Şimdi Ara

METRO+ DA ÇALAN TÜM ŞARKILAR (45. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.276
Cevap
19
Favori
336.915
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Slm arkadaşlar ben yeni üye oldum ancak metroda çalan bir şarkı var bütün sayfalara baktım ama onu yazan olmamış şarkının adını bilmiom ama klipten bahsedeyim.Klip latin klibi deil böle güzel deniz fln var denizi gösteriyo zenci adamlar var sahilde top pynuyolar sonra basket oynuolar kayakla fln kayıyolar kızlar fln var oynuolar bu şarkının adını bulursanız çok sevinirim
  • quote:

Orjinalden alıntı: madak

quote:

Orjinalden alıntı: erkan özçivit

arkadaslar selamlar yenı uye oldum

metroda bı klıp vardı pembeler ıcınde ınce seslı bı bayan soluo bı gozluklu adam rap tarzında eslık edıo arada

sonra bı kız var sarkı soyleyenle dans edıyo sonra kızın sevgılısı kızı kolundan cekıp goturuyo

en son kız bı kart gosterıo

arkadaslar bu sarkıcıyı bı bulamadım 3 senedır oncelerı cıkıyodu

cok tesekkurler kardesım

bıde metro fm de calınan baska bı parcası daha vardı hay hay fılan dıodu yaw

nolur bı bakın canlkar yaa

sımdıden tesekkurlerr

birincisi pink pussycat >>>> teri meri
    ikincisi de baby h sööliyen ama sarkının adını tam bilmiyom main naseeb gibi bişiydi herhalde
  • madak kardesım cok tesekkurler sana valla ya cok saolasın
  • quote:

Orjinalden alıntı: erkan özçivit

madak kardesım cok tesekkurler sana valla ya cok saolasın

rica ederim cnm önemli diil :):):):):)
  • quote:

Orjinalden alıntı: mmrrt

Slm arkadaşlar ben yeni üye oldum ancak metroda çalan bir şarkı var bütün sayfalara baktım ama onu yazan olmamış şarkının adını bilmiom ama klipten bahsedeyim.Klip latin klibi deil böle güzel deniz fln var denizi gösteriyo zenci adamlar var sahilde top pynuyolar sonra basket oynuolar kayakla fln kayıyolar kızlar fln var oynuolar bu şarkının adını bulursanız çok sevinirim

walla söliyenlerin ismini unuttum ama şarkının adı summer jamin. bi de saturday night diye bi şarkıları var onu da tavsiye ederim
  • meraba ben de bi şarkı arıyorum ama bu metro da çalmıyodu...benim aradığım şarkıyı son günlerde duymuşsunuzdur.öncelikle romantik bir şarkı arkada (sadece) gitar eşliğinde bi adam söylüyo. adam o kadar yayvan söylüyo ki sözleri tam anlayamadım.eski kovboy müziklerine benziyo."" i wanna only see?!?"" diyo sanki çoğu yerde bide ""be together?!?!"" gibi bişeyler söylüyo. ama dediim gibi tamamen yanlış da duymuş olabilirim. nolur biraz düşünün hatırlarsınız umarım....inşallah......şimdiden tşkkrlr.....
  • ayrıca metronun dışında çalan şarkıları nereye sormalıyım????
  • sanırım..... hatta sanırım değil kesin dediğin şarkı bu The Tide is High - Atomic Kitten
  • ben yeni üyeyim geçmişte sorduğunuz bazı şarkıların isimlerini yazıyorum
    Poison - Groove Coverage (o boyzeeeeeeeeenn diye kadının bağırdığı şarkı)
    Eyes On You - jay Sean
    Dance With You - jay Sean
    Teri Meri - Sonali & Cheshire Cat
    Kolibre - Maksim Mrvica
    Exodus - Maksim Mrvica
    Hipnotic - Wild
    Fiesta - Wild
    aklımda kaldığınca çok sorulanların cevapları bunlar daha bildiklerim çıkarsa yine yazarım...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Dj_Gençkan

klibi anlat sana kim oldunu(söleyenin kim oldunu)söliiiim

gözleri kırmızı bantla dans eden bi hatun var gece karavan fln sonyone yazıyor ama hiç bir yerde bulamadım tam adını biliyo musun?
  • quote:

Orjinalden alıntı: rockNano

ben yeni üyeyim geçmişte sorduğunuz bazı şarkıların isimlerini yazıyorum
    Poison - Groove Coverage (o boyzeeeeeeeeenn diye kadının bağırdığı şarkı)
    Eyes On You - jay Sean
    Dance With You - jay Sean
    Teri Meri - Sonali & Cheshire Cat
    Kolibre - Maksim Mrvica
    Exodus - Maksim Mrvica
    Hipnotic - Wild
    Fiesta - Wild
    aklımda kaldığınca çok sorulanların cevapları bunlar daha bildiklerim çıkarsa yine yazarım...

kardeşim ellerine sağlık hepsini yazmışın teşekkürler ama bi de benim aradıım şu şarkıya da bi bakabilsen hani yazmıştım fötr lü bi kız sölüyo i have got diye başlıyan nakaratı vardı başka bişi hatırlamıyom walla zaten 2004 te falan çıkıyodu en son bu şarkı hepsini buldum bi bu kaldı walla arkadaşlar bi yardımcı olun yaaa
  • arkadaşalar 3 ay önce metro fmde bir şarkı duydum bom bom bom falan die nakaratı vardı birde enur calabriadaki gibi bir org sesi vardı arada.o şarkının ismini bilen varsa yazabilirmi
  • ya bende bi klip hakkında bilgi edincektim
    sanırım bu klip 2003-2004 yıllarında veriliodu. klipte Marilyn Monroe ye benzeyen bi kadın sanırım bu kadın Christina Aguilera'ydı.birazda klibin konusu hakkında blgi veriyim bu kadın erkek düşmanıydı erkk arkadaşlarını öldürüyodu birini küvette elektrik vererek diğerini arabayla çarparak öldürmüştü diğerini hatırlayamıorum.dh sonra bunu polisler yakalıyodu zorla götürüyolardı orda nakarat giriodu şarkının sözlerini bi türlü hatırlayamıorum ama bu şarkıyı bulmam gerek kaç zamndır arıorum ama bi türlü bulamadım yardımcı olursanız sewiniriimm
  • 2004 2005 senelerinde yine metroda çalan bir klip vardı. Bir sahil kenarında siyah bir sanatçının fransızca söylediği bir şarkı vardı. Klibin bir bölümünde uçak geçiyordu, adam siyah gözlük takıyordu şarkı biraz melenkolik bir parçaydı. İnş hatırlayan olur
  • quote:

Orjinalden alıntı: dynsos

ya bende bi klip hakkında bilgi edincektim
    sanırım bu klip 2003-2004 yıllarında veriliodu. klipte Marilyn Monroe ye benzeyen bi kadın sanırım bu kadın Christina Aguilera'ydı.birazda klibin konusu hakkında blgi veriyim bu kadın erkek düşmanıydı erkk arkadaşlarını öldürüyodu birini küvette elektrik vererek diğerini arabayla çarparak öldürmüştü diğerini hatırlayamıorum.dh sonra bunu polisler yakalıyodu zorla götürüyolardı orda nakarat giriodu şarkının sözlerini bi türlü hatırlayamıorum ama bu şarkıyı bulmam gerek kaç zamndır arıorum ama bi türlü bulamadım yardımcı olursanız sewiniriimm

kardeş şarkının ismi it's my life söyleyen de gwen stafani ama bu şarkuyı solo olarak mı grup olrak mı söledi tam bilmiyorum.grup olarak sölediyse grubun adını da bilmiyorum.kusura bakma
  • grubun adı ''no doubt'' muş bu arada

yani şöle yenilemek gerekiyo ki ''no doubt = it is my life'' evet aradıın şarkı tam olarak bu kardeşim
  • arkadslar britney spears ın bi sarkısı vardı disko tarzı bi ortamda cekilmisti daha sonrada havada arabanın içinde ucuolardı 2-3 kızla birlikte o sarkıyı bilen var mı?
  • quote:

Orjinalden alıntı: xdangerx

arkadslar britney spears ın bi sarkısı vardı disko tarzı bi ortamda cekilmisti daha sonrada havada arabanın içinde ucuolardı 2-3 kızla birlikte o sarkıyı bilen var mı?

britney spears == do something
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: xdangerx

arkadslar britney spears ın bi sarkısı vardı disko tarzı bi ortamda cekilmisti daha sonrada havada arabanın içinde ucuolardı 2-3 kızla birlikte o sarkıyı bilen var mı?

britney spears == do something

cok tesekkur ederim dostum
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: Black_Manga

Ben de bi klibi çok merak ediyorum çok eskiden çıkardı esmer oldukça gsl bi bayan söylüo arka fon sarı kısa siyah şortu var yanında dans eden kızlar var ooo ooo oooo dio nakaratında sonra karelere bölünüo ekran 4 karede de o görünüo klibin bitişinde de beyaz çarşafların içinden gülümsüyo hatırlarsanız çok sevinirim ;)

kelis >>> trick me şarkısı olabilir ama tam emin diilim anlamadım fazla biraz daha açık anlatabilirsen

Yok yok trick me deildi...Zenci deil kadın zaten böyle latin gibi sanki esmer kısaca...Arka fon sarı boş önde orkestra duruo kız o orkestranın önünde başka kızlarla dans edio sonra ekran 4 kareye bölünüo hepsi farklı renk klip buna benzer şeylerle devam edio bitişte de bi yatakta çarşafların içinden kameraya gülümseyip çekiliyo... Böyle işte....
  • 
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.