Şimdi Ara

MIFA A10 Bluetooth Hoparlör (8. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
147
Cevap
5
Favori
22.362
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Hala önerirmisiniz bu hoparlörü almayı düşünüyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beklentin cok buyuk degilse oneririm. Gayet severek kullaniyodum.

• jbl flip 3 le kıyaslayabilecek olan var mı?
  • Arkadaslar, Mifa A10 ile telefonla gorusurken telefondaki kisi yanki yaptigini soyluyor bunun inune nasil gecebilirim, sizde de ayni durum var mi

• arkadaşlar ürün şu an 28 dolar. kargo da ücretli olmuş. kargo ile beraber 32 dolar yapıyor. türkiye depo. 180 gibi fiyat. sizde değer mi? zamlanmış ürün oldukça
  • Selamlar arkadaşlar,Mifa'dan arkadaşlarıma ve akrabalarıma bir çok hatta 20'yi geçtin cihaz aldım.
    Mifa 10 ve X3 gibi.

Ancak 11.11 2019 alışverişinde 4 tane daha sipariş ettim. Türkiye depodan sipariş etmeme rağmen kendileri çinden gönderme gibi uyanıklık yaptı.
    2 cihazı çinden gönderdi. 2 cihazı da Türkiye depo'dan Aras kargo üzerinden takip kodu vererek verdiğini söyledi.

Çin'den gelen ürünleri iptal edin dedim Çünkü Türkiye depodan gelsin diye ayrıca 3 dolar olan kargo ücretini de ödedim ve bu uyanıklıklarını -ki herhangi bir uyarı da yapmadılar- kaldıramadım.
    Türkiye Aras kargo ile verdikleri takip kodu çalışmadı ve bugün 7 Aralık oldu 1 ay oldu neredeyse.. Normalde türkiye depo ertesi gün veya 3 gün içinde geliyordu..

Sonuç olarak Mifa artık benim için bitti. Orta segmen fiyat performans cihazlarını da artık bi taraflarına soksun.

Alternatif tavsiye alınır. Anker Soundcore 2 kuponla almaya çalışacağım artık.

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.