Şimdi Ara

Derece isteyen Mezunlar denemelere başladınız mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
4
Favori
2.848
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar ben haftada 1 adet deneme çözüyorum kendi seviyemi görmek için siz nasıl ilerliyorsunuz sizce erken mi deneme için?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Bölüm denemesi atıyorum genel denemeye başlamadım daha

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tyt denemeleri ekim 15

ayt denemeleri kasim 15 basliyorum

• matematik tyt bölüm denemesi atıyordum birkaç gündür 345 denemelerim vardı da geçen seneden kalan bugün son denemeyi çözdüm naparım bilmiyorum canım sıkılınca da fizikle kimyadan da branş denemesi atıyorum genel deneme hiç çözmedim daha amacım konuları bir an önce bitirmek
  • kaç net geliyor
  • zoilist kullanıcısına yanıt
    80-85 arası oynuyor

• bu hafta sonu tyt ayt ile başlıyorum ayrıca pzt salı çrş kurumda 3 tane tyt denemesine gireceğim konu eksiği listesi için

ea 3k dan mezunum
  • Daha cok bolum denemeleriyle goturuyorum. Kurs sinif belirlemek icin sinav yapti bugun. Bu haftadan itibaren de haftada iki tane atarim(bir kurs bir kendim)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: _MarioGomez33

Bölüm denemesi atıyorum genel denemeye başlamadım daha
    Hocam yanlış hatırlamıyorsam senin netler falan fena değildi geçen sene? Yani o elemanın da fotoğrafı Vikings'dendi o musun bilmiyorum ama eğer oysan hedef nedir ? Yani konuştuğumuz sen miydin? Geçen sene bu zamanlar falan?
  • quote:

Orijinalden alıntı: _MarioGomez33

Bölüm denemesi atıyorum genel denemeye başlamadım daha
    Hocam yanlış hatırlamıyorsam senin netler falan fena değildi geçen sene? Yani o elemanın da fotoğrafı Vikings'dendi o musun bilmiyorum ama eğer oysan hedef nedir ? Yani konuştuğumuz sen miydin? Geçen sene bu zamanlar falan?
  • Geçen seneden kalma Karaağaç tyt mat denemesi var .deneme gibi çözmek mantıklı gelmedi.
    Sabah kalkınca 30-40 çıkmış Türkçe sorusu(dil bilgisi hariç),20 tane de bu denemeden mat sorusu cozuyorum.şu anlık böyle.sonrasinda ALES turkce mat çıkmış sorularını cozucem.
    Acele etmeye gerek olmadığı düşüncesindeyim.en geç aralıkta düzenli denemelere başlarım zaten :)kendimi yormamaya çalışıyorum denilebilir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Haftada 2-3 tyt mat atıyorum. ALES sorularına da haftaya başlayacağım.
  • Her gün türkçe denemesi çözüyorum 1 hafta ayt 1 hafta tyt bide

• Evet hocam bendim son aylar fena dağıldım çalışamadım,sınav anı kurbanı oldum birazda hem hatalı soruya takıldım hem de sınavı 15 dk önce bitiyor sandım bu sene eşit ağırlıktan gireceğim hedef ilk 100 boun işletme

• hyr

• quote:

Orijinalden alıntı: cheers darlin

tyt denemeleri ekim 15

ayt denemeleri kasim 15 basliyorum
    hocam senin 3.senen mi oluyor bu sene?
  • quote:

Orijinalden alıntı: İTÜinş

Alıntıları Göster
    Biz de konuşmuştuk 😁 Ama geçen hafta

• quote:

Orijinalden alıntı: Bjorn Ironside

Biz de konuşmuştuk 😁 Ama geçen hafta

Alıntıları Göster
    Ha hocam sensin ya. Diğer arkadaşla da konuşuyorduk geçen sene ; senle de konuştuk ya ulan aynı kişi mi dedim Pardon.

@bjornironside

Hayırlısı olsun hocam. Geçen sene çünkü baya sağlam netler söylüyordun da oradan aklımda kalmışsın. Başarılar , umarım istediğini yaparsın.

• bölüm denemesine başlıyıcam bu hafta türkçe mat için 2 haftada birde dershanede olacakmış

• quote:

Orijinalden alıntı: İTÜinş

Ha hocam sensin ya. Diğer arkadaşla da konuşuyorduk geçen sene ; senle de konuştuk ya ulan aynı kişi mi dedim Pardon.

@bjornironside

Hayırlısı olsun hocam. Geçen sene çünkü baya sağlam netler söylüyordun da oradan aklımda kalmışsın. Başarılar , umarım istediğini yaparsın.

Alıntıları Göster
    Forumda iki tane Bjorn var. Ama profil fotoğraflarımız ve nicklerin yazılışı farklı yine de 😄

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.