Şimdi Ara

Microsoft, sessizce Windows 11 lisans satışlarına başladı: Türkiye fiyatı belli oldu (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
1
Favori
1.692
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • 4 - 5 yıl önce malum programla lisansı aktif etmiştim, format attığım zaman bile gitmiyor. windows 8.1 için yapmıştım ama windows 11 pro versiyonunu bile lisansladı. formattan sonra falan bir şey yapmam da gerekmiyor 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Halikarnas Şakşakçısı -- 29 Temmuz 2022; 6:42:52 >
  • hwidgen varken 30 tl -50 tl vermeye ne gerek var.

• eğer hwidgen win 11 i lisanslamassa veya kırmazsa önce win10 yükleyip hwidgen kullanın sonra win 10 u silip hemen win 11 kurun otomatik olarak lisans etkinleşecektir kalıcı olarak.ama win sürümleri aynı olması lazım pro ise pro, home ise home.

• 3900e sistem toplanıyordu zamanında :/

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • ulayrason U kullanıcısına yanıt

11 var mı bilmiyorum ama Windows 10 Pro lisansı ile sorunsuzca yükselttim 11'e.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3900 TL puhahhaahhahahahahahahahhahahahaahahahahahahahhajkflaflkasjfjşad

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi anticor -- 29 Temmuz 2022; 21:25:36 >
  • pilotaFerrari kullanıcısına yanıt
    hee desene win 11 yükseltme araçları bundan varmış. benim pcye olmaz dedi windows.
    vaybe neler varmış.
    faydalı bilgi teşekkürler.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • İnternette satılan 10 liralık Windows 10 retail keyler Windows 11'de de çalışıyor.
    Ben önce Windows 10 yükledim. Sonra key satın alıp etkinleştirme yaptım. . Tabi anakarta işledi keyi.
    Sonra Windows 10u kaldırıp temiz bir formatla Windows 11 yükledim. Otomatikmen etkinleştirme yaptı. Alın size çözüm

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 3900 TL hey maşallah!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Size birşey diyecem, Microsoft'u galiba cahil ve bencil insanlar yönetiyor.
    Bu fiyat nedir lan böyle! Protesto ediyorum!

• sonrada korsan olarak işaretlen...

• yeni PC alana veriliyorsa...

• Pc nizde ssd yoksa ssd taktırın. Windows 11 her türlü kaçak yollardan kuruluyor. Hatta ben bununla yetinmeyip içine android bile kurdum. Efsanevi oldu. Şuan hem Windows 11 hem içinde android var. Bildiğin masaüstünde olay store var. İstediğim uygulamayı indirip kuruyorum sorunsuz. İlerleyeen zamanlarda 3900 e Windows 11 bence satın alınabilir çok uçuk bir fiyatı yok. Bunun yanında Windows 11 çığır açmış bir yazılım. Daha önceki hiçbir Windows a benzemez. Mutlaka yükleyin. Bilgisayarınız hafifliyor.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.