Şimdi Ara

Migros İndirim, Kampanya ve Fırsatları [Ana Konu] (1586. sayfa)

12 Kayıtlı Üye (6 Mobil) ve 22 Misafir (2 Mobil) - 26 Masaüstü8 Mobil1 iOS
5 sn
118.574
Cevap
2.804
Favori
15.656.503
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
342 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15841585158615871588
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • anvil kullanıcısına yanıt
    5M içinmiydi?. Alışveriş geçmişini kontrol et, eğer eksik görünüyorsa yatmaz. Aynısı oldu, şikayet açtım. Şikayet sitelerinede yazdım, kendi sistemsel sorunu için çirkeflik yapıyorlar. Üstelik alışveriş yapıldığına dair money extre maili var. Migros böyle değildi.
  • xraytr X kullanıcısına yanıt
    Bir tanesi sanalmarketti. Ama sanalmarket de geçerliydi. Gerçi ekran görüntüsü almadım ama :(
  • anvil kullanıcısına yanıt
    2 adet 150/30 money kampanyası bende de vardı. Ama sadece 5M mağazalarında geçerliydi. Gelen mesajda yazan buydu ve ben ikisini de 5m den yapmıştım. Yattı ertesi günü.

SMS duruyorsa göndereyim hocam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Linkteki i'think kablolu kafaüstü kulaklık nasıldır? Yarın gdi ile 12 TL ye düşüyor. Alınır mı ? Olağanüstü bir ses kalitesi beklemiyorum spor yaparken falan arada kullancağım.
    https://www.migros.com.tr/ithink-stereo-mikrofonlu-kulakustu-kulaklik-p-2575ff9
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kassady

Linkteki i'think kablolu kafaüstü kulaklık nasıldır? Yarın gdi ile 12 TL ye düşüyor. Alınır mı ? Olağanüstü bir ses kalitesi beklemiyorum spor yaparken falan arada kullancağım.
    https://www.migros.com.tr/ithink-stereo-mikrofonlu-kulakustu-kulaklik-p-2575ff9
    Bu ürünü bilmiyorum ancak zamanında aynı sebepten bir kulaklık almıştım 10 TL civarındaydı. Seneler geçti, aldığım bütün 200-300'lük kulaklıklar bozuldu o kulaklık bozulmamıştı.

• quote:

Orijinalden alıntı: anvil

2 tane 150 üzeri alışverişe 30 money vardı tbg. 15 aralık sondu. 14ünde tamamladım ama hala yatmamış money. kayıt açtım daha dönen de olmadı
    Haksız ticari uygulama olarak ticaret bakanlığına şikayet ilettim. Normal olarak uyarı/ceza alması gerekir.

6502 tüketici kanunu Haksız ticari uygulamalar
    MADDE 62- (1) Bir ticari uygulamanın; mesleki özenin gereklerine uymaması ve ulaştığı ortalama tüketicinin ya da yöneldiği grubun ortalama üyesinin mal veya hizmete ilişkin ekonomik davranış biçimini önemli ölçüde bozması veya önemli ölçüde bozma ihtimalinin olması durumunda haksız olduğu kabul edilir. Özellikle aldatıcı veya saldırgan nitelikte olan uygulamalar ile yönetmelik ekinde yer alan uygulamalar haksız ticari uygulama olarak kabul edilir. Tüketiciye yönelik haksız ticari uygulamalar yasaktır.
    (2) Ticari uygulamanın haksız olduğunun iddia edilmesi hâlinde, ticari uygulamada bulunan, bu uygulamasının haksız ticari uygulama olmadığını ispatla yükümlüdür.

Gümrük ve ticaret bakanlığının yayınladığı 10 Ocak 2015 Sayı : 29232 TİCARİ REKLAM VE HAKSIZ TİCARİ UYGULAMALAR YÖNETMELİĞİ

B - Saldırgan Ticari Uygulamalar

3) Taraf olduğu bir hukuki ilişkiye dayanarak herhangi bir talepte bulunan tüketiciden, talebi ile ilgisi olmayan belgeler arz etmesini istemek, ücret ödemesini talep etmek ya da sistematik olarak konuyla ilgili görüşmekten kaçınmak ve bu yollarla onu hukuki haklarını kullanmaktan caydırmaya çalışmak.

Benden alışveriş fişi istiyorlar. "Money Club" programı gereği money vereceksiniz, para yada ürün iadesi konu değil. Dolayısıyla "money club ekstresi" yeterli "fiş" isteyemezsiniz diyorum. Sorun yaşayanlara fikir verir umarım.

• antique kullanıcısına yanıt
    Blendax fişini banabak ve çekkazan uygulamalarına yükleyerek ekstra ödüller de kazanabilirsiniz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bu ürün verildi 9 liraya gdı

• quote:

Orijinalden alıntı: konyalım

Bu ürün verildi 9 liraya gdı
    Aralık gördüğüne duyduğuna inan ürünleri kapsamında bu ürün yoktu.

Karıştırıyor olmayasınız delist ile?

• 450ml olan head shoulderlerin hepsini 9tlden men olan 400ml leri 8tlden bir gunlugune sattilar gor inan degildi sadece bir gun surdu indirim oda 8 araliktaydi sadece.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Az önce ümraniye akyakapark avmde ki migrostan 54lü pril gold tablet aldım
    Normal fiyatı 38 tl idi kasada -9,50 düştü ve 28,50 ye geldi (carrefour 42 tl)
    Adedi 53 kuruşa geldi
    Bölgesel olabilir veya aldığım son üründü, son olduğu içinde olabilir
    Yakındaki migroslara bakabilirsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: m_xtar

Az önce ümraniye akyakapark avmde ki migrostan 54lü pril gold tablet aldım
    Normal fiyatı 38 tl idi kasada -9,50 düştü ve 28,50 ye geldi (carrefour 42 tl)
    Adedi 53 kuruşa geldi
    Bölgesel olabilir veya aldığım son üründü, son olduğu içinde olabilir
    Yakındaki migroslara bakabilirsiniz
    Bölgesel değil, %25 indirim var ilgili ürünlerde.
  • Arkadaşlar merhaba. Haftasonu sanalmarketten 280 tl alışveriş yaptım. hesabıma tanımlı kupon ile alışveriş 250 tl oldu. bu şekilde bonus kampanyasından da faydalanacaktım. sipariş sonrası sanalmarket temsilcisi arayıp bazı ürünlerin kalmadığını söyledi. ben de 2 ürün seçtim ve kampanyadan haber verip siparişin 250 altında kalmaması için kendisini uyardım. ürünler faturasız geldi. sistemde sıkıntı varmış. fatura getirememişler. sonrasında ise kredi kartı hareketlerinden 233 tl çekildiğini gördüm. müşteri hizmetlerini arayıp kayıt açtım ama maalesef sonuç alamadım. sizce bu durumda yapılacak birşey var mı ?
  • Yazildimi bilmiyorum MONEYLERINIZLE milli piyango bileti alabilirsiniz olmaz yapilmaz verilemez diyen kasiyerlere gosterebilirsiniz..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi secovaleo -- 18 Aralık 2019; 14:58:11 >
  • daywalker23 kullanıcısına yanıt
    Yapacak birsey yok hocam tamam8ni iade edip tekrar kestirmelisiniz tutari tamamlayip tabi

• secovaleo S kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim.

• Yeni migroskop yayında!!!!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • secovaleo S kullanıcısına yanıt
    Bunu gösterdiğiniz iyi oldu kalan money ile şansımı deneyim
  • Kasada baya kastilar ilk once sonra bir kac yer arandi halledildi.sonra ozurun biri bin para ama netice onemli bol sans

• 
Sayfa: önceki 15841585158615871588
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.