Şimdi Ara

Metro Exodus %100 Türkçe Yama SAM'S STORY ve TWO COLONELS DAHİL (Anonymous Çeviri) (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
502
Cevap
45
Favori
17.418
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
45 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • dayanamadım oyuna başladım önce bölümü bitiriyorum sonra youtuptan pinti panda veya eastergamersatan hikaye dinliyorum böyle devam edeceğim beklenecek gibi değil temmuza kadar neyse arkdaşlara kolay gelsin başka tavsiyesi olan varsa söylesin hikayeyi başka türlü nasıl anlayabilrilim...
  • Selamlar, çeviri yüzdesi %30 olarak güncellendi.

Ayrıca oyun korsan sürüme de uyumlu olacaktır.

Grup olarak hedefimiz daha önce bitirmek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi walküre -- 27 Mart 2019; 2:12:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: walküre

Selamlar, çeviri yüzdesi %30 olarak güncellendi.

Ayrıca oyun korsan sürüme de uyumlu olacaktır.

Grup olarak hedefimiz daha önce bitirmek.
    ciddi anlamda cok altyazı var oyunu tam anlayabilmek için sizin çevirinizi bekleyeceğim inşallah güzel bir çeviri olur şimdiden kolay gelsin
  • kolay gelsin acelemiz yok bekleriz
  • Up
  • Merhabalar, çeviri yüzdesi %40 olarak güncellendi.

Ana hikayenin önemli bir bölümünün çevirisi tamamlandı.

Eğer herhangi bir sorun çıkmazsa oyunun ilk 30 dakikasının türkçe yamalı videosu 18-21 Nisan arasında sizlerle olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi walküre -- 8 Nisan 2019; 13:11:30 >
  • Türkçe yama işi kolay bir iş değil. Yapımcı arkadaşların da bu hususta ücret talep edip etmemesi kendilerine kalmış. Saygı göstermek gerek isteyenler ücretini verip alır istemeyen almaz kimseyi de zorlamıyorlar sonuçta. Metro için konuşuyorum. Oyunu tamamen bitirdim ve çok fazla diyalog mevcut. Hikayesi de oldukça başarılı ama eski Metro oyunlarından birazcık kaçık yapılmış. Yine de Türkçe yama ile tekrar oynamaya değer.
  • walküre kullanıcısına yanıt
    Benim için önemli olan notlar. Başlarda okuyordum fakat bir süre sonra sıkıcı gelmeye başladığı için geçiştirdim hep. Telsizde de kaçırdığım konuşmalar olabilir. Yaz sonunda yamanız ile kötü sonu görebilmek için tekrardan oynayacağım. Kolay gelsin.
  • ücretli olması iyi böyle büyük yapımlarda çevirmenlerin emeğinin karşılığını alması benide çok mutlu ediyor bu arada heycanla bekliyoruz oyun muazzam ilk 2 sinide baştan oynasın oynamayan varsa o oyunlarda çok başarılıdır
  • oyuna başlamıştım bıraktım şu anda. Türkçe yamayı beklemeye karar verdim. Çok fazla diyalog ve not belgesi var. Oyunun tadı kaçsın istemiyorum. Lütfen çabuk çıkartın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackLead -- 14 Nisan 2019; 22:35:20 >
  • Şu notları kaç oyuncu okuyor acaba yani bir yerden sonra kabak tadı veriyor bence RPG oyunu olsa amenna ama diğer türlusü çekilmiyor eğer o notlar olmasaydı eminim kısa sürede tamamlanırdı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar, çeviri yüzdesi %45 olarak güncellendi.

Bu hafta içerisinde Watch Dogs 2 projemizi de duyurmayı planlıyoruz. Tamamen farklı ekip olacak. Metro çevirisi etkilenmeyecek, rahat olabilirsiniz :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi walküre -- 15 Nisan 2019; 20:5:36 >
  • Şunu çeviriyorsunuz ya Adamsınız ADAM.

Tek dileğimiz korsan için uyumlu olması. Öğrenciyiz malum :D
  • Oyun orjinal sürümde de, korsan sürümde de çalışacaktır.
    https://www.facebook.com/pg/Anonymousceviri/posts/

Sayfamızı beğenmeyi de unutmazsanız seviniriz :)
  • bu hızda giderse mayısda bile biter
  • Nasıl bu çıkarımı elde ettin hocam. Ramazandır, ünideki arkadaşların finalleridir derken Haziran sonunu bulacak. Eee araya tatil, bayram vs giricek zaten Temmuz veya yaz sonu gelir. Bunun daha testi de var unutmayın ayrıca hocam.
  • takip. emeğe saygı gösterin biraz adamlar uğraş veriyor çeviriyor bedava vermesi veya para talep etmesi tamamen onların bileceği iş. işine gelen alır gelmeyen almaz.
  • iyimser bakmaya çalıştım ama saol içine ettin umutlarımın
  • Merhaba arkadaşlar, çeviri harika bir hızla gidiyor. Ufak tefek problemlerimiz var onun dışında yolu yarıladık neredeyse. Size verdiğimiz süreden daha önce bitirmek için elimizden geldiğince uğraşıyoruz. Emin olabilirsiniz.

Ama bu arada, Anonymous Çeviri olarak bir projeyi daha size sunmaktan onur duyarım, Watch Dogs 2:https://forum.donanimhaber.com/watch-dogs-2-ceviri-calismasi-anonymous-ceviri--137931148

Hepinize destekleriniz için teşekkür ediyorum :)
  • Merhabalar, Metro Exodus çeviri yüzdesi %50 olarak güncellendi. Oyun içi video teknik sorunlar nedeniyle haftasonuna yetişmedi. Bu hafta içerisinde sizinle buluşturmayı umut ediyoruz.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.