Şimdi Ara

MİGROS🍵10'lu Nescafe Çeşitleri 3.45 TL (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
76
Cevap
5
Favori
6.843
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: AvriL

doğrudur tabi ama aradaki fiyat farkına değeceğini sanmam kişisel açıdan baktığım zaman.

çünkü çekirdekten çektirdim, starbucks, sanalbaharat.com, vs vs yerlerden de aldım french press için çekilmiş kahve, bu a101'dekinin tadı cok yakın alınmayacak gibi değil

Alıntıları Göster
    Hocam sanalbaharat zaten rezalet direk söyleyebilirim. Birde overdose'un kahvelerini dene derim. Tabi dediğim gibi çekilmiş alınca çabuk bayatlıyor enazından ilk 3 4 bardak taze olur muhtemelen. Bunlardab her türlü iyidir hocam emin ol :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Sanalmarket'e özel galiba,az önce migros jet'de kasada 5,50 çıktı.
  • Phantom II kullanıcısına yanıt
    Ben Migros jetten yani normal mağazadan 3.45’e aldım 1 paket.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Phantom II kullanıcısına yanıt
    Normal olanı aldıysanız 5.50 fiyatı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • aycanata kullanıcısına yanıt
    2’si bir aradaydı aldığım.

• 2si1 i aldım yapay bir süt tozu kokusu var oldukça tiksindirici kokuyor, kahve tadı falan yok başka birşey
  • 27 paket aldim bu aksam. Cogu yerde bitmisti ama. Ofiste baya tüketiliyor. O yuzden ne kadar bulduysam aldim valla :)

• Bugün bakayım sütlü köpüklü varsa alırım.
    Geçende 10 lu Jacobs 4 liraydı.Jacobs kaliteli 1 paketi ikiye bölüp 2 kupa kahve çıkıyor...

• quote:

Orijinalden alıntı: kml_77

Buna zararlı diyen arkadaşlar pratik okulda işte vs kullanmalik sağlıklı kahve öneriniz var mi
    Orta boy iyi bir termos. 100 TL.
    Basit bir french press. 30 TL.
    Filtre kahve. Kilosu 50 TL.

Bunlarla gayet uyguna, sağlıklı ve lezzetli kahve içebilirsiniz hocam. Sabahtan beş dkda hazırlayıp alın yanınıza gün boyu içersiniz. Biraz da üşenmemeye bağlı bir olay.

Ben de bu paket kahvelerden çok tüketiyordum. Şimdi inanılmaz kötü geliyor tadı.

• bu kahveleri içeceğinize filtre kahveyi tercih edin derim. ürünlerin içindeki kahve oranları %5i geçmiyor, tamamen şeker ve kimyasal dolu
  • Bu kadar çok beğenmeyen, zararlarını saymakla bitiremeyen arkadaş var ama ikisi bir arada kahvenin Antalya 5m de dün sabahki stok sayısı 1162, bu öğlen stok 0. Yazıyla sıfır.

• quote:

Orijinalden alıntı: mytra

Bu kadar çok beğenmeyen, zararlarını saymakla bitiremeyen arkadaş var ama ikisi bir arada kahvenin Antalya 5m de dün sabahki stok sayısı 1162, bu öğlen stok 0. Yazıyla sıfır.
    Toptancılar: Buyur kardeşim
  • Johny Constantine kullanıcısına yanıt
    İki ay önceki bira indiriminde de bizim mahallenin tekel bayileri doblolarını deponun kapısına çekmişlerdi. Dolaplarına yetiştirip bir an önce soğutma peşindeydi hepsi.

Bunda taşıması da kolay. palete falan gerek yok.

• Bu içilir mi mis gibi filtre kahve dururken kahve içtiğinizi düşünüyor musunuz ? İçeriğindeki kahve oranı %1 %2 geri kalanı süt tozu glikoz şeker :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: JMaharaja

Hocam sanalbaharat zaten rezalet direk söyleyebilirim. Birde overdose'un kahvelerini dene derim. Tabi dediğim gibi çekilmiş alınca çabuk bayatlıyor enazından ilk 3 4 bardak taze olur muhtemelen. Bunlardab her türlü iyidir hocam emin ol :)

Alıntıları Göster
    Bayağadır sanalbaharattan alıyorum gayet memnunum.Sanırım ucuza kahve satması bazı firmalar tarafından link edilmesini sağlıyor.Onlarda 250 gr kahve için 50 lira fiyat çekse herkes beğenir.

Edit kendilerinden 2014 tarihiden beri kahve alıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mark Selby -- 9 Aralık 2019; 16:49:2 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Mark Selby

Bayağadır sanalbaharattan alıyorum gayet memnunum.Sanırım ucuza kahve satması bazı firmalar tarafından link edilmesini sağlıyor.Onlarda 250 gr kahve için 50 lira fiyat çekse herkes beğenir.

Edit kendilerinden 2014 tarihiden beri kahve alıyorum.

Alıntıları Göster
    Peki hiç bahsettiğim yerlerden kahve aldınız mı hocam? Ben bahsettiğim yerlerden (ve daha farkı yerlerden de) kahve alıp denemiş biri olarak kendi yorumumu belirttim. İnanın eğer almadıysanız alınca 250gr 40-50tl olmasının karşılığını alacaksınız bence.

• nescafe yi içmeyi bende bıraktım artik

• filtre kahve varken nasıl içiyorsunuz bunları gerçekten
    https://gidadedektifi.com/2018/04/05/nescafe-2si-1-arada/
  • Üç Migros a baktım. Toz duman olmuş. Bu kadar seven olduğunu bilmiyordum.

• 1 paket aldım.Beğenirsem yarın bir paket alabilirim Ne idüğü belirsiz Cafex 40 kuruş olmuş.Bu fiyata nescafe kalitesi çok iyi.Sürekli içen varsa stok bile yapabilir...

Bu içilirmi diyenler 20 liraya 1 bardak kahve içen Starbuckscılar çok ciddiye almayın bunları...

MİGROS🍵10'lu Nescafe Çeşitleri 3.45 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaxPayne87 -- 9 Aralık 2019; 21:10:56 >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.