Şimdi Ara

Migros Güncel Kampanya ve Fırsatları [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: thk123 , dreamcrypt , zorbey27 Daha Az
3 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 18 Misafir (8 Mobil) - 11 Masaüstü10 Mobil3 Android
5 sn
49.714
Cevap
1.380
Favori
7.176.298
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 11 dk. önce
  • Cevaplayan Üyeler 3058
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1933
  • Ortalama Mesaj Aralığı 30 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1221
  • Favoriye Eklediklerim 1397
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Akhenatonnn (2043 mesaj) Johny Constantine (1933 mesaj) KARACABEYY (1277 mesaj) Askaparta (1089 mesaj) dadas2558 (1078 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (19110 mesaj) Mobil (18810 mesaj) Tablet (774 mesaj) Mini (8221 mesaj) Uygulama (6227 mesaj)
  • @
116 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Diğer Fırsatlar >> Migros Güncel Kampanya ve Fırsatları [ANA KONU]
Giriş
    244 Mesaj
    Arkadaşlar merhaba. Hediyem karta toplam rakam olarak yüklenebilecek bir üst limit var mı acaba? Tek seferde değil toplam rakam olarak. Örneğin 4*175 yükleme yapabilir miyim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yüzbaşı
    445 Mesaj

Valla hocam dün de yazdım. Sucuk kampanyası için de bazi markalara 2 kg alım kısıtlaması getirmiş Migros. Çalışanlar da doğal olarak uygulamak isteyeceklerdir. Adamlara baskı yapacağız ama onlar da arada kalmış olacaklar. Bizim marketler bir kampanya yapıyor ama hem çalışanını hem de müşterisini mağdur etmeye becerebiliyor. Kazanan her zaman aldıklarını tekrar satacaklar oluyor nasılsa.

|
    |
    Johny Constantine kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1325 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    rambo34_orijinali

az kaldı ufuk. yağsız peynir (nasıl olacaksa) icat edecekler yakında. yoksa çoğunluk için peynir nostaljik bir ürün olacak.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Akhenatonnn kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1325 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    rambo34_orijinali

serbest piyasada bu yaptıkları anormal bir şey. fiyatların artmasının sebebi ekonomiyi batıran iktidar partisi zaten. üstüne piyasaya ayar vermek? giderek garipleşiyor durum. sanırım yakında tanzim gıda kamyonlarını göreceğiz. (bir önceki durumda tanzim satışla domatiz-patatiz satmışlardı ya.

|
    |
    Extralarge kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1325 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    rambo34_orijinali

sizin yazıyı okumadan yazmışım. aynı şeyi düşünmüşüz.

|
    |
    kompocyo kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    268 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: braveheart655

Valla hocam dün de yazdım. Sucuk kampanyası için de bazi markalara 2 kg alım kısıtlaması getirmiş Migros. Çalışanlar da doğal olarak uygulamak isteyeceklerdir. Adamlara baskı yapacağız ama onlar da arada kalmış olacaklar. Bizim marketler bir kampanya yapıyor ama hem çalışanını hem de müşterisini mağdur etmeye becerebiliyor. Kazanan her zaman aldıklarını tekrar satacaklar oluyor nasılsa.

Size inandırıcı geliyor mu Erşan'dan 300-500 kilo alabilirsin deyip de diğerine 2 kg demeleri? :)

Ben bugün sordum şarküteriye öyle bir şey daha bize gelmedi dedi. Hangisine inanayım şimdi?

Daha öncesinde çokça gördüğüm üzere kendi kafalarına göre sınır koyup 'nasılsa kimse sorgulamaz' dedikleri için yazıyı görmeden ben inanmam. Zaten buraya saydığınız sucuklar gelmiyor ve ben artık tüketmiyorum da ancak böyle durumları görünce sadece gülüyorum artık.

Yani hadi gelmiş olsun, normal satılan bir ürün için bir mağaza 8 taneye izin verip diğeri 4 tane alabilirsin diyorsa fevri hareket ediliyor demektir. Ben acımam şikayet ederim, yazı varsa onu örnek gösterip genel merkeze işin içinden çıkarlar zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Johny Constantine -- 27 Ocak 2021; 12:33:41 >
    |
    |

• Er
    10 Mesaj

delist urun mu hocam?

|
    |
    Rorschach-db kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    62 Mesaj

Hocam ,öyle bir anlatiminiz var ki,resmen o anı yasatiyorsunuz,polisiye roman tadinda
    Bende bu konularda çok takıntıliyim,muhtemelen mağazalarda uyuz müşteri geldi gibisinden yorumlarda yapılıyordur diye düşünüyorum hakkımda,fakat burdaki mevzu görevlilerin herşeyi çok fazla bildiğini düşünüp ukala tavır takinmalari buna tahammül edemiyorum işte,saygı çerçevesinde tüketici olarak tüm hakkımızı savunmaliyiz, bilinçli birey bilinçli toplum
    |
    |
  • Er
    0 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Adamın 1’i

Hocam ,öyle bir anlatiminiz var ki,resmen o anı yasatiyorsunuz,polisiye roman tadinda
    Bende bu konularda çok takıntıliyim,muhtemelen mağazalarda uyuz müşteri geldi gibisinden yorumlarda yapılıyordur diye düşünüyorum hakkımda,fakat burdaki mevzu görevlilerin herşeyi çok fazla bildiğini düşünüp ukala tavır takinmalari buna tahammül edemiyorum işte,saygı çerçevesinde tüketici olarak tüm hakkımızı savunmaliyiz, bilinçli birey bilinçli toplum

ürünün alışına kota konması en doğru olanı. yoksa o ürün rafa dizilmeden tek fatura ile çıkar.

nutella örneğini vereyim mesela temmuzda ürün piyada yok a düştü. migros ve carfursada ürün var sadece ve adet çıkışı sınırlı 2 yada 3 adet veriyorlar. bu üründe kota olmasa türkiye genelindeki ürünü 4 5 firma anında bitirir.

• Teğmen
    199 Mesaj

amanın aman marketlerde kilit koymalarını gördük de

sahip çıkın Migrostan geçen aylarda stokladığınız ayçiçek yağlarına:

Evlerden altın değil, yağ çalınmaya başladı!

Ayçiçek yağının önlenemez yükselişi hırsızlık olaylarının da boyut değiştirmesine neden oldu. Son zamanlarda evlere giren hırsızların doğrudan mutfaklardan ayçiçek yağı çaldığı ortaya çıktı.

evlerden yağ çalan 3 kişi emniyet güçleri tarafından yakalandı.

kaynak: https://www.aykiri.com.tr/evlerden-altin-degil-yag-calinmaya-basladi/9085/

|
    |
  • Kurmay Yarbay
    2580 Mesaj

Hocam dediğiniz şekilde yükleyebilirsiniz sorun olmaz.

|
    |
    emrahakt kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    49 Mesaj

Harika yorum hocam. Alakanız için minnettarım.
    |
    |
    Adamın 1’i kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    49 Mesaj

Deneyimleriniz gerçekten ufku açıyor hocam.

İçim ürünü deneyeceğim.

Aslında pek o tarz peynir tatlarına açık değiliz ailecek. Memleketim Erzurum’dan Tuz Suyu peyniri (Çeçil) ve Göğermiş peynir getirtir tüm zaman dilimlerinde bu peyniri tüketiriz. Arada soframızda farklılık olsun diye tüm hevesim. Fiyatı da iyiyken denemek istedim.
    |
    |
  • Er
    0 Mesaj
    Arkadaşlar kimse pek fazla bahsetmemiş ama şuan world kartı masterpass ekleyip sanalmarkette 200/30 indirim uyguluyor

|
    |
  • Teğmen
    219 Mesaj
    İhtiyacı olan varsa uygun fiyat

|
    |
  • Yüzbaşı
    336 Mesaj

|
    |
    Bahsedilenler: tnr_ksk
  • Yüzbaşı
    386 Mesaj
    Sucuk kampanyası İçin gelişme varmı ?

• Onbaşı
    21 Mesaj

|
    |
    brak13 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Er
    12 Mesaj

önceden roll up pişirme kağıdı da indirime giriyordu ama bu sefer indirim olmamış migros çok üzdü.

|
    |
  • Yüzbaşı
    281 Mesaj

o işten bişey cıkmaz mesala çig süt 2,5 tl adam bunu aldı direk %20 spotaj vergisi koydu sonra fabrika malilet nakliyet kar derken 1,5 tl tutku geldi süt 4 tl ye topkancı %15 kar satıcı %20-30 arası kar derken 1 lt sü oldumu sana 5 -6 lira

yada örnek kaşarpeynirde 10 kg 1 kg yaplıyorsa 25 tl sadece süt tutar 10 tl üretim nakliyat 10 -15 aracı ve satıcı koysa kg 50 tl gelir

tabi bu fiyatlar şişirilmiş fiyat ama girdi ve üretim maliyetleri vergilerim vergisi derken o işten bize bişey cıkmaz ay çiçek hasatına kadar bu fıyatlarla gider sonra 5 tl yag 50 -60 tl arasında satılır bunun bir örnegi 2 -3 sene önce yine olmuştu

|
    |
    Extralarge kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
Radyo Dinle
Pubg mobile uc
Sohbet
backlink paketleri
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,578
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.