Şimdi Ara

Microsoft, Bethesda’yı satın aldı! Eski ve yeni tüm oyunlar Game Pass’e gelecek (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
106
Cevap
0
Favori
4.263
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    kapitalist sistemden nefret ediyorum. kapitalizm yok edilmeli ve çoğalmak izne tabi olmalı. yok öyle 4-5 çocuk yapmak 10 çocuk yapmak.

• Trump'ın zorlamalarına rağmen TikTok yerine Bethesda'yı satın almak, nereden baksan çok kral hareket

• Adamsın Microsoft. Ucu bana dayanmadıkça rekabeti çok severim XD

• tüm her şeyi niye almak istiyorlar ki

• Ankaratıplı kullanıcısına yanıt
    Oyun sektöründe tekel olmak için

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ülen sevinsem mi uzulsem mi bilemedim. Gecen ay bethesta indirimi olmustu baya doldurmustum. Sykrim, evil within, dishonored falan almistim. 120 lira civarinda harcadim. İndirimdeyken hepsini alayim diyordum neyseki almamisim 120 lirayla yirttik

Dishonored 2 gamepassden kalkacak yaziyordu kalkmaz artik.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bender B. Rodriquez -- 21 Eylül 2020; 19:14:2 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bunlar inşallah Bethesdayı batırmazlar.

• JosefStone J kullanıcısına yanıt

aslında mantıklı ama kim oyun oynamak ister ki sadece genç ve çocuklar çok fazla oynuyor

yetişkinlerde bu sayı çok az

boşa yatırım gibi

• Gel Tes 6 Geeeeel !!!!

• Nerden baksan mükemmel bir hamle

• ilkerinanç kullanıcısına yanıt
    artık xbox exclusive oyunları pc de oynama hayaliyle yaşayacaksın

• Microsoft, Bethesda’yı satın aldı! Eski ve yeni tüm oyunlar Game Pass’e gelecek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • eylül kabus kullanıcısına yanıt
    Bethesda dediğin oyun stüdyolarından müteşekkil bir yayıncı şirket , stüdyo çalışanlarını komple revize etmezler , taşlar yerinden oynayacaktır ama yerel belediyecilikteki gibi gelen başkanın kendi elemanlarını tıkıştırmak gibi değil bu iş , Microsoft büyük bir yatırım yaptı ve Sony e üstünlük kurmak , hatta ezip geçmek istiyor , ne şişi yakar ne kebabı bu oyun stüdyoları için artan imkanları verimli kullanırlarsa çok iyi yapımlar bizleri bekliyor olabilir...

• Allam ya. Seviniyolar bi de. Hakketten ayrı bi dünya bu işe mutlu olanlar. Az sonra alırsınız bethesda' nın... oyunlarını siz. Microsoft tun ne para göz olduğunu bilmiyosunuz anlaşılan. Tekel olmanın bu piyasada anlamını açın sözlükten bi araştırın.

• Guzel hamle xbox a kaymaya basladim

• Ankaratıplı kullanıcısına yanıt
    boş bir yatırım mı sen oyun piyasasına baksana eğlence sektöründe en büyük pay oyun bölümünde. yetişkinlerin oyun oynama yüzdesine baksanıza siz çevrenizde oyun oynayan yok veya az diye böyle konuşuyorsunuz da bu şirketler zaten sizin çevreden milyar dolarları kazanmıyor

• haklısınız aslında en basitinden android oyunları oynayanlar var kendmimi düşünce

• 900p konsol mu alınır, önemli olan güç değil ex, 404 not found

• Tama arkadaşlar. güldük eğlendik ama bazı arkadaşlarımız ağlıyorlar şu anda ...

Microsoft, Bethesda’yı satın aldı! Eski ve yeni tüm oyunlar Game Pass’e gelecek

hazır 1 hafta oldu 3 senelik gamepass e geçişim Microsoft, Bethesda’yı satın aldı! Eski ve yeni tüm oyunlar Game Pass’e gelecek 

• wolfenstein doom fallout TES evil within ... pc oyunculuğunun önü daha da açılmış oldu böylece...

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.