Şimdi Ara

Migros İndirim, Kampanya ve Fırsatları [Ana Konu] (2644. sayfa)

5 sn
118.414
Cevap
2.803
Favori
15.637.278
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
341 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 26422643264426452646
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bu sanal market et kampanyası % 20 indirimde eşimde indirim yansıyor ama benim sanal markette indirim ne kadar sayfayı yenilesemde düşmüyor müşteri hizmetleri tüm şartları karşılıyorsunuz diyor ama sepette indirim olmuyor bu aralar sanal markette bu tarz sıkıntılar yaşayan var mı dönüşte yapan olmuyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • engonge23 E kullanıcısına yanıt

Ödeme sayfasına geçtiğinizde düşmesi lazım. Oldu ki, düşmedi, alışveriş sonrası arayın müşteri hizmetlerini ya da yazın uygulamadan. Tutar hesabınıza geri ödenir.

• Migros İndirim, Kampanya ve Fırsatları [Ana Konu]
    Migros İndirim, Kampanya ve Fırsatları [Ana Konu]

• Müşteri hizmetlerinin arıyorum onun garantisinide alamıyorum

sepette etin gramajını arttırıp azaltın biraz kurcalayın indirimli oluyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    En üst resimdeki ana sayfada bulunan %20 görseline tıkladığınızda kampanyaya dahil et çıkmıyor bende, siz de oradan mı girdiniz? 2.resimdeki ise size özel tüm etlerde geçerli. Sepete ekledikten sonra ödeme yap kısmına geldiğinizde size özel olan indirimin düşmesi lazım.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Merhaba,

Görseldeki gibi bir sepet yaptığımda 81'e 12 Peynir TBG ve 30'a 6 Bakliyat TBG'den yararlanabiliyor muyum ?

Aslında ilk olarak 4 paket peynir ve 1 adet GDİ ekledim, fakat en son tutar 75 TL olarak kaldığından 81'e 12 peynir TBG sağlanamadığından bir şeyler daha eklemek durumunda kaldım.

TBG için yapılan alışverişlerde bu indirim düştükten sonra üstünü başka ürünlerle tamamlasam, ödenen tutar istenen tutarı yakaladığından money kazanımı olur mu ? Yoksa illa ne kadar isteniyorsa o kadar tutarda TBG ürünü mü almam lazım ?

belki biraz karışık oldu ama anlatmak istediğimi bir de şöyle yazayım:

Son tutar 106,95 TL.

81 peynir ve 30 bakliyat için 111 TL ödeme yapmam gerekiyor gibi duruyor ilk başta. Fakat son tutar 106 olduğundan ödemeleri ayırt ederler mi yoksa ödediğim tutar tüm kampanyaları ödemiş gibi sayılır mı ?

• bay baykuş kullanıcısına yanıt
    Hocam peynirde 1+1 yoksa 81 TL ve üzeri ödemeniz hem peynir için hem de bakliyat için sorun olmayacaktır ve Moneyleriniz gelecektir.

• KARACABEYY K kullanıcısına yanıt

Hocam 1+1 yok, 4 adet tekli olarak ekledim.

Tamam hocam en son hepsini beraber alıp 2 adet GDİ ekleyeyim dedim. Toplam sepet indirimlerle beraber ve 2 adet GDİ ile 153.45 TL. Böylece her iki TBG'den de money gelecek gibi duruyor.

Teşekkür ederim ilginize.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bay baykuş -- 25 Nisan 2021; 19:46:24 >

Arasıra öyle saçmalıyor. Ana sayfa - sepet arasında bir kaç kere git gel yapın, gramajla oynayın düzeliyor. Zaten en kötü ihtimalle alışveriş sonrası bildirince karta indirim yansıtırlar.

• Akhenatonnn kullanıcısına yanıt

5 gündür yapıyorum hiç gık değişmiyor

şimdi yine denedim oluyor🤔

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Akhenatonnn -- 25 Nisan 2021; 20:4:3 >

• bay baykuş kullanıcısına yanıt
    Hocam rica ederim ne demek ilk sekliyle de 81 TL ve üzeri odeme olacagi icin bakliyat ve pirinç kampanyaniz için yine sorun olmazdı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KARACABEYY -- 25 Nisan 2021; 20:19:16 >
  • tubytube kullanıcısına yanıt

Kendi çevremdeki ihtiyaç sahiplerine tarihi geçmiş ürün verdiğim için utandım.

Hocam arkadaşın ilk anlattıgında 2 tbg var 81 ve 30 olarak. İkisini de kazanabilmesi için 111tl ödeme gerekmiyor mu? 106 tl ödemeye nasıl yararlanabilir her ikisinden de acaba çözemediğim için soruyorum
  • Sergenss kullanıcısına yanıt
    Hocam en büyük TBG tutarını ödemek dusukleri de kapsıyor.

Süpermiş hocam cok teşekkürler 🙏🏻
  • quote:

Orijinalden alıntı: heyaler

Kendi çevremdeki ihtiyaç sahiplerine tarihi geçmiş ürün verdiğim için utandım.

Gerçekten son kullanma tarihi geçmiş ürünler varsa nedense acı bir şekilde düştüğünüz duruma gülesim geliyor, salgın döneminde her şeye karışan erkek devlet Türkiye asla devlet olarak varlığını gösterememişken neden kendi emeğinizle kazandığınız parayı saçıyorsunuz ki? İçinde bulunduğumuz hal Migros'u bunu yapmaya itmiş olabilir ve içimden bir ses yapacağınız yardım şeklinin bu olmaması gerektiğini söylüyor...

Ramazan paketi, erkek Ramazan

• ortaçağ zihniyeti patatesle koliyle felan yardım olamaz ,birine yardım etmek istiyorsanız iş bulun çalışsın.

• Yarınki kamp sandalyesi için fikri olan varmı veya ürünü gören ?

4 sene önce aldıklarımız f/p yününden mükemmeldi

• 
Sayfa: önceki 26422643264426452646
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.