlenmek yerine onları NEZAKETİMİZLE dövmeliyiz. Mantıklı çözüm yolları aramalıyız.

Mesela migros bana da çok yanlış yaptı ama zamanla bi şekilde halledildi. Geçenlerde bi 5 money puanımı sildiler ve kimse de niye silindiğini bulamadı/söyleyemedi.

(5-6 değişik kişiyle görüştüm. iade ürün, tarih geçmesi vs.. hiç bir sebep yok. Geri yükleme teklif ettiler kabul etmedim. Sorun: keyfi şekilde puanı silmeleri/silebilmeleri, neden belirtememeleri ve bu saçmalığı gördükten sonra sistemlerini geliştirmemeleri)

BEn de küsüp gitmek yerine savaş açtım Migros'a. Nerede fiyat hatalı ürün görsem, sağda solda paylaşıp zarar ettiriyorum. Siz misiniz benim 5 moneyimi sebepsizce silen diye naralar atıyorum. Size de benzer bir yöntemi tavsiye ederim. Migros İndirim, Kampanya ve Fırsatları [Ana Konu] 

• SIZE OZEL KAMPANYA: 30 Eylul'e kadar Migros'tan yapacaginiz tek seferde 200TL ve uzeri alisverislerinize 20TL hediye! Kampanya detaylari:https://www.petrolofisi.com.tr/poapp/mainpage SMS almak istemiyorsaniz RED yazip 7627'ye gonderebilirsiniz.MERSIS: 0729001504300023 B001

Bugün bu sms geldi, linke tıkayınca uygulamayı açıyor ama kampanyalarda böyle bir kampanya bulamadım. Nasıl yapabiliriz arkadaşlar?

Edit : Buldum tşkler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pasha10 -- 16 Ağustos 2022; 18:32:47 >
  • Po kodu yenilenmiş sanırım. Ben eskisinden bahsediliyor sanıyordum yeni kod alıp ekledim

• Ussuz kullanıcısına yanıt

Yeni kodlar geldi,15 ağustos-30 eylül arası için

• Garip bir sorum olacak müsadenizle
    Marketten alışverişte ürünleri okutmadan önce mi yoksa okuttuktan sonra mı Money hesabı (telefon numarası) soruluyor ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FRIENDS -- 16 Ağustos 2022; 20:19:3 >
  • FRIENDS kullanıcısına yanıt

Okutmadan önce.

• tzadkiel T kullanıcısına yanıt

Ben de öyle hatırlıyordum

Ürünleri kasiyere verdikten sonra “money hesabım” dedim. Ürünleri okuttuktan sonra numaramı aldı.

Şimdi gidip iade mi edeyim anlamadım ki. Superfresh 15 Money kampanyası birde, az değil

Hocam belki öyle de oluyordur. Emin değilim o konuda. Ama ben hiç ürünlerden sonra tel no verdiğimi anımsamıyorum.

• Önce veya sonra diye bir sart yok, kapatmadan önce girmesi yeterli.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • tzadkiel T kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler cevabınız için

Arkadaşlardan 1-2 tane daha teyit mesajı alırsam gidip durumu izah edeceğim. İade alıp yeni fiş geçsinler

Öncesi sonrası fark etmez. Yarın sabah 8.50de kontrol edin, money gelmemişse iade edersiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • pasha10 P kullanıcısına yanıt

Olay neymiş, bize de anlat

• Migros 5 kg un 49.9 TL ye düşmüş.

Farketmiyor diye biliyorum bazen önce soruyorlar bazen sonra ödemeden önce girse yetiyor

• Piyasada 45-50 TL

Migros İndirim, Kampanya ve Fırsatları [Ana Konu]

• Yeni kataloğu bir de şöyle paylaşayım.

• 
Sayfa: önceki 39293930393139323933
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.