Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Migros Delist Ürünleri..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: recplayer, thexx, Hakan Daha Az
3 Kayıtlı Üye, 10 Misafir Kullanıcı, 10 Masaüstü Kullanıcı, 3 Mobil Kullanıcı ( 3 Mobil Cihaz )
762
Cevap
327
Favori
303.266
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Diğer Fırsatlar >> Migros Delist Ürünleri..
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    3 Mesaj
    Migros tarafından delist edilen ürünlerin paylaşım yapılabileceği bir konu talebi ve ihtiyacı sonucunda açılmıştır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thinkandfeel -- 14 Haziran 2019; 16:39:26 >

Elimizde ufacık ekran indir babam indir aşağıya.
    Forum bunun için CEVAPLA seçeneğini çıkardı ki hem alıntılanan görsün hem resimler tekrar etmesin.

Bir delistte benden olsun. Bu forum eski performansında değil :(

Dün 5 Paket buldum 2,75'den 13,75 tuttu. 15/3 alkolsüz içecek indirimi vardı. 1 tane Erikli 0,50lt su ekledim 15 TL'ye tamamladım ve 12,05 TL ödeyerek tanesini 40 kuruşa mal ettim. :)

Delist ürünleri bilgi paylaşımı bambaşka bir konuya gitmiş, konuşulan konu derin, burada yoktur yerin &#128521;
    Anlayışınız için şimdiden teşekkür ederim...

photo_canon1 p kullanıcısına yanıt
    @photo_canon1 demiş ki;

Mesajı Yerinde Gör

Barkodları paylaşmamızın amacı bu . Mağazada stok sorgulatıp varmı yokmu diye sormak. Varsa ; diyelimki 5 adet görünüyor. Bakıyorsunuz rafta yok. Hacim büyük olan özellikle hediyeli ürünler belli bir zaman sonra yeni model ürünlere yer açmak için depoya konuyor. Depoya baktırıyorsunuz.Bundan sonra zaten aksiyon başlar.
    -Hediyeli ürünler parçalanmışta olabiliyor mesela.Çakal personel yada müdürler yada firmadan gelen çalışanlar(lipton gibi) , içindeki ürün daha fazla fiyat olduğu ve ciro yapmak için çıkarıp reyona koyarlar. Bu üründen bahsdelim ( bardaklarda cebe indiriler-tekli satışı yok çünkü-üstünde hediyedir yazıyor).
    -Siz söyledikten sonra Ürünün delist olduğunu farkedip helede fiyat olarak dip delistse.Kendine almak için. Depodan eli boş geliyor.Size bahaneler başlıyor.
    Stok hatası, Skt geçik iadeye gönderilmiş,Arızalı serviste , Ürünü bulamadık depo karışık v.s. v.s. gibi.
    Karşı tarafın konuşma tarzı hal ve hareketlerinden yalanmı doğrumu anlamanız lazım.

Tabii dürüst ve hak yemeyen insanlarda çıkıyor.Mesela geçen paylaştığım nivea set gibi. Adıyamanpark mağazasında Depocu stok görünen 3 tanesinide getirdi.Abi 1 tanesini kendime alabilirmiyim dedi.İşte böyle adam olsun canımı yesin. Tabii dedim canın sağolsun.2 tanesini kendime aldım , 1 tanesini ona bıraktım.

Kısaca şöyle diyim. Delist ürünleri eskiden almak çok kolaydı hem reyonda bulunurdu hemde depodan sıkıntısız gelirdi.Artık tabiri gerekirse kavga dövüş alıyoruz.

Adam 7.95 diyor üstüne şu kampanyalar var diyor millet çağrı markette 8.95 diye yazıyor. Çağrı marketten alınca daha mı uygun oluyor ben anlayamadım. İkincisi bu çağrı market her yerde yok. Neden bir teşekkür etmek bu kadar zor hep bir muhalefet anlamıyorum. Teşekkür ederim üstad akşam iş çıkışı uğrayacağım bulabilirsem çok iyi.

Bir sürü fotoğraf - delist ürün paylaştım ki tartışma geride kalsın, konu dağılmasın diye ama hala gereksiz konuşmalar...

• Er
    0 Mesaj
    bahsi geçen macun bende o fiyata çıkmıyor. neden olabilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

|
    |

|
    |

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

|
    |

Merhaba, Migros mağazalarından veya Sanalmarket uygulaması üzerinden satın alabilirsiniz.
    |
    |
    Chembond kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Beyazlık açısından daha önce bu ürünü kullanıp beğenen var mı? Daha önce signal white now men kullandım ve hiç memnun kalmadım.

Bunlar genelde florürlü oluyor ben biomed kullanıyorum Migros’ta var doğal diş macunu tavsiye ederim

|
    |
    asasdas kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |
Reklamlar
üniversite
haberler
Mobilya Takımları
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Masal
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,344
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.