Şimdi Ara

Migros İndirim, Kampanya ve Fırsatları [Ana Konu] (1420. sayfa)

6 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 26 Misafir (9 Mobil) - 21 Masaüstü11 Mobil1 iOS
5 sn
118.555
Cevap
2.804
Favori
15.654.718
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
341 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14181419142014211422
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hafta sonu bakliyat,makarna kampanyasında Migros marka ürünler dahil mi arkadaşlar? İnternet sitesine baktım,Migros markalarda sanki dahil değil gibiydi...
  • quote:

Orijinalden alıntı: D@rbeli M@tk@p

Hafta sonu bakliyat,makarna kampanyasında Migros marka ürünler dahil mi arkadaşlar? İnternet sitesine baktım,Migros markalarda sanki dahil değil gibiydi...
    Dahil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Johny Constantine

Dahil.

Alıntıları Göster
    Eyvallah kardeşim...
  • Sensodyn True white nasıl acaba ? Paradontax indirimi bekliyordum alınır mı ?
  • derbeder.53 kullanıcısına yanıt
    Volkswagen'in boş paketi gibi düşün hocam, pek de iyi değil. Parodontax ya da alternatifi daha iyi olur...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar bu son kampanyayı yardim icin de dusunebilirsiniz. Asagida yaptigim ornek bir sepet var. Tum urunlerden 4er tane attim. Siz de bu urunlere sut, cikolata gibi urunler de ekleyerek arabanizin bagajina atabilir, yolda kagit toplayan arkadaslar gibi ihtiyac sahipleri gordugunuzde durup bir poset bu urunlerden verebilirsiniz.

Migros İndirim, Kampanya ve Fırsatları [Ana Konu]

• derbeder.53 kullanıcısına yanıt
    Almanı tavsiye etmem colgeitten şaşma

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Migros İndirim, Kampanya ve Fırsatları [Ana Konu]

Delist ürün... Ben bir tane buldum ama almadım. Daha önce kullanan biri var mı acaba? Önerir misiniz?

• Buarada sensodyne veya paradontax larda 1+1 kampanyası var mı?

• karali organik çay 3al 2 öde olmuş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar sanalmarkette axess chippara kullanılmıyor mu?
  • b0Ni kullanıcısına yanıt
    Sağolun hocam, arattığımda nette çıkmamıştı dh başlığı.
    Öylesine girmiştim uygulamaya, kampanyayı gördüm, resmen şansa yaşıyoruz

• Buzdolabi posetleri yari yariya arkadaslar bugun mu basladi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BigMuffin -- 28 Eylül 2019; 22:54:47 >
  • barikat2005 kullanıcısına yanıt
    Yok hocam.

• Şu anda sanalmarket için hangi indirim kampanyaları var? Masterpass veya 150 ye 20 -30 tarzı indirim sağlayan kampanyalardan

• Johny Constantine kullanıcısına yanıt
    Sen bu iş akidlerinin sonlandırılacağına inanıyor Musun? Ödül vermezlerse bişey bilmiyorum. Kaç kere görüntü gönderdik şikayette bulunduk mağazadan kovulduğumuzla kaldık elemanlar terfi aldı.

• Un ve Makarnalarda migros markalar kampanyaya dahil mi? Bir kaç gündür işlerim vardı neredeyse kaçırıyorduk kampanyayı.

• quote:

Orijinalden alıntı: ___M@JesTe___

Sen bu iş akidlerinin sonlandırılacağına inanıyor Musun? Ödül vermezlerse bişey bilmiyorum. Kaç kere görüntü gönderdik şikayette bulunduk mağazadan kovulduğumuzla kaldık elemanlar terfi aldı.
    Usülüne göre yapılınca evet sonlandırılır. İşe alınırken imzalatılan metin okunursa veya Migros'ta çalışan tanıdığınız varsa sorarsanız size gerekenleri söyler.
  • seeder kullanıcısına yanıt
    Migros ürünleri de 2. %50 kampanyasına dahildir.

• Migros genel merkez toptana karşı, sattığı ürünlerden topluca alınıp tekrar satışa sunulmasını istemiyor ve mağazalara bu konuda ciddi ikazları var, bazı mağazalarsa satış kotalarını doldurmak ve hatta prim alabilmek için toptancılara kolilerce ürün vermekte, yakalanmamanın çeşitli yöntemleri var onu uygulayıp usulune uygun hale getiriyorlar bazı mağazalarsa toptancı olduğunu farkettiği an çoklu alıma izin vermiyor, Migros genel merkeze yakalandıkları zaman uyarı sayıları ekranlara işleniyor durumun devam etmesi halinde iş akitleri sonlanıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KARACABEYY -- 29 Eylül 2019; 0:24:12 >
  • 
Sayfa: önceki 14181419142014211422
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.