Şimdi Ara

Metro: Redux Yarın Duyurulabilir, Oyun Yeni Nesilde 60 FPS Çalışacak Gibi Görünüyor (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
483
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: betadragon

Bunu soylemek boynumun borcu degil.Bi habere bu kadar yorum atmak da istemezdim ama soylemeden edemiycem ilk BF4 resmi direk fake.Ustun de agir oynanmis

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • @TheBladerunner hacı ben rakamlara takılanlar için söyledim, isterse 720 p olsun 107 ekran televizyonda oyun oynamanın keyfi başka. Millet olmuş grafik delisi , 60 fps delisi. Evet dediğin gibi gözle görünür bir fark yok aslında ama yakından incelediğinde Black Flagi, küçük farklar oldugunu görürsün. İşte o küçük farklar oyunu hem daha stabil yapıyor hem de uzaktan bakınca pek bir fark göremiyorsun. Ben şahsen Pcde zevk alabilceğimi düşündüğüm oyunları Pcye, Playstationda zevk alabileceğim oyunları Playstationa alıyorum.

• Ulan sanki Dünya'nın beklediği yeni bir yapım duyuraklarmış gibi boş boş reklamlar yapmıyorlar mı ayar oluyorum!

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oha yeni Metro oyunu mu Allah'ım sana geliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: iamburak

Oha yeni Metro oyunu mu Allah'ım sana geliyorum.

Hayır Last Light ve 2033'ün yeni nesil hali.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheBladeRunner

<blockquote class="quote"><i>alıntı:</i><br><br>Orijinalden alıntı: BSC Misafiri<br><br>boş konuşuyorsunuz 1080p 60fps açarsa kraldır diyorsunuz da hangi grafik ayalarında veriyor bu değerleri ? aa 16x soft shadows ambiance vs en yükse doku kalitesi en yüksete render uzaklığı en yüksekte mi veriyor bunu ? metrada 9800gt kart ile tüm ayarları düşürürüm aa kapatırım 60fps te oynarım bu 9800gt süper bir kart mı demek oluyor ?? sözde yeni nesil diye yutturulan konsolların güçlerini gördük şuana kadar çıkan hiçbir oyun PC nin grafik kalitesini yakalayamadı yapımcılardan sürekli aynı cümleler geliyor "PC deki medium a eşit,PC deki medium high arası" daha pc deki max ayarlara eşit diye birşey duymayı da unutun bence gerçekleri görün ne sony babanızın malı nede microsoft bu konsollar güçsüz PC im de gtx770 var ps4 ile xbox one üst üste koyar da yine banamısın demez.düşük donanımla yüksek performans veren konsol devri kapandı onlara kod yazımı yazılımcılar için çok zordu maliyeti yükseti şimdi hepsi PC tabanlı olduğu için malesef pc ye denk olamaz bu konsollar bir sonra ki nesile artık.</blockquote><br><br>Sana sadece bi kac laf edicem.Omrum de gordugum en bos yorumlardan birini yapmissin.Dediklerin sadece kendini avutmadan baska bisey degil.David baba diyor ki PS5 e gecmeden once,PS4 de sinematik grafik kalitesine cok yaklasmis olucaz.<br><br>@smalsrol<br><br>oyun buyuk ihtimalle 60fps calisicak ps4 de,adamlar orda bos yere 60 sayisini gostermiyorlar.Xbone da ne olur bilmem ve bunu 1080p yapip dedikleri gibi daha gelismis grafik sunarlarsa o zaman opun abinizin elini (ps4,xbone)<br><br>PC de kararsiz performans vermesi cok normal cunku tek bir donanima degil yuzlerce donanim ustunde calismasi icin optimize ediyorlar.Bazi oyunlarda elinde high end pc bile olsa performans kaybi yasayabiliyorsun mesela AC4 ultra da R9 290 ile sabit 60fps yi zorlayamiyor.Konsola gelince tek donanim.Ne el veriyorsa bas basabildigini yani optimize kilit nokta.Arti olarak 1080p veya 1080p de cok daha iyi grafikler olacagini iddia etmiyorum neden olmasin diyorum lakin sen neden eger olursa downgrade in kralini yer diyorsun? Anlamadim.

yeni nesil diye adlandırdığınız konsollara PC ile aynı grafik kalitesinde oyun çıksın haklısın diyeceğim de yapımcılar bile yaptıkları oyunlar için "PC nin medium-high arası ayarlarına eşit,yok high ayarlara eşit" diyorlar daha ulradan söz eden bile yok bunları yapımcılar söylüyor sen daha neyi savunuyorsun ben onu anlamıyorum zaten AC Black Flak aynı demişsin de şimdi bir laf edeceğim olmayacak bolumsonucavari'da da ps4 ve pc karşılaştırması var git bul izle sonra gel boş boş konuşmaya devam et.

• ea games duyuru:fifa 98 yeni nesi konsollara gelişmiş grafik motoru 1080p de 60 fps ile çıkacakmış gibi bir haber duymayız inşallah duysak da şaşırmam sonuçta yeni nesil ya benim anlamadığı bu oyun şirketleri o kadar konsol sahiplerine baskı yapmadı mı yeni konsol çıkarın bu cihazlar yetmiyor diye o kadar baskı yapıyosunuz bir hazırlık yapın bu nedir tamam metro çok iyi bir oyun ama zaten bu oyunu oynayan oynamış zaten iyi bir pc si olan yeni nesilden farksız oynamış anlamıyorum ki bunla uğraşılcağına yeni bir metro oyunu olabilirdi ama herkes para kazanma derdinde oldukça bu tip haberleri yeni nesilde çok duyacağız gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

yeni nesil diye adlandırdığınız konsollara PC ile aynı grafik kalitesinde oyun çıksın haklısın diyeceğim de yapımcılar bile yaptıkları oyunlar için "PC nin medium-high arası ayarlarına eşit,yok high ayarlara eşit" diyorlar daha ulradan söz eden bile yok bunları yapımcılar söylüyor sen daha neyi savunuyorsun ben onu anlamıyorum zaten AC Black Flak aynı demişsin de şimdi bir laf edeceğim olmayacak bolumsonucavari'da da ps4 ve pc karşılaştırması var git bul izle sonra gel boş boş konuşmaya devam et.

Hangi yapimci cikip da "benim yeni nesil de ki de ki oyunum pc medium-high arasi" diye be beyanat da bulundu bi link atabilirmisin? Degil bolumsonucanavari youtube dan 144op de izliyorum karsilastirmayi fark fln yok.Oyunu kendim pc de ultra dayayip ps4 e takip ekrani ikiye bolup bakiyorum fark yok.Bence sen sadece verdigin para dolayisi ile kuyruk acisi yasayip saga sola saldiriryorsun.Yaptigin kendini avutmakdan baska bisey degil yazik.

Madem yapimcilar oyle demis ki hic bi yerde duymadim,WD un yapimcilari pc ultra ile yeni nesil arasinda sadece Nvidia ozel efektleri olucak dediginde adam hadi ordan lan diyorsunuz.

Sana bi site oneriyorumwww.dsog.com tam senin gibiler icin bir site.Git orda mutlu mesut yasa.Hep duymak isteyecegin seyleri duyarsin.Ayrica ben bulamadim su karsilastirmayi linkini ver de pc ne kadar fark koymus bi bakiyim :):):)

• Arkadaşlar mantıklı bir düşünün ya,ben bir gamer olarak hem konsolun hemde pc nin kendine göre artı yönleri olduğunu düşünüyorum imkanınız varsa alın 2 sindede oynayın ama konsolların pcden güçlü olduğunu iddia etmek nedir lütfen ya.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Beyond J.

Arkadaşlar mantıklı bir düşünün ya,ben bir gamer olarak hem konsolun hemde pc nin kendine göre artı yönleri olduğunu düşünüyorum imkanınız varsa alın 2 sindede oynayın ama konsolların pcden güçlü olduğunu iddia etmek nedir lütfen ya.

Hiç kimse iddia etmedi.Şeyinizden element uydurup durmayın yav.
    Ayrıca ps4' te her oyun ultra olursa, 500-1000 dolarlık kartlar nasıl satacak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • GT_55 kullanıcısına yanıt
    Bir tek sana yazmadım bu mesajı kendini özel hissetmene gerek yok
  • quote:

Bir tek sana yazmadım bu mesajı kendini özel hissetmene gerek yok

Ben kendimi kastetmedim zaten, dikkat edersen mesajima, "hiç kimse demedi" diyerek başladım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Be guzel kardesim adam "Medium-High arasi" demiyorki direk "High" diyor.Bisey soylerken iki kez okuyun ondan sonra cevap verin.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.