Şimdi Ara

MİGROS Ağız Bakım Ürünlerinde Aynı Üründen 1 Alana 1 Hediye(28-30 KASIM) (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
170
Cevap
5
Favori
17.160
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Cumartesi günü verdiğim siparişte teslimat pazartesi gününe veriyordu şimdi baktım ürünler stokta kalmamış muhtemelen hiç teslim etmeyecekler ne anladım ben bu işten. Ben sipariş verdiğimde en azından yarım gün içerisinde stoktan ayırmalılar.

• fotografya kullanıcısına yanıt

Merhaba,

Düz fiyatı, 15.90/2= 7.95₺e geldi.

Ayrıca gelecek olan 64/10₺ money de var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Trebuchet55 kullanıcısına yanıt

netten de alabiliyoruz bu ürünleri demi yani kampanya sadece mağazada değil

• gzegen kullanıcısına yanıt
    Delist bulup onun alacaksınız bu kadar basit. Mesela altta gördüğünüz ürünü bulabilirseniz onu alın. 11 tl fiyatı. Ama hiç kolay değil denk gelmek. Bir de Migros bu kampanya döneminde bazı delist ürünlerin fiyatını yükseltmiş gördüğüm kadarıyla. Mesela pearl drops everyday white diş macunu kamoanya öncesi 23.50'den 11'e düşmüştü ve bir tame almıştım. Dün tekrar fiyatına baktım ve 23.50'ye yükselttiklerini farkettim. Ama çok da bir şey diyemiyorum. O ürünlerden müthiş zarar ediyorlardır muhtelemelen.
  • Migros'ta denk geldi kaptım.İsteyen varsa tekini satabilirim.

MİGROS Ağız Bakım Ürünlerinde Aynı Üründen 1 Alana 1 Hediye(28-30 KASIM)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zangieff -- 30 Kasım 2020; 15:58:56 >
  • stokta görünen ürünü satıp sonra mağazada kalmamış iptal ediyoruz diyorlar. var mıdır hak aramak için öneriniz?

• Yuh yedek başlık 2li 67 lira, bu almanyayı kıskatanlar dişlerini de mi fırçalamıyor,

• quote:

Orijinalden alıntı: furkan1zek

Aynı macunu bende kullandım hatta gündüzleri yine kullanıyorum. Ancak konuştuğum 2 diş hekimi kesinlikle florürlü diş macunu kullanmam gerektiğini söyledi ve hangisinin de kullanıldığının bir önemi olmadığını söyledi yani oral-b, parandontax, sensodyne olması şart değil. 8 TL'lik Colgate de iş görüyor :).

EYT'nin içeriğine ileride florür'de eklerler de umarım gönül rahatlığıyla kullanabiliriz :). Ancak yerli marka olup diş macununda florür olan bir marka da henüz bulamadım. Ayrıca o tüp arkasındaki etiketin hiçbir şey ifade etmediğine eminim.

Elimdekileri tüketebilmek için gece florürlü, gündüz ise florürsüz EYT'yi kullanıyorum. Siz de böyle yapabilirsiniz.

FDI'ın florürün diş sağlığı için önemini anlatan yazısı da var.

https://www.fdiworlddental.org/resources/policy-statements/promoting-dental-health-through-fluoride-toothpaste

Alıntıları Göster

gece gündüz değiştirerek gideyim florürsüz kalmayalım :))

hocam fdi who vs örgütlerin ne dediği ile zerre ilgilenmiyorum, covid 19 da da ne acıklamalar yaptı who sonra döndü, kukla bunlar ilaç firmalarının elinden cıkma baskanları..

babam 25 yılı geçti misvak kullanır gr macun kullanmadı şükür ki beyazlama olayı zayıf ama sağlam kokusuz mutlu devam ediyor sadece misvak ile, yüce Peygamberimizin Hadisi Şerifleri ışık tutuyor sağlığımıza ama biz aksiyon peşindeyiz:))

eyt den memnunum şimdilik, yerli olsun bizim olsun ama petlas a ısınamadım nedense MİGROS Ağız Bakım Ürünlerinde Aynı Üründen 1 Alana 1 Hediye(28-30 KASIM) 

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.