Şimdi Ara

Midnight Club:LA Remix

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.091
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar cogu kişinin övdüğü ve begendiği seriye Rockstar Games Midnight Club LA Remix le devam ediyor tabiki PSP lerimizide unutmuyor.Bana göre sağlam bir oyun geliyor.Görücez inş.(Malum yerlere düşerse)

gamespot'a göre:http://www.gamespot.com/psp/driving/midnightclublaremix/index.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mesutcan55 -- 6 Ekim 2008; 18:33:00 >

• Oyununçıkış tarihi 20 ekim olarak gözüküyor.Yani 2 hafta sonra..
    http://www.amazon.com/s/ref=nb_ss_gw?url=search-alias%3Daps&field-keywords=Midnight+Club%3ALA+Remix&x=23&y=23
  • gamespot a göre cıkış tarihi 7 ekim 2008
  • Bence bir yanlışlık var.20 ekime ertelenmişti.
  • K. Amerika'da 21 Ekim, Avrupada 24 Ekim'e ertelenmiş .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vincentvega -- 6 Ekim 2008; 17:43:18 >
  • ertelensin önemli değilde pc ps3 versionları süper olucak pspde de öle olur işllh
  • bana göre midnight club3ün psp versiyonu psp nin en iyi oyunlarından biriydi.grafikler oynanış süperdi.bir tek yükleme süreleri uzundu(umd'si vardı).inşallah daha ertelenmezde xboxdan sonra pspdede oynarız bu oyunu.merakla bekliyorum.
  • quote:

Orjinalden alıntı: .:BBR:.

ertelensin önemli değilde pc ps3 versionları süper olucak pspde de öle olur işllh

Pc ye çıkmıyor los angeles
  • quote:

Orjinalden alıntı: AnFoU

bana göre midnight club3ün psp versiyonu psp nin en iyi oyunlarından biriydi.grafikler oynanış süperdi.bir tek yükleme süreleri uzundu(umd'si vardı).inşallah daha ertelenmezde xboxdan sonra pspdede oynarız bu oyunu.merakla bekliyorum.

yükleme süreleri iso veya cso olarak da pek farklı sayılmazdı.
    ama cidden bu oyun özellikle pspdeki rezil nfs oyunlarına tokat niteliğinde
    sabırsızlıkla bekliyorum...
  • ,
    quote:

Orjinalden alıntı: evo_4

quote:

Orjinalden alıntı: AnFoU

bana göre midnight club3ün psp versiyonu psp nin en iyi oyunlarından biriydi.grafikler oynanış süperdi.bir tek yükleme süreleri uzundu(umd'si vardı).inşallah daha ertelenmezde xboxdan sonra pspdede oynarız bu oyunu.merakla bekliyorum.

yükleme süreleri iso veya cso olarak da pek farklı sayılmazdı.
    ama cidden bu oyun özellikle pspdeki rezil nfs oyunlarına tokat niteliğinde
    sabırsızlıkla bekliyorum...

Gerçekten nfsler bu oyunun yanında çok sırıtıyordu.adamlar xbox,ps2 deki oyunu hiç kırıpmadan adam gibi optimize ederek psp ye sığdırmışlardı.oyunda birbirinden farklı 3 tane gayet büyük şehir vardı benim hatırladığım.süper bir oyun bekliyorum ben rockstardan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AnFoU -- 13 Ekim 2008; 22:00:01 >

• Bu oyun çıktı mı ?
    Birkaç siteye göre çıkmış olması gerekiyor fakat ben malum yerlerde bulamıyorum.
    Bulabilen varsa , PM atabilir mi ?
  • Cıktı, oyunu indirip SS koyanlar bile wr sitede onlara bi sor..
  • En kısa zaman da bende bu oyununun umd sini satın alacağım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.