Şimdi Ara

Middle-earth Shadow of War Türkçe

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
2
Favori
8.101
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadşlar oyun rpg ama yapılma ihtimali varmı 1. oyun 3 senede çıkmış ama

• 2 seneye çıkar
  • ilk oyun oldukça güzeldi inşallah bu oyunuda çeviren bir gurup çıkar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OR-Bİ -- 15 Ekim 2017; 21:46:44 >
  • Middle-earth Shadow of War Türkçe

Türkçe yama çıkarmı falan yapsaydın konu adını, millet proje falan sanacak

Middle-earth Shadow of War Türkçe Cikarmi

Shadow of War Türkçe Yama İstek

Gibi..
  • Oyun çeviri yapmasa 1 yıl sürmez :D Yaparsa 4 - 5 yıl :D
  • Yukarıdaki arkadaş haklı :) Oyunçeviri atlarsa olaya 3 yıl :D
  • Biraz zamana ihtiyacı var, yakında dil dosyaları düzenlenebilecek hale gelir, o zaman çeviren bir ekibin kesin olacağını düşünüyorum.

Witcher 3 çeviren ekip gibi bir ekip olsa 1 yıl bile sürmez bu oyun, tabi öylesi bir grup daha zor gelir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehmet4428 -- 16 Ekim 2017; 9:26:27 >
  • O değil de ben acilen yana yakıla delicesine Middle-Earth: Shadow of Mordor Türkçe yamasını arıyorum bilgisi olan var mı? Baktım sadece şu iki yer var ama kendi sitesinde bile indirme linki bişeyine ulaşamıyoruz, aşağıdaki uyarı mesajıyla açmıyor:

https://forum.donanimhaber.com/middle-earth-shadow-of-mordor-turkce-yama-yayinlandi--127961810
    http://www.oyunceviri.com/middle-earth-shadow-of-mordor-turkce-yama-v1-0/

403 Forbidden
    Access to this resource on the server is denied!
    Powered By LiteSpeed Web Server
    LiteSpeed Technologies is not responsible for administration and contents of this web site!

"Middle-Earth Shadow of Mordor – Türkçe Yama v1.0" şeklinde belli ki %100 hazırlanmış yayımlanmış bir altyazı yaması var ama ulaşamıyoruz. Bu mesajımı DH "Kayıp Türkçe Yamalar" konusuna da paylaşıyorum belki ilgilenen biri çıkar.

---
    EDIT:
    Tamam arkadaşlar tesadüf eseri istediğim yamayı buldum Oyunçeviri'deki yama tamamen kaldırıldı silindi sanıyordum sadece link kırıkmış, başka bir arkadaş paylaşmış isteyen olursa link bu:
    |Eren| @ 15 Ekim 2017 14:37:17
    http://s8.dosya.tc/server5/03z7ee/Shadowofmordor.rar.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ravenholm -- 16 Ekim 2017; 11:3:45 >

• Mordor 3 senede çevrildi bu da 5 senede anca çevrilir :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • çeviri ile ilgili olumlu olumsuz herhangi bir gelişme var mı ustalar
  • Shadow of Mordor'un Türkçe yaması olduğu halde yamasız oynadım bitirdim 2. defa. Çünkü yorumlar sinir bozucuydu. Translate çeviri vb. olaylar vardı sanırım o yamada. Kendi ingilizcem ile hatasız oynamak daha iyi geldi. Bu oyun da öyle olmaz umarım olur da çevirilirse.
  • hedef 2023
  • oynadık bitirdik sildik bile tekrar ileride Türkçe yaması çıkarsa bir daha Türkçe olarak da oynarız İnşallah :)
  • Bu oyun hepsinden geniş 100 GB

Çevirmenlerin gözünü korkutmayayım ama diğeri 3 seneyse bu en az 6 sene :D
    Bence ingilizce öğrenelim artık beyler
  • El-Cezeri kullanıcısına yanıt
    Önemli olan oyunun boyutu değil metin sayısı oyu isterse 500 gb olsun fazla metin yoksa fark etmez bu oyunda skyrimin onda biri metin yoktur
  • Ravenholm kullanıcısına yanıt
    Bende oynuyorum bu oyunu biraz zorlanıyorum türkçe yapmayı nasıl yaptın kardeş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ugur19799

Bende oynuyorum bu oyunu biraz zorlanıyorum türkçe yapmayı nasıl yaptın kardeş

Özel bir şey yapmadım, oyunum Steam'deydi zaten hdd'de kurulu olduğu klasörü gösterdim yama kurulum tamamlandı oyunu açtım oynuyorum şükür bir sorun çıkmadı yani.
    Şu an OyunÇeviri'deki sayfası kapatılmış sanırım ulaşılamıyor, benim indirdiğim yamanın tam açık ismi şuydu: " Middle-earth_Shadow_of_Mordor_TR_Yama_v1.00 "
    Buna göre sen de deneyebilirsin sorun çıkmaması lazım.
  • Ravenholm kullanıcısına yanıt
    Shadow of War oyunu bu Shadow of Mordor değil
  • Yama yapılsa ne iyi olurdu...
  • mcake± kullanıcısına yanıt
    En azından translatele yapılsa
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.