Şimdi Ara

Microsoft sizce gelecekte nasıl çözüm getirecek ? (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
66
Cevap
0
Favori
1.528
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: iscanthere

olacağı belli ff13 gibi 3-4 dvd lik disk bitince sıradaki diski tak tarzı oyunlar. next geni bilemem.

işte bencee öyle olmasın. Sadece 1 dvd çalıştırma dvdsi olsun diğer dvdler harddiskte kalsın. Yoksa öyle yine boşa yer harcanıyor
  • 1. dvd yi çıkarıp 2.yi takarsın abartmayın bu kadar.
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Y -- 29 Ocak 2021; 23:37:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ismetdai

1. dvd yi çıkarıp 2.yi takarsın abartmayın bu kadar.

anlamadınki dostum öyle yapınca 3 dvdlik oyundan hepsinden 2gb'ytan nerden baksan 6gb fazladan olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kasatka

Gears of war 2 tamam tek dl ama sizi single suresi tatmin ettimi.. Bunu sormak lazim ?

Bu oyunun single süresi,çoğu PS3 Exc.'inden daha fazla dostum.Söyler misin,Blu-Ray kullanıp da,bu oyundan çok daha uzun single süresi olan kaç oyun var,hatta var mı?Yarısından fazlası video olan MGS 4 hariç tabii:)

Tartışma çıkarmak için söylemiyorum,sakın yanlış anlama
  • Arkadaşlar ne olursa olsun. 8.5lik dvdlerle ilerlemek = Hep aynı kalmak demek bence. Sonuçta daha çok efekt, görüntü için daha çok alan gerekicek. Ve bende xbox360'ın şuan gördügümüz oyunlardan daha guzel grafikli olanlarıda çalıstırabilecegını dusunuyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bluelabel

quote:

Gears of war 2 tamam tek dl ama sizi single suresi tatmin ettimi.. Bunu sormak lazim ?

Bu oyunun single süresi,çoğu PS3 Exc.'inden daha fazla dostum.Söyler misin,Blu-Ray kullanıp da,bu oyundan çok daha uzun single süresi olan kaç oyun var,hatta var mı?Yarısından fazlası video olan MGS 4 hariç tabii:)

Tartismasiz hepsi :) 5 saatte bitti geow 2 bende :)

• usb kullanılabilir
  • belki tüm xbox ların okuyabileceği blu ray boyutunda dvdler çıkarabilirler microsoft bu ne yapacağı belli olmaz adamlar ayın 12sinde yeni konsolu duyurdu 15inde satışa çıkardı
  • Bence sonraki nesil disketli olur :P
  • Adamlarda para bol ar-ge onlar için çok zor olmasa gerek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nef'i -- 3 Ağustos 2010; 18:41:39 >
  •  Microsoft sizce gelecekte nasıl çözüm getirecek ?
  • quote:

tatmin etmedi tabikide.Oyun ne güzel gidiyordu hemen bittibelkide bana öyle geldi hemen bitirince ve zevkli olduğu için.biraz daha uzun olsa daha güzel olur.Ben single oynamayı daha cok seviyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HedoTurkoglu -- 3 Ağustos 2010; 18:59:18 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: bluelabel

quote:

Tartismasiz hepsi :) 5 saatte bitti geow 2 bende :)

Resident Evil 5 desen anlarım ama Geow 2 ilk oynanışta pek inandırıcı gelmedi açıkçası:)İlk oynanışta ve normal zorluk seviyesinde insanların çoğu 9-10 saatte bitiriyor oyunu.Forumda da çok konuşuldu zamanında,oradan biliyorum.Tabii oyunun ustası olduktan sonra,her oyun 5-6 saatte biter:)

Peki ben de sana bir soru sorayım.50 GB'lık Blu-Ray'i kullanmasına rağmen,7-8 saat süresi olan PS3 Exc.'leri seni tatmin etti mi?Süre olarak,grafik olarak değil:)

Gow 3
    UC
    UC2
    Heavy Rain

Gears Of War 2'yi 5 saatte bitirdiysen,bu oyunları kaç saatte bitirdin çok merak ediyorum.

• Bu veya bir sonraki nesilde tamamı ile dijital download sistemine geçilmiş bir konsol sistemi gelmez. Belki bundan sonraki sistemden sonra. Satılan tüm konsolların internete bağlanamadığını düşününce normal bir sonuç. DVD veya Bluray fark etmiyor, sonuçta yapımcılar bu sorunlarla ilgileniyor. Bir sonraki nesilde MS Bluray'i seçecektir mecburen...

Bir sonraki nesilde tam anlamı ile streaming gaming gündeme gelecektir. Onlive denilen sistemin ya Sony ya da MS tarafından konsollara entegre edildiğini hep beraber göreceğiz diye düşünüyorum...
  • Hocam beni boyle konusunca herkes fan saniyor. Ama gercekten degilim.Gercekleri soyluyorum.
    Akli selim hic kimse cikip GOW 3 , UC1 veya 2, Heavy Rain gibi oyunlarin single modlarinin Geow 2 ile ayni oldugunu soylemez, soyleyemez.
    Ornek veriyorum Gow 3 u ( ki sinematikler cok azdir) 3 kez farkli zorlukta bitirdim en son cerezlik icin easy de hizli hizli oynamama ragmen 7.30 saatte bitti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kasatka -- 3 Ağustos 2010; 19:48:26 >
  • quote:

Hocam beni boyle konusunca herkes fan saniyor. Ama gercekten degilim.Gercekleri soyluyorum.
    Akli selim hic kimse cikip GOW 3 , UC1 veya 2, Heavy Rain gibi oyunlarin single modlarinin Geow 2 ile ayni oldugunu soylemez, soyleyemez.
    Ornek veriyorum Gow 3 u ( ki sinematikler cok azdir) 3 kez farkli zorlukta bitirdim en son cerezlik icin easy de hizli hizli oynamama ragmen 7.30 saatte bitti.

bende gow 1-2yi bitirdim 3le tanısma fırsatım olmadı ama 1-2'den daha kötü diyolar
  • quote:

Hocam beni boyle konusunca herkes fan saniyor. Ama gercekten degilim.Gercekleri soyluyorum.

Allah'tan arkadaşlarda bu oyunlar var da,kaç saat sürdüklerini biliyorum:)Normalde,8.5 saatte gözümün önünde bitirdi arkadaşım:)Gears Of War 2'yi 5 saatte,Gow 3'ü de Easy'de 7.5 saatte bitirdiğini söyleyen birine de,aklı selim kimse inanmaz.Bu tip yorumları PS bölümünde yap istersen,şu ifadeyle bol bol destek görürsün;

Doğru söylüyorsun diyelim.50 GB'lık Blu-Ray kullanıp,8-10 saatte biten oyunlar seni tatmin ediyor mu?Daha önce de sormuştum ama,gözünden kaçtı sanırım.Yoksa Heavy Rain'i de 20 saatte mi bitirdin?

• quote:

Orijinalden alıntı: GranTurismo

quote:

bende gow 1-2yi bitirdim 3le tanısma fırsatım olmadı ama 1-2'den daha kötü diyolar

Kim demis onu , Onu diyenin Allah katinda yeri yoktur

• Bir sonraki nesilde Diyelim ki INternetten indirilebilir icerikli oldu Tüm oyunlar .
    Atiyorum bende 250Gb lik konsol var. Simdi ben 30gb lik 8 oyun indirsem yerim doluyor, Benim bir oyun daha indirmem icin o kadar para verdigim 8 oyunun icinden bir oyunu silmem mi gerekecek?
    Bunu nasil halledecekler peki?

Not:250gb liklar tarih olur diyenlere 500gb diyelim o zman .. Sonucta yer kesin dolacak,Bende o kadar para verdigim bir oyundan vazmi gececegim,Param bosunami gidecek??Sonucta simdide tüm oyunlari yükleyemesekte ,Cd i bir kenara koyabiliyoruz ve sonra Tekrar yükleyip oynayabiliyoruz...
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.