Şimdi Ara

Metro: Last Light (2013) [ANA KONU] (107. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.168
Cevap
14
Favori
125.201
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 105106107108109
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam şöyle düşünün normali PS3 grafik kalitesinde Redux PS4 kalitesinde.Eğer elinizde varsa kurabilirsiniz ama yoksa almaya değmez tekrar bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ikideli13

Hocam şöyle düşünün normali PS3 grafik kalitesinde Redux PS4 kalitesinde.Eğer elinizde varsa kurabilirsiniz ama yoksa almaya değmez tekrar bence.

Sağol hocam, kendi oyunumdan devam edeyim o zaman. Sorunsuz çalışıyor hazırını bozmayalım :) Kaldırdığım oyunu bir kaç yıl sonra yeniden kurasım geliyor, o zaman reduxu denerim :)
  • Bu oyunda hep aynı yerlerde kaybolmasam iyi olacak.Her kayboluşumda sinirden oyunu siliyorum.Gameplay'le geçmeyi pek sevmiyorum =D
  • quote:

Orijinalden alıntı: alikiziltoprak

quote:

Türkçe yama yükleyemeyenler niye uğraşıyorsunuz orijinal haliyle oynayın dilinizi geliştirin daha iyi.

Heleki bazı bölümlerde orjinal Rusça konuşmalar on numara :)

Bu arada Redux sürümünü oynayanlar, kayda değer grafik farkı var mı?

Oyunu silip Redux'u kurmaya değer mi?

Metro 2033 Redux'u denedim, çok fark olmamakla birlikte grafikler daha düzgün. Redux için sonradan ışıklandırma yaması geldi, o da biraz farklılık yarattı, ama bence orjinal hali daha iyiydi. Yanlız uyarı yapayım, eski oyunun save'leri Redux'da çalışmıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: scutaro

quote:

Orijinalden alıntı: alikiziltoprak

quote:

Türkçe yama yükleyemeyenler niye uğraşıyorsunuz orijinal haliyle oynayın dilinizi geliştirin daha iyi.

Heleki bazı bölümlerde orjinal Rusça konuşmalar on numara :)

Bu arada Redux sürümünü oynayanlar, kayda değer grafik farkı var mı?

Oyunu silip Redux'u kurmaya değer mi?

Metro 2033 Redux'u denedim, çok fark olmamakla birlikte grafikler daha düzgün. Redux için sonradan ışıklandırma yaması geldi, o da biraz farklılık yarattı, ama bence orjinal hali daha iyiydi. Yanlız uyarı yapayım, eski oyunun save'leri Redux'da çalışmıyor.

Uyarı için teşekkürler.

Toutube'dan Hem 2033 hem de Last Light oyunlarının Redux sürümleri ile farkına baktım. Bazı ayrıntı, tonlama ve ışık farkları var. Redux biraz daha canlı gibi duruyor, güzel ama orjinal tadı vermiyor sanki.

Oyunun o kasvetli havası parlamış biraz
  • 2 kitabınıda okudum gerçekten müthiş
  • quote:

Orijinalden alıntı: sp@wn

Arkadaşlar Metro 2033 Redux nedir, Metro Last Night Redux nedir?

ayeıca metro last light'ın oynayış tarzını metro 2033'ü de getirdiler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: IVBACK

2 kitabınıda okudum gerçekten müthiş

valla ilk sayfalar bana çok sıkıcı geldi. bazı kitaplar sonra sonra zevk vermeye başlıyor, bu da öyle bişey mi ? yoksa bırakacam okumayı. çok fazla ayrıntıya girmişler çünkü...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ölü ozan

quote:

Orijinalden alıntı: IVBACK

2 kitabınıda okudum gerçekten müthiş

valla ilk sayfalar bana çok sıkıcı geldi. bazı kitaplar sonra sonra zevk vermeye başlıyor, bu da öyle bişey mi ? yoksa bırakacam okumayı. çok fazla ayrıntıya girmişler çünkü...

Evet baslarda bende sıkıldım ama okudukca aciliyor kesinlikle birakma

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • metro 2033 ü bad ending olarak bitirdim ancak last light başlangıcı bad yada good ending e göremi oluyor ?
  • Kötü sona göre başlıyor metro last light.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2033'ten sonra Last Light'ın da Redux versiyonunu Survival Hardcore'da iyi sonla bitirdim.Pek çok açıdan ilk oyundan bile daha iyi bir oyun olmuş Last Light.2033'te şikayet ettiğim yapay zeka ve yetersiz gizlilik bunda çözülmüş.İlk oyunda pek öyle gerilmemiştim ama bu sefer cidden tırstığım birkaç yer oldu,atmosferi 10 üzerinden 11-12 falan olmuş yani artık.Hikayesi de yine çok güzeldi,kafamda ilk oyundan kalan soruların hepsini cevaplandırdılar.Sonuç olarak Metro serisi mükemmele yakın bir seri olmuş genel olarak

Şurdaki odada harbi iyi gerilmiştim
  • Hayatımda böyle optimizasyon özürlü bi oyun görmedim. 70-80 fpslerden bi anda 20 fpsye çakılı kalıyorum. Bi sahnede 7 fps ye sabitlendi low yaptım 800x600 yaptım değişmedi sabit kaldı çıktım oyundan. Böyle iğrenç bi oyun oynamadım ya yazık oldu paraya. Kartım gtx 760
  • beyler bende de şöyle bir sorun var.
    karşımdaki kişi konuşurken ses az geliyor. adamı yan çevirince sesler normal geliyor :D
    silah sesleri falanda az fikri olan varmı?
  • merhaba arkadaşlar,

metro 2033 ü iyi sonla bitirdim fakat metro last light kötü sonla başlıyor. Alternatif bir başlangıcı var mı oyunun ? Eğer yoksa nasıl bitirdiğimizin de bir önemi kalmıyor artık. Hikayeyi bağlama adına güzel bir şey yapmış olurlardı..
  • quote:

Orijinalden alıntı: borealatis

merhaba arkadaşlar,

metro 2033 ü iyi sonla bitirdim fakat metro last light kötü sonla başlıyor. Alternatif bir başlangıcı var mı oyunun ? Eğer yoksa nasıl bitirdiğimizin de bir önemi kalmıyor artık. Hikayeyi bağlama adına güzel bir şey yapmış olurlardı..

Hayır hocam alternatif bir başlangıç yok maalesef,kötü sonu esas alıyor Last Light.Bunda da gereken her şeyi yapıp iyi sonla bitirmenizi tavsiye ederim bu arada
  • quote:

Orijinalden alıntı: borealatis

merhaba arkadaşlar,

malesef hocam 2033'ün kötü sonundan devam ediyor oyun.Last light'ta da 2 son var iyi kötü :)
  • yahu bu lanet oyunda bir bölüm su canavarı çıkıyor hani, nehrin karşısında 2 adam artyom artyom! diye bağırıyolar, orada tam karşıya geçerken saçma sapan bir yaratık çıkıyor orayı nasıl geçiyoruz ya nefret ettirdi kendinden
  • konusu up lanmışken yazayım eğer bu seriyi oynamamışlar varsa.. Fps single sevenler için sölim gelmiş geçmiş en iyi kurguya sahip fps oyunudur.Ve bu oyunun atmosferi hiçbir oyunda yok.. İnanılmaz.. Karakterlerin size tanıtımı , özellikleri , seslendirmeler , hikaye , müzikler anlatılamaz yani.. Seriyi bitirdiğinizde sanki o metrolarda bulunmuş bu hikayeyi yaşamış gibi hissediyorsunuz..
  • Başlık ve ilk mesaj düzenlendi. Ana konu oldu.
  • 
Sayfa: önceki 105106107108109
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.