Şimdi Ara

MGS4 Beta Icin KOD Alinabiliyor Ayrintilar Icerde (Saka Degil Gercek) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
79
Cevap
0
Favori
2.769
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Rica ederim beyler.Kimler alamadi soylesin.Siz dun gece ilk gudie denk gelmediniz o daha zordu fransizcaydi(ben fransizcayla aldim).Bi yerde ingilizcesini hazirlamislar onu buldum da koydum buraya.

6 inci sik biraz karisik cunku ilk gosterdigi resim karisik,onun altindaki sadece harflerde dahil SORU isareti olan ve uzerinde oklar olan resimdeki islemi yapicaz.Yani sari noktanin yanindaki ni copy,paste yapip okla gosterilen yere yapistiricaz.

Ayni o resim gibi asagida da bir resim var ondada sirf soru isareti var harflerde dahil resimde.Ve sari noktanin yanindan baslayan tek ok 4 ayri kutuya dahiliyor.Yine sari noktanin yaninda yazan yeri copy yapip oklarla gosterilen 4 ayri kutuya yapistirin.

Nickiniz Yavuz hocanin dedigi gibi 9 haneli en az 2 hanesi rakam olcak.

En son bu islemler bittikten sonra mail gelicek o mailde ki linke tiklayip konaminin sitesindeki id nizi ve sifrenizi aktif ediceksiniz.

Daha sonra guide da en alttaki linke tiklaycaksiniz siyah sayfa acilicak id nizi ve sifrenizi yazip asagidaki kutucuklari isaretleyip en alttaki butona basiyosunuz.Once bulundugunuz sayfada bi kod cikiyor.Mailede ayni kod geliyor sonra.12 haneli normal harfler veya rakamlarla olacak kod japoncayla alakali degil yani.

• İnsom,

Birde japon psn'ler diye başlık açmak lazım artık

Yanlız gitmez oyun
  • BETA CIKSIN BAKARIZ ONADA
    quote:

Orjinalden alıntı: pj

İnsom,

Birde japon psn'ler diye başlık açmak lazım artık

Yanlız gitmez oyun
  • ya üye olurken hep kutular cıkıyo bende bi kısımda sayı girmeniz gerekli diyor ama sayı yerine kutucuklar var
  • Olmuyor yav.

Kirmizi birşey çikiyor 8-32 konami İD yaziyor. Halbuki adim 9 harfli ve ikiside rakamli. Attila2K8.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shinigamii -- 2 Nisan 2008; 17:12:28 >
  • hallettim ben beta code da geldi.peki tam cıkıs tarihi belli mi bu betanın?ve online mı olcak
  • Çok işime yaradı. Bende 17 Nisan'da orada olabileceğim. Teşekkürler.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Attila-HUN

Olmuyor yav.

Kirmizi birşey çikiyor 8-32 konami İD yaziyor. Halbuki adim 9 harfli ve ikiside rakamli. Attila2K8.

Bende de aynısı çıkıyordu küçük harflerle yazdım oldu...Dene istersen
  • quote:

Orjinalden alıntı: BoSS_228

quote:

Orjinalden alıntı: Attila-HUN

Olmuyor yav.

Bende de aynısı çıkıyordu küçük harflerle yazdım oldu...Dene istersen

Oldu.

Teşekkürler.

İnsom sanada teşekkürler.
  • Arkadaşlar ben demoları internetten pc2ye indiyiriyorum ve ps3e atıyorum. sürekli demo indirdiğim bir site var ve bu sitede şu anda mgs 4 beta yayınlanmış. güvenilir bir sitedir.

MGS 4 Demo Download: TIKLA

Tüm Demolar: TIKLA

PC'den PS3'e atmayı bilmiyorsanız;

PS3 Proxy Yöntemi: TIKLA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Buyomer -- 2 Nisan 2008; 17:59:08 >

• 17 Nisan'da umarım beraber oynayabiliriz. Ben de kendi koduma sahip oldum. Teşekkürler insom, teşekkürler GT...
  •  MGS4 Beta Icin KOD Alinabiliyor Ayrintilar Icerde (Saka Degil Gercek)

burası sorun çıkarıyor çözemedim bir türlü ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Trex_Tr

MGS4 Beta Icin KOD Alinabiliyor Ayrintilar Icerde (Saka Degil Gercek)

orda basta dedigi yere mail adresini ikinciyede mail adresini sonra alttaki dort yerede kopyala dedigi yeri kopyalayacan

• Yukardaki ilk 2 kutuya mailini yaziyosun asagidaki 4 tane kutuya da bak sagda sari nokta var.O sari noktanin yanindakini yapistiriyosun japonca kelimeyi.
    quote:

Orjinalden alıntı: Trex_Tr

MGS4 Beta Icin KOD Alinabiliyor Ayrintilar Icerde (Saka Degil Gercek)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi insom -- 2 Nisan 2008; 18:38:27 >

• Çok Sağol'un Sorun Şifredeymiş Oldu Şimdi Mailin Gelmesini Bekliyorum
  • benm psndeki mail farklı..sorun olmaz dimi??bilgisi olan varmı??
  • quote:

Orjinalden alıntı: turkopol

benm psndeki mail farklı..sorun olmaz dimi??bilgisi olan varmı??

Olmaz Herhalde Bende Farklı Kullandım
  • Olmaz, alakalari yok.
  • Bu beta demo gibimi olucak yoksa mesala online da 1 map i istediğimiz gibi oynayabilecekmiyiz...
  • bu demo calısıyor mu?cıktıgına emin misiniz

quote:

Orjinalden alıntı: omer1990

Arkadaşlar ben demoları internetten pc2ye indiyiriyorum ve ps3e atıyorum. sürekli demo indirdiğim bir site var ve bu sitede şu anda mgs 4 beta yayınlanmış. güvenilir bir sitedir.

MGS 4 Demo Download: TIKLA

Tüm Demolar: TIKLA

PC'den PS3'e atmayı bilmiyorsanız;

PS3 Proxy Yöntemi: TIKLA

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.