Şimdi Ara

MİGROS🍵10'lu Nescafe Çeşitleri 3.45 TL (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
76
Cevap
5
Favori
6.843
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Korgeneral1071 kullanıcısına yanıt
    bende aynı şeyi merak ediyorum, alternatif önerileriniz nelerdir? Bilen stadlar paylaşsın, onlara yönelelim.
  • Golddan ve classicten başkasını içmeyin arkadaşlar.Gerçek kahve bunlardır.Diğerleri çözünebilen silikondur.
  • bu ne ki Ankarada bir kutu latte 11 lira idi ülkerin

• quote:

Orijinalden alıntı: adv11

bu ne ki Ankarada bir kutu latte 11 lira idi ülkerin
    nerde bu dedigniz yer
  • 14 yıl önce üniversitedeyken bu fiyattan alıyorduk.kaça maloluyor hesap edin
  • türk kahvesi yada filtre dışındakiler kimyasal içmeyin
  • quote:

Orijinalden alıntı: ie36

türk kahvesi yada filtre dışındakiler kimyasal içmeyin
    Tamam.
  • melikyasar06 M kullanıcısına yanıt
    hocam geçen ay gimsada vardı şu an yok
    s.kul.tarihi 2020 ocakta bitiyor diye uyguna sattılar icinden 72 tane çıkıyordu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi adv11 -- 11 Aralık 2019; 7:7:59 >
  • Hocam bunlar starbuckci diyip içtiğin zehiri kendine mantıklı gibi sunmam senin zararina. Günde 3 tane icsen 3 gunde bitiyor. Git bimde a101 de cozunebilir satiliyor 100gr 10 15 arasi fiyatlar.10 15gün götürür seni ayni paraya gelir zaten.

• FreeRun kullanıcısına yanıt
    Hocam kahve kokusunu alamamaniz şeyden olabilir içinde sadece 2gr kahve olduğundan.

• Bu arada Gıda Dedektifi’nin yazısından öğreniyoruz, bunda bile gramajı düşürmüşler. Geçen sene 11gr’ken şimdi 10gr artık, 1gr deyip geçmeyin %10 demek. Üstelik Muhtemelen kalite ve muhteviyatta da düşüş vardır.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Johny Constantine

Tamam.

Alıntıları Göster
    Saygı önemlidir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kampec

Saygı önemlidir.

Alıntıları Göster
    Burası sıcak fırsatlar, sağlıklı besin formu değil.

Kimin sağlıklı olarak ne yediği içtiği kendine kalsın. Burada ürünün önceki fiyatına göre sıcak olup olmadığından bahsediliyor, ben almadım kullanmam ama gelip de ürünle alakalı yok kanserojen yok bunu içmeyin ee demezler mi adama sana ne diye.

Ben de o saygı önemlidir kısmından dolayı tamam yazdım bunda bir saygısızlık görüyorsanız forum yönetimine destekten yazarsınız saygısızlık yapıyor bu arkadaş diye gereği de yapılır.

• quote:

Orijinalden alıntı: Abidinpass

Hocam kahve kokusunu alamamaniz şeyden olabilir içinde sadece 2gr kahve olduğundan.
    diğer 2si1 bundan farklı sanırım onda böyle bir koku falan yoktu tadı daha değişik, bu pakette satılanlar farklı o yüzden ucuz
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.