Şimdi Ara

Mezun olmak için 3 kredi fazlam var napmaliyim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
796
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Üni son sınıf öğrencisiyim dönemde alınabilecek kredi 40 benim 2. Dönem 43 kredi olacak.Dilekce ile filan 1 ders fazla alabilir miyim arkadaşlar Allah aşkına yardım edin mezun olmam lazım bu sene

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Alttan aldigin dersler icin tek ders sinavi uygulamasi var ise ona basvurabilirsin yil sonunda. Kocaeli Üniversitesinde tek ders sinavi denen bir olay var bu yüzden.
  • Sino98 S kullanıcısına yanıt
    Yarın öğrenci işlerine de soracam ama diyelim yok.Dilekce ile verirler mi sence başına gelen bir tanıdığın var mi

• Dilekçe ile vermezler tabii ki.

• Fazlasını bir fakire ver.
  • Eksiğim var* diyeceksin :)
  • Tek ders sınavı her üniversitede var sanırım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tek ders sınavı her üniversite de vardır onu geçtim en kötü yaz okulunda alırsın eğer sizin okulun yaz okulu yoksa başka okullardan alabiliyorsun illaki bulursun bir okulda alırsın bu kadar dert etme.
  • Devam şartını sağlamadığınız, daha önce hiç almadığınız dersi, tek ders sınavında "ALAMAZSINIZ".
    Staj ve proje gibi dersler bu durumdan "belki" muaf tutularak tek dersde alınabilir. Büyük bir "BELKİ".

Tek çıkış yolunuzun yaz okulu olduğunu düşünüyorum.
  • Bizim üniversitede 4.sınıflara 42kredi üstüne +3ders alma hakkı veriliyormuş belki vardır sizdede.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • o açık 3 kredi dersini daha önce alıp vermediğin bir dersten seçersen tek ders sınavına girebilirsin. fakat daha önce hiç almadığın dersten tek derse girme şansın yok. en azından bizim okulda böyle ona göre daha önce aldığın bir dersi bırak tek derse.
  • Tek ders için önceden almış olman lazım. Sen başka okulda yaz okulu yap. Bir de hangi üni yazarsan daha kolay yardımcı oluruz

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.