Şimdi Ara

Microsoft, sessizce Windows 11 lisans satışlarına başladı: Türkiye fiyatı belli oldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
1
Favori
1.693
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Microsoft, sessizce Windows 11 lisans satışlarına başladı: Türkiye fiyatı belli oldu

Windows 11 ilk piyasaya sürüldüğünde Windows 10’dan yükseltme veya hazır bilgisayarlar ile erişilebileceğini duyuran Microsoft, kullanıcılara satın alma seçeneği de sunacak gibi görünüyor. Aradan geçen zaman içerisinde yeni işletim sistemine ek özellikler getirmeyi sürdüren şirketin, sessizce Windows 11 dijital lisans satışlarına başladığı ortaya çıktı.

Özel bilgisayarlar için alternatif olacak

PCMag tarafından bildirilenlere göre geçtiğimiz haftalarda Windows 11 Home ve Pro sürümlerinin Windows Store’da satıldığı keşfedildi. Mağazada sırasıyla 139 ve 199 dolar fiyat etiketiyle satışa sunulan sürümlerin Windows 10 lisansları ile aynı olduğu bildirilirken, satışların ilk olarak Mayıs ayında başladığı tahmin ediliyor.

Ayrıca Bkz.Microsoft, Windows 11’e kullanışlı yeni bir özellik getiriyor

Ülkemizde ise Windows 11 Home sürümü 2.699 TL, Pro sürümü ise 3.899 TL'lik bir fiyatlandırma ile kullanıcılara sunuluyor. Bununla birlikte eklenen lisans seçeneğinin, Windows 11'i hızlı bir şekilde yüklemek isteyen kullanıcılar için yeni bir alternatif olacağını söyleyebiliriz. Microsoft, Windows 11'in yeni kurulum seçeneği hakkında herhangi bir açıklamada bulunmadı.

Kaynak:https://www.pcmag.com/news/diy-pc-builders-can-now-buy-window-11-licenses-from-microsoft

• İnternette çeşitli sitelerde satılan 20liralık keyler sorunsuz çalışıyor.

• Virinom V kullanıcısına yanıt
    oha 11 demi var. biraz geçer sandım

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • İnsider saolsun beleşe kullanıyorum

• bu bir süre sonra ücretsiz update seçeneğinin kalkacağının sinyali mi?

• Gene aşırı yüksek ve bu fiyata değmez bir deneyim sunan Microsoft

• 30 liraya key alır kullanırız. 3900 lira ney lan Microsoft, sessizce Windows 11 lisans satışlarına başladı: Türkiye fiyatı belli oldu 

• O kadar para verip kobay olacağıma çok daha ucuza orjinal Windows 10 lisansı alır keyfime bakarım.

• 6. millenium çıkana kadar kalkmaz kim alır ki...

• ne kadar ucuzmuş hemen her odaya aldım...

• sistem gereksinimlerini yüksek tuttular i5 cihaza win 11 alamıyorum :(

• İnternett satılan keyler sorunsuz çalışıyor
    Uzun yıllardır kullanıyorum hiç bir sorun yaşamadım

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Bizde korsan ile yola devam ederiz,adam akıllı bir yaptılarda biz mi almadık ?

• Ucuza satılan keyler "korsan" olarak sayılıyor Microsoft tarafından inanmayan araştırabilir ve Ticari olarak Windows kuranlar bu ucuzlardan sakın kullanmasın büyük cezaları var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mczaga -- 28 Temmuz 2022; 13:55:15 >
  • beleş Linux varken..

2015'te Linux Mint'e geçtim, birdaha da Windows'u aramadım.

• Virinom V kullanıcısına yanıt
    bana ozel mesaj yoluyla da olsa bu siteleri soyleyebilir misin, ben de denemek istiyorum. simdiden tesekkurler.

• Bitmek tükenmek bilmeyen bir sorunlar yumağı bu paraya değmez.

• bu çöp işletim sistemine bu kadar parayı veren gitsin bi tomografi çektirsin. beyni varsa da kullanmayı öğrensin.

• Hwidgen akar, gerçi 11'de denemedim ama çalışıyordur diye tahmin ediyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 10 al ücretsiz 11'e yükselt.

Veya Windows 12 çıkacak zaten neden para versin millet 11'e. Kullanın 10'u işlemci destekliyosa direkt 12'ye atlayın gibi gibi. Çok gereksiz bir fiyatlandırma zaten.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.