Şimdi Ara

Migros İndirim, Kampanya ve Fırsatları [Ana Konu] (2356. sayfa)

21 Kayıtlı Üye (9 Mobil) ve 30 Misafir (2 Mobil) - 40 Masaüstü11 Mobil1 iOS3 Android
5 sn
117.746
Cevap
2.803
Favori
15.570.874
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
336 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23542355235623572358
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • En kral sucuk hangisi link verecek varmi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Extralarge

En kral sucuk hangisi link verecek varmi ?

Apikoglu Antrikot sucuğu (sarı etiketli)

• arkadaşlar şimdi sipraiş verdim ama tam gramajlar ayarlanamayacak? bu durum da eksik veya fazla çıkarsa ne oluyor?

edit 2 sorum daha var? çok alsak kaç ay saklayabilirz ve nasıl saklamalıyız?

edit 2 bu sucukları ben sadece tost ve bazende yumurta ile yapıyorum :) siz bu kadar sucuğu bu pandemi dönemi de ne yapıyorsunuz da tüketiyorsunuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi murattekno -- 29 Ocak 2021; 0:17:10 >
  • murattekno kullanıcısına yanıt
    Hocam kredi kartınıza +/- yansıtılıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir hesaptan 2 kg 2kg seklinde arka arkaya siparis versek iptal ederler mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: murattekno

arkadaşlar şimdi sipraiş verdim ama tam gramajlar ayarlanamayacak? bu durum da eksik veya fazla çıkarsa ne oluyor?

edit 2 bu sucukları ben sadece tost ve bazende yumurta ile yapıyorum :) siz bu kadar sucuğu bu pandemi dönemi de ne yapıyorsunuz da tüketiyorsunuz?

Kredi kartınızda provizyonda duruyor hocam, alışverişte ne kadar tutar çıkarsa o kadar kesiliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Johny Constantine

Kredi kartınızda provizyonda duruyor hocam, alışverişte ne kadar tutar çıkarsa o kadar kesiliyor.

Alıntıları Göster
    farklı saatlere ver.

• En fazla 2 kg izin veriyor. Birden fazla sipariş versek iptal olur mu?
  • fblio F kullanıcısına yanıt
    Ben 2kg yapip sonra siparise ek yap deyip 2 kg daha ekledim 4 olmus oldu ama daha alabilir miyim bilmiyorum baska siparis acarak.
  • Eve teslimat yaptım, sonradan stok yok vb der mi acaba
    . Sarı etiketli apikoğlunu görünce dayanamadım

• quote:

Orijinalden alıntı: murattekno

arkadaşlar şimdi sipraiş verdim ama tam gramajlar ayarlanamayacak? bu durum da eksik veya fazla çıkarsa ne oluyor?

tüketebileceğin kadar al. ben çok alıp dondurucuya atmıştım. kesinlikle taze iken ki lezzeti alamadım. son tüketim tarihleri yazar. ama gelenlerin tarihlerini görmek lazım. eğer çok yakın tarihli varsa iade edersin tüketemeyeceğim dersen. hadi rastgele.

• Aynı hesaptan riske atmadım farklı hesaplardan 2 2 vereceğim artık
  • Arkadaşlar başyazıcı hakkında ne düşünüyorsunuz bide arkadaşlar world kartı olanlar masterpass ile ödemede 200/30 indirim uyguluyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kosesoysahin -- 29 Ocak 2021; 0:29:5 >
  • karışık sucuk siparişi verdik bakalım. en yakın teslimat yarın 17 19 arası bişi kalmaz ya artık kalanlarla idare ederiz

• Farklı markalardan olunca 2kg'den fazla eklenebiliyor. Bir de mesela Cumhuriyet 2kg iken Polonez özel 3 kg eklenebiliyor. (tabi bunların hepsi sucuk kalacak veya iptal olmayacak varsayımı)

• Mağaza teslimatta saat 09.30 - 10.00 arası teslim diyor, bildiğim kadarıyla marketler saat 10.00 da açılıyor, saat 09.30 da gitsem teslim alabilir miyim acaba yoksa bekletirlermi mağaza açılmasını.

• quote:

Orijinalden alıntı: xweser

tüketebileceğin kadar al. ben çok alıp dondurucuya atmıştım. kesinlikle taze iken ki lezzeti alamadım. son tüketim tarihleri yazar. ama gelenlerin tarihlerini görmek lazım. eğer çok yakın tarihli varsa iade edersin tüketemeyeceğim dersen. hadi rastgele.

Alıntıları Göster

hocam teşekkür ederi 1.5 kg kadar aldım, o zaman daha fazla almaya gerek yok evde 2 kişiyiz, buzluk da tadı deşiyorsa bu bize yeter :)

• 25/10 facebook kodu ile 150/20 prime birleşiyor mu?

• 25/10 facebook kodu ile 150/20 prime birleşiyor mu?

• 
Sayfa: önceki 23542355235623572358
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.