Şimdi Ara

Microsoft'un engellenen dev Activision anlaşması: Şimdi ne olacak? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
95
Cevap
1
Favori
4.299
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Kıvırmanın sonu yok. Şimdi de kelime oyunlarına takılıyoruz. Softworks değil game studios. Bethesda mı bethesda. Çöp mü çöp. Microsoft çatısı altında ne kadar stüdyo varsa çöp üretmeye devam ediyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Microsoft, tekelleşmeye tövbe ettirilecek. Eğer tekel tövbesini bozarsa AMATEM'e yatırılıp tedavi edilecek. Tekel, bırakılması zor bir illettir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Johnny Silverhand

bethesda softworks ile game studios’u karıştıran taze üyecik daha...

starfield, todd’un elinden çıkacak. patlaması için fallout 76 kıvamında olması gerekir.
    Bethesda çöp diyen birisi muhtemelen Einstein abartılmış balon falan da der, yer çekmiyor gök itiyor deyip Newton çürütmeye falan çalışır. Kendi haline bırakıp çabuk bir şekilde uzaklaşmak gerekiyor.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • A.MORG4N kullanıcısına yanıt
    hocam onların derdi microsoft. artık nasıl vurdularsa hala sindirememişler.

çok boş yapıyorlar forumun şunlara bir ayar çekmesi gerekiyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Krone K kullanıcısına yanıt
    aynen aynen.

• Mikro'nun satın alımından sonra çıksaydı Redfail daha da kötü olurdu, sen şaşırdın galiba, aldığı firmaların içinden geçer Mikro. Görselini attığın kalitede bir oyunu Mikrosoft, geçtim bu kalitenin yanına yaklaşmayı, hayallerinde bile yapamaz. Attığı görsel God of War ya, şaka mısın? Microsoft'un engellenen dev Activision anlaşması: Şimdi ne olacak? Utanma eğer dışarıdan alınabilseydi hayrına sana 3-5 tane atardım ama imkansız, senin adına da utanacak değiliz trollcan Microsoft'un engellenen dev Activision anlaşması: Şimdi ne olacak? 

• quote:

Orijinalden alıntı: Johnny Silverhand

hocam onların derdi microsoft. artık nasıl vurdularsa hala sindirememişler.

çok boş yapıyorlar forumun şunlara bir ayar çekmesi gerekiyor.
    Bir insanın Microsoft'la ne derdi olur ki eminim içlerinden Redfall'ı indirip bitirecek olanlarda vardır. 2 trilyon dolarlık şirket düşün hocam, adamlar bu teknoloji piyasasının en başında olan şirketlerden birisi bu şirkete akıl veriyorlar neden Redfall Metacritic 65 geldiği için. Şimdi düşünüyorum düşünüyorum işin içinden çıkamıyorum. Forspoken 65 geldiği için acaba Sony'e de akıl verdiler mi? Sanki hayatları oyun oynamaktan çok sırf burada böyle yorum yazmak daha çok hoşlarına gidiyor sanırım.

• quote:

Orijinalden alıntı: myze

Mikro'nun satın alımından sonra çıksaydı Redfail daha da kötü olurdu, sen şaşırdın galiba, aldığı firmaların içinden geçer Mikro. Görselini attığın kalitede bir oyunu Mikrosoft, geçtim bu kalitenin yanına yaklaşmayı, hayallerinde bile yapamaz. Attığı görsel God of War ya, şaka mısın?  Utanma eğer dışarıdan alınabilseydi hayrına sana 3-5 tane atardım ama imkansız, senin adına da utanacak değiliz trollcan  

Yorumu okuyunca geçen konsoldan oyundan hiç anlamayan arkadaşım geldi aklıma. Sana Pes 5 lazım mı dedi dedim Pes 5 2005'de çıktı ne Pes 5? Sonra anladım ki Ps5'den bahsediyor. İşte bu benim arkadaşın oyunlara konsollara uzaklığı senin konsollara ve oyunlara uzaklığından daha yakın. Bu yorumu anlayabilirsen belki burada seni kaale alanlar çıkabilir.

• quote:

Bu mesaj silindi.
    Cevabın yetersiz grubundaki diğer arkadaşlarını yardıma çağır. Yeni üyelere ne kadar çok fake trol derseniz sanırım o kadar başarılı oluyorsunuz

• A.MORG4N kullanıcısına yanıt

Kendini bilmen güzel. Fake yetmez, sabahtan beri ezikleniyorsun, onu da ekle trollcan Microsoft'un engellenen dev Activision anlaşması: Şimdi ne olacak? 

• Microsoft'un engellenen dev Activision anlaşması: Şimdi ne olacak?
  • quote:

Kendini bilmen güzel. Fake yetmez, sabahtan beri ezikleniyorsun, onu da ekle trollcan  

İncinmişsin

• myze kullanıcısına yanıt
    Yav birader sabahtan aksama kadar mesai yapar gibi Sony övüp, Xbox gömuyorsunuz.

Hem bu kadar çok seviyorsunuz Sony'i, hem de kardeslikle çok sevdiginiz oyunlari korsan yolla almaya çalisiyorsunuz. Gunluk kiralik, satilik hesaplarda hep sizin tayfanin mesajlari var.

Hem sirketi cok seviyorsunuz hem korsan yolla oyunlarini oynuyorsunuz. Fan dedigin sirketi zarara sokacak seyler yapmaz sizin Sony'e olan zarariniz Xboxçi'dan fazla. Nasil oluyor bu is?

• Krone K kullanıcısına yanıt
    Bu ne ergence bir yorumdur böyle? Oyun kötü çıkınca ne oldu yani? Bunun üzerinden mutlu mu oluyorsun ciddi ciddi? İyi çıksaydı oynanabilecek bir oyun daha olacaktı, diğer rakiplerin üzerinde baskı kurup genel oyun kalitesine de olumlu etkisi olurdu.

Cidden koca koca adamlar iki kuruşluk konsolların fanligini yapıyor halen. Bu neyin ezikliği ki bu şekilde dışa vurma ihtiyacı hissediyorsunuz? Mantıklı düşünün biraz, hiçbiri babanızın firması değil, rekabet artarsa oyunculara yarar bu.

• David Attenborough kullanıcısına yanıt

Öyle diyeceğinize, "Microsoft çöp oyun yapmasın" deseniz ya. Kabullenince ne oluyor? Ne işe yarıyor? Firmayı savununca daha çok çöp oyun yapar. Tepki anlaşılmaz. Kötü oyun yaparsalar bunun zararı kime? Oynayana değil mi? Hatta özensiz, kalitesiz işler direkt oyuncuya saygısızlık.

• Venomstr kullanıcısına yanıt
    Microsoft çöp oyun yapsın mı yazmışım? Çöp oyun olmasına neden sevindiğini sormuşum. Sony de önceki nesildeki kalitesinden uzakta. Neslin ortasına geldik, geçiyor halen demons souls dışında, ki o da remake zaten, iki firmadan da adam akıllı bir next-gen oyun göremedik.

• David Attenborough kullanıcısına yanıt

Ee sen Microsoft'un eleştirilmesini istemiyorsun. Direkt Microsoft'u savunuyorsun. Adamlar çöp oyun çıkarınca tepki gösterilmesin mi? Olan kime oluyor? Oynayana değil mi? Tepki gösterilecek ki etki yapsın? Başka çözüm mü var? Kötü oyun yapan firmayı mı savunalım?

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.