Şimdi Ara

Migros İndirim, Kampanya ve Fırsatları [Ana Konu] (2175. sayfa)

18 Kayıtlı Üye (9 Mobil) ve 34 Misafir (8 Mobil) - 35 Masaüstü17 Mobil1 iOS5 Android
5 sn
118.465
Cevap
2.803
Favori
15.640.673
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
341 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 21732174217521762177
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Her market farkli uygulama yapiyor oyleyse.Çek kazani yeni kullanmaya basladim acemiligime denk geldi bir dahaki alisveriste fis talep edecegim bakalim ne diyecekler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yibo90 kullanıcısına yanıt
    Money kullanın sorun olmaz fakat Money kullandiktan sonra harcama hedefiniz ne kadarsa o kadar ödeme yapılmalısiniz örneğin 2 farklı günde 75 TL harcamaya 15 Money kampanyaniz var ve sizin de 10 Moneyiniz var 85 TL ürün alırsınız 10 Money kullanır 75 TL öderseniz hedefinize sayılır dikkat edilmesi gereken ikinci husus 25/10 indirim kampanyaniz da varsa bu defa üstte yazdigim örnek için 95 TL lik ürün almalısınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KARACABEYY -- 23 Ekim 2020; 22:31:4 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • KARACABEYY K kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim kardeşim, aradığım cevabı verdin.

• yibo90 kullanıcısına yanıt
    Hocam rica ederim, keyifli alışverişler.

Şu konudaki herkese faydalı birkaç kişiden birisin kardeşim...Kim ne sorsa cevaplıyorsun,aynı soruların tekrarına bile üşenmeden cevap veriyorsun valla Mevlana gibi adamsın...Kendi adıma çok teşekkür ediyorum sana...  

• tiviti T kullanıcısına yanıt

Reddedilen fişin destek kısmından durumu yazın dönüş yapıyorlar. Benden arşiv faturayı maillerine atmamı istediler sonra onayladılar.

• D@rbeli M@tk@p kullanıcısına yanıt
    Hocam güzel yorumlarınız için çok teşekkür ederim yazdiklarinizla onure ettiniz konu bilgim dahilindeyse memnuniyetle yanitliyorum, tekrar teşekkürler saygılar hocam : )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KARACABEYY -- 24 Ekim 2020; 0:7:51 >
  • Haftasonu herhangi bir kampanya yok mu uygulamada göremedim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

Baştacısın 

Arkadaşlar ihtiyaç doğdu 150/20 kupon hiçbiryerde bulamadım, tükenmiş..Varmı bildiğiniz bulabileceğim bir yer..

• economist52 kullanıcısına yanıt
    Hocam size de teşekkür ederim, temin edebileceğiniz yer çek satış bölümü 7/8 e bulunabiliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KARACABEYY -- 24 Ekim 2020; 0:21:22 >
  • çikolata tadı yok.bayramlardaki hediyelik çikolatakardan.

• Ben böyle yapıyorum son 2-3 inserttir.. Kampanyanı tasarla ve banka kampanyaları ile birleştirip alıyorum, 2 pet şişe 5lt ve 1 teneke 5lt zade, 1 tane 5lt kırlangıç, 2 tane 1lt yudum mevcut, haftaya 60 maxipuan gelecek, 1 tane daha alırım herhalde

• rigormortıs R kullanıcısına yanıt

Tesekkur ederim bir de o srkilde deneyeyim

• Arkadaşlar ''migros un'' kullanıyormusunuz nasıldır pasta börek ekmek için?

• nirvanha kullanıcısına yanıt
    Gayet guzel hocam.Eris un uretiyor.

• ucuzda değil aslında adamlar parayı ambalaja harcamış.içindekiler 2 lira etmez.

• 3 harcama hedefi sayaç işlemedi konusu ,hepsini tamamlayınca bu şekilde oluyor

• migrosta böyle ilan ilk defa görüyorum🧐

• quote:

Orijinalden alıntı: rigormortıs

Reddedilen fişin destek kısmından durumu yazın dönüş yapıyorlar. Benden arşiv faturayı maillerine atmamı istediler sonra onayladılar.

AVM kampanyaları dahil birçok yerde Sanal Market fişi geçmiyor, nihai olarak oluşturulan pdf faturayı istiyorlar ve gerekirse danışmadan bile baskı alabiliyormuşsunuz, ben de geçen sene öğrendim...

Sanırım kapıda iade gibi seçeneklerinizden dolayı kabul etmiyorlar...

• Arkadaşlar kartımda tbg olarak 700 gr içim kaşar peynir %15 indirimli idi.Dün iki paket aldım ikisine de %15 indirim yaptı 34 lira gibi bir rakama geldi.sonrasında kendi kampanyanı kendin oluştur kısmından 40 lira peynire 4 money seçtim Ordan da bugün 4 money geldi paketi 15 lira gibi bir şey oldu kartında tanımlı olan arkadaşlar değerlendirsin

• 
Sayfa: önceki 21732174217521762177
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.