Şimdi Ara

Sayısal 329K'dan 30K'ya

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
4
Favori
5.191
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki

Sayısal 329K'dan 30K'ya

(En Son Oy Tarihi: 29.6.2021)
Giriş
  • Sorunun uzun hali: Lise hayatı boyunca gerçek manada toplam 100 soru dahi çözmemiş, ilk sene sayısal 329K yapmış birinin mezun senesinde 30k yapabilme ihtimali var mıdır? obp: 75 (son sene açık lisede yükseldi)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pronauns -- 19 Ağustos 2019; 22:8:16 >

• Hocam yaparsın ama zor bir iş cidden zor, ama imkansız değil

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ihtimali yok desem vazgeçecek misin? unutma, bir iş yapılana kadar imkansızdır.
  • Hocam planlı çalışırsan ve mart-nisan gibi düşmezsen yaparsın inşallah kendine güven

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çalışma olarak yapman gerekenler çok zor değil ama çok büyük ihtimal yapamazsın çünkü kolay olanı yapmak zor disiplinsiz insan disiplinsizliğini devam ettirme eğiliminde bunu değiştirebilen insan çok az istatistikler bunu gösteriyor bunu değiştirebilirsen yaparsın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-2BA6261ED -- 19 Ağustos 2019; 22:19:17 >
  • Arkadaşlar son sene veya ikinci dönem AÇIK LİSE ye geçseydim açık lise obp mi kaça yükseltirdi diye nasıl hesaplıycam
  • Tipsiz_Tatlı_Karakter kullanıcısına yanıt
    obp hesaplama siteleri var kanka. ben 10. sınıfta obpmi kaç olur diye hesaplamıştım aynısı çıktı :D doğru sonuç veriyor yani.
  • xmys1aa X kullanıcısına yanıt
    Knk şimdi açık liseye geçince obp nasıl artıyor onu anlamadım? 70+70+70+90 aldım diyelim 12.sınıfta açık liseye geçip yine 90 alsaydım nasıl obp birden artıyor onu anlamadım. Arkadaşım oranın algoritması farklı dedi doğru mu
  • Bunu öğrenmenin tek yolu var hocam.Bu sene elinden geleni yap ve cevabını öğren.
  • Tipsiz_Tatlı_Karakter kullanıcısına yanıt
    hocam benim 78-80-99-99 89,65 oldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xmys1aa -- 20 Ağustos 2019; 9:42:50 >
  • takip. ben de hiçbir şey bilmiyorum ve 30k istiyorum.
  • xmys1aa X kullanıcısına yanıt
    Tmm Hocam yine aynıymış o zaman 4 e bölüyoruz toplayıp

• Her gün düzenli çalışırsan yaparsın tabi ki de.Yapamazsın diyenler olur,anlamıyorum.Sen çalışmaya başlayınca hızlı yol alacaksın.Yapamazsın,mümkün değil diye konuşan eğitim uzmanlarını dikkate alma

• Yapamazsın kardeş zorlama ben 1 sene çalıştım 180 k dan 72k çektim hadi şansım yaver gitse en fazla 50k olurdu tyten iyiyse belki olur ama ayt abanırsın hep o zaman olur bak :D
  • Palmiye hocanın başarı hikayesinde görmüştüm çocuk 1000000dan 20k ya çekmişti

• Ben 400 kdan 105 k yaptım eğer fizige kafan basıyorsa rahat yaparsın yoksa zor

• quote:

Orijinalden alıntı: CODE BUSCH

Ben 400 kdan 105 k yaptım eğer fizige kafan basıyorsa rahat yaparsın yoksa zor
    Sadece fiziğim iyi şu an bile fulleme ihtimalim var. Dediğiniz gibiyse çok iyi.

• Ben taktigi gördüm mezun senemde derece yapanların hepsi yazın türkçe tyt fen mat bunları üstün körü bitirip yıl boyu deneme çözüyor
    Ocağa kdar tyt ayt matematik soru bankalarını yiyiyolar fizikte o şekil
    Biyoloji kimya ise ocaktan sonra başlayıp bitiriyorlar ve genelde işe yarıyor ama aralıga kadar matematigi +32 33 sabitlemiş olmak gerekiyor heralde

• Hocam bana gore 155 bindeki adamla 300 bindeki adamin cok bir farki yok. Ben 155 binden 41 bine cektiysem (ki anksiyete hastasiyim) siz de sinavin icinden gecebilirsiniz.

• kaç saat çalıştın hocam günde
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.