Şimdi Ara

Mezuna Kalanlar Nerden Başlamalı Hangi Kaynakları Çözmeli ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
1
Favori
1.473
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar ben mezuna kalmaya karar verdim ama mezuna kalmak hakkında kafamda çok fazla soru var daha önce mezuna kalmış kişiler yardımcı olursa çok iyi olur eminim benle birlikte birçok mezuna kalacak kişilerinde kafasını kurcalıyordur bu sorular

1 Hangi kaynakları çözmeye başlamalıyım (matematiğim orta-fen derslerim iyi)
    2 Siz nasıl çalışmıştınız örneğin matematik için tüm konulara tekrar çalışmam lazım mı az çok aklımda konular
    3 Benim geometri sıkıntıydı onun için nasıl bir çalışma tavsiye edebilirsiniz?
    4 Şimdi çalışmaya sadece matematik ve geodan mı başlayayım? Yoksa tüm derslere ufaktan başlamalı mıyım?

• güzel konu, yardımcı olursanız sevinirim
  • up hocam ben de bir türlü başlayamıyorum. tyt mi ayt mi yani benim ayt eksik ama tyt yi hemen bi taramak mi gerek napmalı. acil mat. aldım temelime güvendim zorladı. şimdi kolay kaynaktan tyt mat mı bitirmeli ayt fen mi çalışmalı bu nasıl zor bir süreçtir daha karar veremiyorum deli olacam
  • Ben olsam tyt matematiği sadece deneme-soru bankasından giderdim, tyt-ayt fen baştan çalışma + test, ayt mat konu tekrarı-soru çözümü şeklinde yapardım.
  • filojistoN kullanıcısına yanıt
    teşekürler
  • up
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.