Şimdi Ara

Midnight Club Los Angeles ve PS3

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
801
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    İzmir'de Midnight Club Los Angeles (PS3 versiyonu) ve PS3 nereden satın alabilirim? Yardımlarınızı ve önerilerinizi bekliyorum.

• Arkadaşlar bu oyun sizce bana nfs Underground 1 ve 2'den aldığım hazzı verir mi? Almayı düşünüyorum da
  • selam ıstanbuldayım... 60 TL ye satarım.. çok temız kullandım.. pal versıyon. orjınal kutsu kıtapcıgı ve harıtası mevcut... kargo benden.. ıyı oyun.. bıtırdım o nednle satmak ıstıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi C-TRanger -- 5 Haziran 2009; 22:59:05 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Max_Kolesne

Arkadaşlar bu oyun sizce bana nfs Underground 1 ve 2'den aldığım hazzı verir mi? Almayı düşünüyorum da

50 kat daha iyi
  • izmirden isteyen bana da gelebilir 60 a veririm tertemiz kutulu kitapçıklı haritalı.
  • los angeles berbat bir oyun..araba kutu gibi, duvarlara çarpıncada top gibi sekiyor bide insanların içinden geçiyosun oyunda..günümüz oyun teknolojisine yakışmayacak kadar kötü bir oyun..
    quote:

Arkadaşlar bu oyun sizce bana nfs Underground 1 ve 2'den aldığım hazzı verir mi? Almayı düşünüyorum da
  • quote:

Orjinalden alıntı: sertay_a

izmirden isteyen bana da gelebilir 60 a veririm tertemiz kutulu kitapçıklı haritalı.

izmirde nereden almıştın dostum ?fiyat iyi senin ama ben 0 almayı düşünüom
  • quote:

Orjinalden alıntı: ataskiran

los angeles berbat bir oyun..araba kutu gibi, duvarlara çarpıncada top gibi sekiyor bide insanların içinden geçiyosun oyunda..günümüz oyun teknolojisine yakışmayacak kadar kötü bir oyun..
    quote:

Aynen bende aldığıma 1000 pişmanım

• quote:

izmirden isteyen bana da gelebilir 60 a veririm tertemiz kutulu kitapçıklı haritalı.

izmirde nereden almıştın dostum ?fiyat iyi senin ama ben 0 almayı düşünüom. bir de birisi iyi diyor bir başkası kötü diyor? yok mu bir ortası yaw
  • quote:

Orjinalden alıntı: lwryder201

quote:

izmirden bu fiyata bulman zor. bende forumdan aldım.
  • quote:

Orjinalden alıntı: C-TRanger

selam ıstanbuldayım... 60 TL ye satarım.. çok temız kullandım.. pal versıyon. orjınal kutsu kıtapcıgı ve harıtası mevcut... kargo benden.. ıyı oyun.. bıtırdım o nednle satmak ıstıyorum.

satma hocam
  • MC: Los Angeles mükemmel oyundur. Arcade yarış oyunlarının kralıdır.
    Aldığın gibiwww.rockstarsocialclub.com sitesine kayıt yaptırıp 2008 Audi R8 için kasmaya başlıyorsun.
    Hayırlı olsun, iyi eğlenceler
  • quote:

quote:

quote:

fiyat önemli değil nerden bulabilirim izmir'de o lazım bana.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

fiyat önemli değil nerden bulabilirim izmir'de o lazım bana.

karşıyaka da emrah elektronikte bulursun 150 tl derler garanti paran çok ise alabilirsin oradan.

• peki kutusunda kitapçığı, haritası vs vardır dimi? bir de ps3 ile herhangi bi uyumsuzluk olmaz dimi? yane bu oyunun ücretsiz map packi varmış? onu indirip kummam için hangi bölge kodlusunu almam lazım? ve bu bahsettiğin yerde kredi kartı taksit durumları nedir? bi de bazı yerlerde oyunların kutuları küçük bazı yerlerde büyük oluo bu fark nedendir bi bilgin var mı?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.