Şimdi Ara

Metro market skechers-columbia ayakkabı mont indirimleri (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
2
Favori
33.501
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: extra34

Bana sorarsanız 3 sene kısa. Tabi haftanın 5 günü aynı ayakkabı giyiliyorsa o zaman durum farklı. Bi de giyenden giyene değişiyor.
    5 idealdir bence hocam.

2 bot. Biri klasik, biri trekking tarzı.

2 spor. İkiside koşu olabilir.

2 klasik. Kıyafetlerle kombinlenecek model ve renklerde seçilebilir.

Eğer bir ayakkabı her gün giyilirse çok çok kaliteli bile olsa en fazla 2 yıldır onun ömrü.

Birde şuna dikkat etmeliyiz hocam. Alacağımız ayakkabı asla dar olmamalı eğer biraz bile dar olursa dikisler baskıya dayanamaz ve o çok kaliteli ayakkabilar 2 ayda patlar gider.
  • Bu metro'daki skechers'ların çakma olma ihtimali var mı?

çünkü amazon.com'dan bile ucuza.
    ayrıca amazonda bu modeller yok?
  • Selamlar, dün Eskişehir Metro Market'te gördüm tipi dandik geldiği için alıcı gözle bakamadim ve fotoğrafını çekme gereği duymadım. Piyasaya göre ucuza satılıyor sanırım link paylaşıyorum. Hoşuna giden olursa marketten gidip bakabilir.

Fiyat:399 TL

https://www.columbia.com.tr/urun/firecamp-knit-erkek-ayakkabi-34362

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ecayirli -- 5 Ocak 2020; 14:12:49 >
  • kozlulum67 K kullanıcısına yanıt
    Nike basketbol ayakkabımı 4 sene önce aldım halen giyiyorum . Tabiki dönemin ve giymedigim zaman içine ezilmemesi için ayakkabı icligi koyuyorum ( düz mantık kağıt tikistirmak gibi ) gün aşırı aynı ayakkabıyı giymemeye özen gösteriyorum . 6 ayda bir güzelce temizleyip iplerini sokup açık hava da havalandiriyorum . Bot um da aynı aekilde 3 sene oldu Dockers marka bot .
  • yaklaşık 8 aydır aynı ürünler metro markette var, ben nisanda almıştım.
  • en ucuz skecherslar aşırı dandik gözüküyor elinize alınca bile anlaşılıyor,daha pahalı olanı uygun...
  • Columbia var columbia var. Lise 2’de aldigimiz columbia kar botunu hala giyiyorum. Suet olan yerlerindeki lekeler disinda sapasaglam.

Universiteden mezun olali 1,5 sene oldu, ordan hesap edin
  • Görüntü pazar malı, gerçekler şanzelize

Edit: Konu hortlamış haberim yok anaaaaa bide geçen seneki fiyatıymış.....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi abrooke139 -- 5 Ocak 2020; 23:10:18 >
  • 50-60 liraya spor ayakkabi var miydi?
  • spiderman07 S kullanıcısına yanıt
    Hocam sepet yapmışlar 80-120 arasi spor ayakkabılar vardı ama bir gidip baksan iyi olur belki gözümden kaçmıştır.
  • loutrec_ kullanıcısına yanıt
    Benim de botlarım var...Alt taban ile üst deri arasına bir taban daha koymuşlar,benim botların da o aradaki parça lime lime dağıldı,resmen elinle dokunsan parçalanıyordu...Çok da fazla giymemiştim,yani çok fazla kullanımdan dağılmadı,sanki o ara tabanlığın bir ömrü var ve o süre sonunda ister giyin ister giymeyin kendini yok ediyor...
  • Ayakkabılar kışlık su geçirmez yok sanırım ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Doory

Bu metro'daki skechers'ların çakma olma ihtimali var mı?

çünkü amazon.com'dan bile ucuza.
    ayrıca amazonda bu modeller yok?
    Hepsi gerçek.

Metroda sahte ya da çakma mal bulamazsınız.

Bazı modelleri firmadan kutusuz ve toplu şekilde ithal ediliyor. O yüzden kutulu olanlara göre maliyeti daha azdır.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.