Şimdi Ara

mf3 108k dan 15k ya.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
9
Favori
1.543
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    mf3 108k dan 15k ya.
    biri 2016 digeri 2017

kimya>> palme + hocalar geldik ve teknofem videolari+ bol bol not aldim
    biyolojide>> palme, kitabin ozetini yazdim yaklasik 120 syf yazi yazdim biyo icin,kimya icinde o kadr not aldim
    bu anlaattiklarim sizi korkutmasin, gunde 3 saat le calismaya baslayin duzenli olarak,zamanla alisir ve acilirsiniz,ygs den 3 ay oncesinde 6-7 saate cikmali, zatn 1 yila yaysan gunde 2 syf yazi ederdi bnm tum notlarim.

bu arada ben dersaneye de gidiyordum.

bn bile o kadr ilerleyecegimi tahmin etmiyordum,gunde 2-3 saatle basladim bi baktim son 5-6 ay 6-8 saate cikmis calismam. sabir ve duzenlilik cok onemli unutmayin,
    o yola girin devami gelecektir
    fizik icinde teknofem+kitap(palme,simetri vs. hangisini begenirsen)

fizikte 15-20 ye kadr calismayla yapilir daha fazlasi icin sayisal zeka agir basmali.

mat icinde,bol soru onemli.
    hocalara geldik dinliyordum ben. behzat rasuli de ismi yayilmis onada bakabilirsiniz.

bu anlattiklarimi birebir yapmayabilirsiniz cunku herkesin yapisi farklidir, kendine gore calisma kaynaklarini,calisma stillerini degistirebilirsiniz,

unutmayin insani taniyan en iyi kisi kendisidir.
    bu kadar puan alayim bana yeter mantigiyla gitmeyin yapabileceginizin en iyisini yapmaya calisin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• hocam ben temmuzda başladım ugs ye ama noldu bilmiyorum daha anca 2/3 konu bitti toplam neyapicam bilmiyorum ygs en geç ne zaman bitmeli yardım edermisiniz 12yim

• quote:

Orijinalden alıntı: alokinez

hocam ben temmuzda başladım ugs ye ama noldu bilmiyorum daha anca 2/3 konu bitti toplam neyapicam bilmiyorum ygs en geç ne zaman bitmeli yardım edermisiniz 12yim

ygs denemeleri cozeceksiniz bol bol,

420-450 gbi puanlar almaya baslarsaniz(ust uste 5-6 denemede) lys konularina gecersiniz, tabi arada geriye donuk konu tekrar ve ygs kontrol denemeleri de yapin.

• alokinez kullanıcısına yanıt
    kisiye gore degismekle birlikte ortalama en gec ekim-kasim ayi gbi ygs bitirmeniz iyi olur

• 86k dan mezunum hocam umarım sizin gibi olabilirim

• Hocam mezunum ygs bölüm denemelerine, tam denemelere ne zaman geçmeliyim ve ne sıklıkla çözmeliyim siz ne yaptınız bu konuda ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • DreamBigg D kullanıcısına yanıt
    konularin %70-80 bitirmisseniz denemelre baslayabilirsiniz, hem deneme cozersiniz,hem eksik konulari tamamlarsiniz

• itachi-sama İ kullanıcısına yanıt
    Lys den önce hangi konuları hallettiniz ve lys ye ne zaman başladınız

ben lys ye ocakta baslamistm,cunku ygs ye gec baslamistm, tabi siz oyle yapmayin erkenden baslayin.

ygs nin tamamina yakinini bitirip ara vermeden lys ye basladim

Anladım hocam bayağı geç başlamışsınız ama iyi toparlamışsınız tebrikler. ygs ye çok zaman ayırdınız herhalde

• 2015 vs 2018 olacak benimkide kaynaklarimi en kisa surede alip baslayacagim calismaya, kimyayi efsane yapmissiniz hocam tebrikler. Ygs de tarih cografya vs. Onlara calistiniz mi? Ben onlara çalışmayı düşünmüyorum genelkultur ile aram iyi degil calissam bile yapamiyorum. Butun siklar bana dogru geliyor sorularda.

mf3 108k dan 15k ya.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-575E87AA4 -- 28 Temmuz 2017; 14:1:4 >
  • Bende 100 bindeyim temelim çok kötüydü matematik ve fizik hiç yoktu ve düzenlide çalışmadım
    Bu sene tekrar hazırlanıcam yaptığım hatalar ve sınav tecrübesi bana çok şey kattı umarım 20 25 aralığına çekebilirim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    bnm liseden kalma temelim vardi, bu yuzden ygs cok uzun surmedi,3 ay gbi surdu, mat temelim vardi zaten

mat ygs az calistm.

turkceye de az, sosyale hic calismadim.

agirlik fen e calistim

• fen ve mat i bitirmemisseniz sosyale calismayin getirisi az,

tum konularin tamamsa eksigin yoksa sosyale de goz atabilirsiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: Alper_27

Bende 100 bindeyim temelim çok kötüydü matematik ve fizik hiç yoktu ve düzenlide çalışmadım
    Bu sene tekrar hazırlanıcam yaptığım hatalar ve sınav tecrübesi bana çok şey kattı umarım 20 25 aralığına çekebilirim

Temel yoksa isin daha zor, ama ustesinden gelebilirsin.

• Lys geometride 7 net yaptım bu sene.Analitik geometrim 0.Nasıl geliştirebilirim geometriyi?Ayrıca bir çalışma planı onerebilir misin nasıl çalışacağımı bilmiyorum tam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Üşengeçadam0 -- 28 Temmuz 2017; 14:38:34 >
  • Geometri için naptın ?

Mat bitik de unuttugum konular olabilir. Fen de kimyayi bitirmistim unuttugum konular olabilir. 2 ayda ygs yi full bitirmeyi dusunuyorum mat-fen-türkçe olarak. Geri kalan zamanda lys çalışacağım. Lys bilgim hic yok çünkü

• Hocam ben yıllardır eğitim görmüyorum yaş 23 temel sıfır an itibarıyla başlasam böyle bir sonuç alma ihtimalim var mı ? Hem temel konujları yetiştirip hem ygs hem lys yetişir mi ? Üstün zekalı biri değilim sonuçta aptal da değilim okuduğumu kafam basıyor. Yapamıyorum diye bir şey yok. Kaynak ve çalışma programı olarak bana ne önerirsiniz ?
  • helal olsun be reis adamsın 4k geriye atmasına rağmen tıpı kazanmışsın sen varya adamın dibisin hele o fizik neti nedir abi ya akıllara zarar
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.