Şimdi Ara

Microsoft Flight Simulator (2020) [ANA KONU] (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.178
Cevap
85
Favori
205.056
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu arada pmdg xplane için çalışmayı durdurup microsoft flight simulator'e çalışmaya başlamış bu da demektir ki oyunda pmdg gibi 737 olmayacak yine para bayılacaz veya çok pahalı olursa ilaçlayacaz pmdg'yi artık o da olursa.
  • ReflexAction kullanıcısına yanıt
    Rock'n'roll

• aman tanrım.

daha önceki serilerde büyük yolcu ucaklarını alıp uzun mesafeler ucarak zaman geçirirdim. kücük planörlerin bu oyunda olma amacını anlam veremiyordum.

ama şimdi bu görüntüleri gördükten sonra fikrim baya bi değişti :D
  • Mc_Doglos kullanıcısına yanıt
    Böyle bi güzellik yok. Xbox one bunu böyle oynatabilecek mi yani?
  • abkartal78 A kullanıcısına yanıt
    öyle gibi gözüküyor.

merakla bekliyoruz.

2020nin ilk çeyreğinde oyunun çıkması umuduyla.

• Bölüm 3 Aerodinamik
  • Binaların arasından geçen hava akımları bile modelleniyormuş
    her bölgenin kendine özgü hava yoğunluğu vs vs bu nedir aga
  • Haftaya kokpit videosu geliyor bizi mecbur bırakmasınlar artık payware uçaklara. Şimdiye kadar 747 ve a321 neo gördük bana 737 işini pmdg'ye paslayacaklar gibi geliyor, oyunda 737 yoksa çok üzülürüm. Hadi microsoft yap son güzelliğini.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi webmaster33 -- 22 Kasım 2019; 21:1:4 >

• Acayip bir beklentiye soktular. Umarım hayal kırıklığına uğramayız. Yalan yok Prepar3D sim işini tetikledi, X-Plane 11 - 64 bit mimarisi ve ekstra eklentiler olmadan bir çok şeyi yapabilmesi ile öne geçti. Prepar sonrasında v4 ile 64 bit mimarisine geçiş yaptı. Ama bence hala FPS katili durumda hem X-Plane hem de Prepar3D..

FS2020 çok daha ötesinde gözüküyor. Yer kaplamaları, bulutlar ve cockpit tanıtımlarda muazzam gözüküyor. Umarım bize yeni bir PC daha toplatmaz. RTX serisine geçmek gerekirse 2070-2080 altını almak mantıklı olmayacak. Hayırlısı diyorum, merakla bekliyoruz
  • oyun efsane olmuş gerçekten uçakları seven benim gibiler için süper. Microsoft bu işi biliyor gerçekten Flight Simulator sistem gereksinimleri tam bilgisayarıma göre.
  • bu simülasyonla ilgili herkesin aklında benzer sorular var.

1.sistemim bunu kaldırır mı?
    2.söylenildiği gibi 2 petabyte haritayı nereye yükleyeceğim. internetten inse kaç gb harcarım/ocağıma incir ağacı diker mi?
  • Yolcu taşımacılığı olacak mı onu merak ediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

bu simülasyonla ilgili herkesin aklında benzer sorular var.

1.sistemim bunu kaldırır mı?
    2.söylenildiği gibi 2 petabyte haritayı nereye yükleyeceğim. internetten inse kaç gb harcarım/ocağıma incir ağacı diker mi?
    1- Belli değil ama şuan ortalama bir sisteminiz varsa kaldırır

2- O olay şöyle olacak

1.Seçenek: örneğin siz istanbul - new york uçacaksınız uçuştan önce sadece o iki şehri indirecek
    2.Seçenek: İnternetiniz iyi ise anlık uçarken haritaları stream edecek
    3.Seçenek: Diyelim sadece Türkiye'de uçuyorsunuz oyuna girmeden tüm TR yi indirip depola diyebileceksiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ReflexAction -- 2 Ocak 2020; 19:12:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ReflexAction

1- Belli değil ama şuan ortalama bir sisteminiz varsa kaldırır

2- O olay şöyle olacak

1.Seçenek: örneğin siz istanbul - new york uçacaksınız uçuştan önce sadece o iki şehri indirecek
    2.Seçenek: İnternetiniz iyi ise anlık uçarken haritaları stream edecek
    3.Seçenek: Diyelim sadece Türkiye'de uçuyorsunuz oyuna girmeden tüm TR yi indirip depola diyebileceksiniz.

Alıntıları Göster
    i5 6500, 16 gb ram 6 rx480 8 gb var hocam

ne yapar bu sistem?

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

i5 6500, 16 gb ram 6 rx480 8 gb var hocam

ne yapar bu sistem?

Alıntıları Göster
    siz yaşarsanız ancak işlemciden sıkıntı yaşarsınız ama yinede oynatır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ReflexAction -- 2 Ocak 2020; 19:35:44 >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.