Şimdi Ara

mf-3 16200deyim.Ne yapmalıyım?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
405
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • geçen sene 14k-40k olmuştum.Bu sene 10k-16k oldu arkadaşlar.Tek tutan tıp gatf galiba bi de lefkoşa var da sallayın onu.
    Ne önerirsiniz arkadaşlar diş hekimliği mi yoksa gatf de şansımı denemeli miyim?Biraz araştırdım Gata'yı ancak yazılan bilgiler hep eski bilgiler bu konuda yakını asker olanlardan ya da gatf okuyanlardan beni bilgilendirmesini rica ediyorum. Diş Hekimliği okuyanlar ya da bilgi sahibi olanlar da yazarsa sevinirim. Şimdiden teşekkürler, iyi forumlar.
    Edit: Tm'den de sırasıyla 8.5k, 9.5k, 11.8k yapmıştım.Ordan da öneri verebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi smtktvnc -- 1 Temmuz 2015; 19:10:05 >

• Up
  • Git kardeşim dise rahat edersin nobeti yok şunu yok neredeyse aynı pRayi aliyon zaten mezununsm tkrardan aynı zorluklari yaşamının anlami yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende gecen yil 16bin olmustum mf3te seni en iyi ben anlarim berbat bi duygu.Mezuna kaldim cok sukur bu yil 5k geldi ama sana tavsiyem dis hekimligine git iyi is yaparsan manyak paralar kazanabilirsin.

• omar_93 O kullanıcısına yanıt
    Ben de öyle düşünüyorum da ailem aşırı baskılı bu konuda.Evlatlıktan reddedilme yerine gelmiş gibiyim.
  • Ret Kid kullanıcısına yanıt
    Eyvallah kardeşim. Hayırlısı böyleymiş diyorum artık denemelerimden çok düşük geldi ama yapacak bir şey yok :) Diş için dus sınavına hazırlanmanın çok zor olduğunu söylüyorlardı bir bilgin var mı?
  • smtktvnc kullanıcısına yanıt
    1 sene daha kalamazsan dis yazmak en güzeli ama dis okumak gerçekten tıptan zordur pratikler ödevler hiç bitmez yorucu bi meslek dus sınavını da şimdiden dusunme derim kazanmak elbette büyük emek ister benim de 16 bin geldi çok zor bi sıralama tıp gelmiyor dise de tereddutte kalıyorsun

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • smtktvnc kullanıcısına yanıt
    Tustan kolaydir diye tahmin ediyorum hocam

• dostum gata'nın kötü tarafı asker olmak zorunda olman. Subay oluyorsun. Meslekten çıkmak istersen çok yüklü bir tazminat ödüyorsun. O parayı biriktirmen çok uzun zaman alabilir. Ama askeriyenin imkanları güzeldir. İşin garanti, subay olduğun için saygı görürsün, hem subay hem de hekim olduğun için daha çok saygı görürsün. Maaşlar hakkında çok bilgim yok. Subay maaşı 3500 civarında. Doktorlara ekstra şeyler veriyorlar mı bilmiyorum.
  • Nicotinell N kullanıcısına yanıt
    Zaten elendi artık bende düz tabanlılık var.Direkt eleniyormuş başta. Hayırlısı olsun artık ne diyeyim.
  • Sdü diş

• Ret Kid kullanıcısına yanıt
    Bakalım araştırmak lazım onları Valla hocam öyle bir yerdeyim ki sıralamada, yaşar üniversitesinin hocalarıyla konuştum bugün. Mühendisliğe yatkınlığım var gibi matematik, fiziğe falan kafa basıyor.Anlattılar bir şeyler. Bakalım
  • merkez123 M kullanıcısına yanıt
    Doğru hocam çok sıkıntı bir sıralama. 1 sene daha kalamam artık aileme yük olmak istemiyorum. Belki kendi çabalarımla ilk senemde bir daha sınava girerim de onu yapanlar da çakılıyor çoğunlukla. Üniversite dersleri zaten yeterince zaman alıyor galiba.
  • Gatayi tavsiye etmem kesinlikle Zaten puanina bak neden okadar duşuk digerlerine gore :) çunku döner sermaye yok askeriyede maaş az askeriyeden dişarda çalişamazsin egitimi turkiyenin en iyi tip fakultesi diyorlar aşiri disiplinli ve zormuş.yani para içinse ki az para alip okadar eziyet çekmek istemezsin diye duşunuyorum uzak durmalisin.

• Hocam tanidik gatali var mi ?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.