Şimdi Ara

METRO OTOBÜS FIRSATI YANIYOR.**** 2 TL**** (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
127
Cevap
2
Favori
18.635
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Var mı uygun bilet

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bella Ciao -- 2 Nisan 2018; 12:28:39 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Metro Turizm bedava bilet verse kullanmam. Ancak çok çok acil bir durumda yer varsa belki... Ya da yok yok, alternatif bulmak için kasarım yine öyle bir anda bile. Hem skandallar deposu hem de böyle firmalara para kazandırmak istemem.
  • Gerçektende yanıyor
  • 2010 da bir kere bindim Isparta bavullarına bavulumu koydum. Acı gerçek Dinar'a varınca sabah 6 da verdiler;"İnmeniz gerekli, ıspartadan geçemiyoruz pardon". 1 saat soğuk ve kimsenin olmadığı terminalde güneşe doğru fotosentez yapmak zorunda kaldım.

Sonradan özür dilediler arayıp, ama adamın sesi biraz kalındı, bir sorun var mı diyince yok abi dedik
  • Türkiyenin her yerine
    ama Edirne hariç
    Edirneye yapmıyolarmış

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Metro turizmle son yolculuğumu anlatayım denizliden istanbula acil gitmem gerekti uçaklar doluydu yer bulamadım sabah otobüs olarak sadece metro vardı neyse bineyim dedim sabah 9 da bindim.

Böyle bir yolculuk yok arkadaşlar ilçe köy yolda bekleyen ne kadar adam varsa durakladı. Dolmuşdan farkı yoktu. Durduğu iki yerde binmeye çalışanlarla şoför kavga etti bagaj ile ilgili yolda aldığı adamların bazılarını iki adım ileride bıraktı (bilet fiyatında anlaşamadılar)

Bir de Bilecik otogarında otobüsü duvara sürttüler. En son istanbul esenlere akşam 10 buçukta girdik. 13 buçuk saatte gittik istanbula gideceğim yerede geç kaldım.

Aynı yolu pamukkale ile 8,5 saatte geri geldim 5 tl fazla vererek.

Yolda heyecan arıyorsanız boş zamanınız çoksa öneririm.

• İnsanlık görevi olarak yazayım da içimde kalmasın.

Binmeyin bindirmeyin.
  • mjslash kullanıcısına yanıt
  • Kamuoyunda yankı uyandıran hepimizin bildiği o faciaların haricinde genel olarak Metro Truzim araçları bakımsız,araç içleri ciddi anlamda,sefer sonraları gerekli temizlik yapılmıyor.
    Muavinler hep bir atar gider vurdumduymaz.Bu güne kadar hangi Metro Truizm aracına bindiysem adam akıllı kurallara uygun otobüs kullanan kaptan görmedim.
    Yoğun dönemlerde(bayram,yaz dönemi,okul açılış kapanış) ek sefer diye çıkarttıkları araçların durumu içler acısı,bakımsız içinde tüplü ekranlı o403 ayarında otobüs çıkarıyorlar kimin olduğu belli olmayan bir otobüsün önüne metro yazısını yapıştırıyorlar oldu size metro truzim.

Bunun yerine gideceğim şehrin yerel/bölgesel firmasından alıyorum.Araçlar çok daha temiz,bakımlı veçoğunlukla yeni oluyor haşatı çıkarılana kullanılmış araçlar yok.
    Kaptanları ise geriye dönük düşündüğümde hemen hemen hepsi düzgün kullanıyordu.

Neden yerel/bölgeseler firmalar daha tercih edilesi?

Çoğunlukla kaptanlar ya kendi otobüsünü sürer yada kaptan şahsın arabasını sürer bu yüzden ki hızlı gidilmez yakıt dolayısı ile kendi şahsi malı olduğu için bakımlıdır temizdir.

Otobüs sektöründe çalışan yakınlarım olduğu için sektörden haberdarım Metroyu kesinlikle tercih etmeyin olay siyasi filan değil.Olayı siyasete bağlayarak destekledikleri parti yanlısı diye burada duyar kasıyorlar fakat kendileride metro kullanmıyordur

• boombip kullanıcısına yanıt
    +1
  • Nedir bu metro düşmanlığı :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: By_MaRuL

Nedir bu metro düşmanlığı :)

Kamşat seviciler gelir birazdan az bekle

• Mütemadiyen otobüslerinin kaza yapması ve hükümete yakınlığıyla bilinen bu firmanın kampanyasını zırt pırt uplayıp durmayın..!!! 3 sayfa olmuş bile, 2 mesajlık bir konu bile değil, bırakın forumun çöplüğündeki yerini alsın artık !
  • İstanbul eskisehir alcaktim ama trenle gidis donus toplam 5.5 saat suruyor ve 74tl.

otobüs toplam 10 saat sürüyor ve 55tl+2tl

bilet fiyatlari sisirilmis ya da haddinden pahali

yht forever

• quote:

Orijinalden alıntı: dekareme

Mütemadiyen otobüslerinin kaza yapması ve hükümete yakınlığıyla bilinen bu firmanın kampanyasını zırt pırt uplayıp durmayın..!!! 3 sayfa olmuş bile, 2 mesajlık bir konu bile değil, bırakın forumun çöplüğündeki yerini alsın artık !

tam aksine, gündemde kalmalı ki, bunların rezilliklerini bilmeyen, duymayan veya unutanlar tekrar bilinçlensin, prim verilmesin.
    bu arada manidar bi başlık olmuş.
  • Metro düşmanlığı Galip'trn mi geliyor acaba?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Çok zor durumda değilseniz kesinlikle kullanmayın.

• Yolculuğa hala ücretsiz yüz losyonu da dahil mi arkadaşlar? Ona göre alacağım.
  • Kassady kullanıcısına yanıt
    Dahil hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: Kassady

Yolculuğa hala ücretsiz yüz losyonu da dahil mi arkadaşlar? Ona göre alacağım.

evet.kefen ve pamukla üçlü kombo var

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.