Şimdi Ara

MİGROS Ağız Bakım Ürünlerinde Aynı Üründen 1 Alana 1 Hediye(28-30 KASIM) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
170
Cevap
5
Favori
17.181
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 750 aldım iptal etme gibi bir durumları olmaz umarım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tekirdağ da oral b 8900 1+1 li kutulardan almak isteyen varsa ortak olabilirim.

• Teşekkürler.

• Kadıköy ve şişli civarı 8900 modeli için ortak alım yapabiliriz
  • bunlar kampanya yapmayacak diye dün (cuma) 2 kutu colgate diş macunu almıştım.. fişi de duruyor..

ben şimdi bu iki kutuyu migros'a iade edip yeniden satın alsam ayıp olur mu acaba MİGROS Ağız Bakım Ürünlerinde Aynı Üründen 1 Alana 1 Hediye(28-30 KASIM) MİGROS Ağız Bakım Ürünlerinde Aynı Üründen 1 Alana 1 Hediye(28-30 KASIM) 

• Önceki sene 8900 ikili alıp diğerini 150 TL ye birine vermiştim buradan ( 300 civarına almıştım) hala kullaniyorun.. İkili 500 civarı ise belki arkadaşıma alırım diye baktım da o fiyat ne.. Öküzün bacağı alınır o fiyata...

Bir de dün migros sayfasında 75 ml kömürlü 11.99 idi hindistan cevizli de aynı fiyatti paylaşıldı 1 +1 okursa harika fiyat olur diye yazıyordu ben de sepete attım alırım belki denemek için.

Dün 12 TL olan dış macunu bugün 30 TL 1 +1.. Yani fiyatlara atlamayın derim.. Resmen keriz yerine koydukları çok fiyat var. Hem de gereksiz 2 tane alabiliyorsunuz bu şekilde olunca.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi voodoo child -- 28 Kasım 2020; 8:43:2 >
  • İstanbul Avrupa yakası diş fırçalarına ortak girmek isteyen varsa mesaj atabilir. Manuel’den kurtulayım bende artık
  • voodoo child kullanıcısına yanıt

geçen sene 640₺ idi yanlış hatırlıyorsunuz

• r_celik22 R kullanıcısına yanıt

merhaba kadıköy de beraber alabiliriz isterseniz

• MİGROS Ağız Bakım Ürünlerinde Aynı Üründen 1 Alana 1 Hediye(28-30 KASIM)

Geçen yıl tam bu tarihte almışım.
    Fiyatlaarrrrrr. Uçmuş.

• Migros bu yıl hayal kırıklığı oldu maalesef
  • Oral-B ler artık alınmıyor 2 tane sepeti onayla dedikten sonra 1'e düşürüyor.

• Oral b genius olan mağaza var mı arkadaşlar gidip elden alalım İstanbul Avrupa yakası
  • berkay956 B kullanıcısına yanıt

Önceki sene diye yazdım...

Tek olumsuz yani hala bu devirde 10 saatte şarj olması.. Onun dışında tavsiye ederim ama Bluetooth özelliğini aldığımda kullandım çok gereksiz bir daha kullanıyorsunuz.. Tek kodda kullanıyorum diğer modlar da gereksiz.. Bence satın alırken en önemli özellik pil ömrü olmalı... Gerisi heves.

• quote:

Orijinalden alıntı: Deliormanli90

Oral-B ler artık alınmıyor 2 tane sepeti onayla dedikten sonra 1'e düşürüyor.

Çevrenizde stok bitmiştir ben şimdi aldım. Mağazadan teslim deneyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pausell -- 28 Kasım 2020; 10:31:21 >
  • İzmir’de 2900 stokları patır patır tükendi. 10 dakika mağaza aradım. En son bir yerde 2 adet buldum ve sipariş geçtim bakalım.
    Mağaza çalışanları çökebiliyor bu tip indirimlerde ama hazırlanıyor statüsünü bekliyorum.
  • Yokmu yav bi 8900 ortakçısı???? Bölgesnde olan varsa alalım beraber

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 500 ml Listerine 28 lira... güzel fıkra.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.